reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Hej brzuchatki :-)
U mnie dzisiaj pogoda taka sobie,cala noc padal deszcz a teraz jest chlodno i jak dla mnie super pogoda bo przynajmniej sie nie mecze i nie jest duszno mi :tak::-)
klaczek moje wielkie gratulacje,polowa juz za Toba :-):-D I sliczny masz brzuszek,swietnie wygladasz ;-)
a_gala slicznie wygladasz a brzuszek powolutku rosnie,sexi mamusia z Ciebie ;-):-D
 
reklama
Kłaczek, tamte +4kg to było 3 tyg temu, pewnie cos przybylo... co do mojej diety, to staram sie jesc madrze i przede wszystkim nie objadac sie, a zauwazylam, ze zoladek jakby zmniejszyl swoja pojemnosc, wiec jem malo, ale czesciej no i staram sie nie jesc slodyczy... a u Ciebie to przynajmniej widac, ze w ciazy jestes :-) u mnie to nadal wyglada jakbym sie po prostu najadla porzadnego obiadu ;-)

Ssabrina - dzięki :-) u nas też dziś jakby chłodniej i też w nocy padało, ale w mieszkaniu 27 stopni i za cholere nie chce spasc.... tez nie lubie upalow, bo sie wetdy straaaasznie mecze....
 
A_gala, moj zoladek tez nie miesci tyle co zawsze. Zdecydowanie. Tez staram sie jesc rozsadnie, bardzo boje sie przytyc bo moje wyjsciowe 97kg to przeciez i tak masakra. Ale chcialabym byc tak szczupla jak Ty - brzuszek masz wyrazny przeciez, tylko caloksztalt szczuplutki.
 
ilonka26 z tego co pamiętam to zależało ci na długiej gondoli, a X landery to chyba krótkie są co? co do wagi wózków..hm.... mnie czeka wnoszenie mniej więcej 15 kg wózka z dzieckiem, zakupami na 3 piętro więc... :D ale chyba jakoś dam radę. Choć po tak długiej przerwie nie dźwigania niczego to może być ciężko :)
teraz mi już nie zależy, bo większość wózków ma podobne wymiary gondoli, a poza tym popytałam mamusiek i okazuje się, ze większość gondoli sprawdza się do 6 miesiąca życia dziecka, bo później już nawet dziecko nie chce w niej leżeć, więc wystarczy mi taka do 80cm. Zaledwie 2 czy 3 wózki mają większą gondolę, implast bolder, Tako i bodajże maxi cosi mura4 ale te wózki u mnie nie wchodzą w grę :tak:

a_gala śliczny małe brzuszek, gdzie ten dzidź ci się mieści :-D ale nie martw się po 30tc wyskoczy mocniej, bo więcej dzidzia rośnie :)

kłaczek no śliczniasty masz brzuszek :tak: no i jak ten czas leci już zaczynasz 21tc :) bardzo sie cieszę :)
 
Moim zdaniem nie ma co sie porownywac itd i ile kto je a ile slodyczy a ile tego czy tamtego bo moim zdaniem to kazda kobieta jest inna i tak samo kazda ciaza inaczej sie rozwija to i inaczej te brzuszki rosna,najwazniejsze jest ze dzieciatka nasze zdrowo sobie rosna :tak:;-)
Ja tez slodyczy nie jem praktycznie bo sporadycznie jakiegos batona zjem czy loda,obiady tez w niewielkich ilosciach jem a jednak kg przybylo i to juz +12kg :tak: a do konca ciazy jeszcze sporo zostalo:baffled:

Ja wlasnie koncze powoli porzadki w domu oczywiscie z kilkoma przerwami bo na raz nie dam rady a pozniej jakis obiadek bo moj A. wraca od swojego brata dzisiaj wiec trzeba mu cos porzadnego zaserwowac :-D a tylko 2dni go nie bylo a juz sie stesknilam za nim hehehe :-D
 
Ilonka, ja tez sie ciesze ze to juz polowa... Coraz blizej...
Ssabrinaa, ja wiem! Gdybym miala geny Rajmunda, moglabym sie obzerac dowolna iloscia czegokolwiek i bylabym wiotka i smukla jak on, a tak to musze liczyc kartofelki i uwazac na zbedne kalorie bo od samej mysli o jedzeniu d... mi rosnie zastraszajaco. Taki typ! Oszczedny, psiakrew...
 
a_gala pozazdrościć figurki :-D Baaaaaardzo mi się podobają takie małe brzuszki, kiedy ciężarówka ma dłuższe odcięcie między biustem a brzuchem. Niestety większość (w tym ja) ma tendencję do zlewania się z cycami w jedną masę.
kłaczek Ty również wyglądasz niczego sobie, jak opowiadałaś o tej swojej masie krytycznej to spodziewałam się takiej kulki, a tu proszę- bardzo ładnie masz te swoje kilogramy porozkładane, proporcje super :-)
Jak sobie cyknę fotkę z okazji zakończenia 16 tc to też coś wrzucę ;)
 
a_gala ale z ciebie chudzina!!!!! kurczę aż zazdroszczę :)

ja też uważam że nie ma się co porównywać. Ja od jednych słyszę że mam mały brzuch, od innych że wielki. Ale się tym nei przejmuję. Trochę obawiam się czu uda mi się zrzucić nadmiar albo jak będą wyglądały moje piersi po karmieniu albo czy nie zrobią mi się rozstępy, no ale cóż Mały mi to wynagrodzi mam nadzieję. Jak coś będę intensywnie ćwiczyć :)
 
Poroniona, bo ja jestem niewywrotna. Znaczy sie srodek ciezkosci mam nisko, innymi slowy lydeczke mam jak niejedna udko.:-D Malo to praktyczne, bo pecinka nie poepatuje, ale sporo mi sie tam masy upycha. No i ramiona... Coz... Bedziemy sie za to brac, a teraz po prostu trzeba popilnowac zeby sie nie rozbuchalo.
Magnusik, dokladnie - kazda ciaze inaczej sie nosi, ja nawet co ciaza to inny brzuch, wiec nie ma co sie porownywac ze ta w polowie ciazy miala ledwie slad po pszczole, a tamta juz na taczkach wozila. Najlepszy dowod, ze najmniejszy brzuch mialam przy bliznietach. Tzn. jak juz wystartowal, to na koniec byl imponujacy, ale do szostego miesiaca go praktycznie nie bylo, w 7 jeszcze byl maly. A dzieci dwoje i to sporych + 2 lozyska.
 
reklama
no właśnei dlatego smieszą mnie takie teksty jak ktoś mnie porównuje " a moja koleżanka rodzi tak samo jak ty i ma dużo mniejszy brzuch". Za przeproszeniem ch*** mnie to obchodzi. Fakt miło jest usłyszeć od tych z drugiego obozu że kompletnie nie widać tych 16 kg na plusie :) Nie dość że kobieta się boi zmian w swoim ciele, chce wyglądać atrakcyjnie to jeszcze co niektórzy dobijają. Ale ciepłym moczem ich!!!!
 
Do góry