reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

A_gala jak ty chudzinka jesteś, burzunio super

Kłaczek brzucho pierwsza klasa

Ja przytyłam 7kg w czasie ciąży, ale pewnie przez dietę cukrzycową, gdyby nie to to pewnie bym miała więcej, bo jakoś do ciasta w ciąży mnie ciągnęło.
 
reklama
Co do zmian w ciele to sa nieuniknione. Taki deal. Ale jak marudzilam swego czasu ze mi cycki wisza, ze brzuch w rozstepach, ze czuje sie nieatrakcyjna, to mi Rajmund wytlumaczyl ze jak sobie przyswoil model przechodzony to mial swiadomosc ze nie beda to dziewicze cycuszki swiezej nastolatki. Generalnie on po prostu akceptuje wszelkie moje niedoskonalosci, co sprawia ze sama czuje sie lepiej. W odroznieniu od eksa, ktory jak mogl tak podkreslal ze tu mi obwislo a tam przybylo... Coz - jemu dokopywanie, gnojenie innych poprawialo samoocene, a Rajmund jest normalny.
Oj, Gosia Lew, 7kg to ja juz mam i wlasnie kombinuje czy na diete cukrzycowa nie przejsc - zdrowa i niskokaloryczna.
 
hej laski!

a_gala- świetny brzusio!, chyba nikt ci nie wierzy, jak mówisz że ty juz w 6 miesiącu...

ilonka
- ja myslę, że na dużych gondolkach zależy osobom, ktore rodzą pod koniec lata i chcą przejezdzic w nich całą zimę. Ja tez na początku liczyłam kazdy centymetr, ale to chyba nie ma sensu, i tak wiem, ze jak mały zrobi się ciekawy swiata to go na siłę nie wcisnę w gondolkę, no chyba że w taką co ma oparcie podnoszone.
Sprawdz sobie jeszcze ten wózek, ktory kupiła magnusik Jedo FYN, bo on ma własnie taką gondolkę, nie jest za ciężki i można w nim wybrac opcję z pompowanymi albo piankowymi kołami
 
tak, Emy, to prawda nikt mi nie wierzy, że już jestem w 6-tym miesiącu ;-) a do 5 miesiąca kto nie wiedział, to nawet się nie domyślił...no ale nareszcie coś tam już rośnie :-)
 
A_gala to sie nazywa "brzuszek, model sportowy" i ma swoje dobre strony - szczupli maja lzej. Ja juz czlapie a Ty pewnie jeszcze biegasz jak kozica.;-)
 
klaczek - no biegać, to może nie koniecznie ;-) ale właśnie wybieram się na kolację z mężem i pozwoliłam sobie nawet na obcasiki :-)
a z tym sportowym modelem, to by nawet się zgadzało, bo ja całe życie wiecznie na fitnessie i rowerze :-)
 
Ostatnia edycja:
Obcasiki?? Boszszsz... No widzisz? A ja moge najwyzej w trampkach poszpanowac. Obawiam sie ze obcasow na moja wage nie wyprodukowano nawet w UK.:-D
 
na duzych gondolach zalezy mama duzych dzieci ;) moj bobas mial 62 cm a w gondoli nie jezdzi juz 3 tyg nie miescil sie a gondola sporawa bo 82cm i co ?? d**** jezdzimy spacerowka i oboje jestesmy zadowoleni : super brzuszki ja tu zadnych grubaskow nie widze tylko same sexiii mamusie :)
 
A_gala - dobrze, że masz ten suwak :-p Wyglądasz super. :tak:
Kłaczek - i jak Ci tam dalej papa się śmieje? Brzusio już mówiłam - cudowny! :tak:

Jutro wracam do domku i dorwę się do A. sasasasa :-p
 
reklama
hej laski!

a_gala- świetny brzusio!, chyba nikt ci nie wierzy, jak mówisz że ty juz w 6 miesiącu...

ilonka
- ja myslę, że na dużych gondolkach zależy osobom, ktore rodzą pod koniec lata i chcą przejezdzic w nich całą zimę. Ja tez na początku liczyłam kazdy centymetr, ale to chyba nie ma sensu, i tak wiem, ze jak mały zrobi się ciekawy swiata to go na siłę nie wcisnę w gondolkę, no chyba że w taką co ma oparcie podnoszone.
Sprawdz sobie jeszcze ten wózek, ktory kupiła magnusik Jedo FYN, bo on ma własnie taką gondolkę, nie jest za ciężki i można w nim wybrac opcję z pompowanymi albo piankowymi kołami
z jedo fyn żeśmy zrezygnowali, nie wiem czemu ale nie przemawia do mnie ten wózek, a w mutsy też można wybrać piankowe albo pompowane koła ;-)

śmigajcie na obcasikach póki możecie, ja już mam takie spuchnięte nogi, że w rzadne moje obcasiki nie wchodzę, matko mam nadzieje, że tak już nie zostanie bo będę musiała wymienić całe obuwie, a przed ciążą zakupiłam 4 pary :szok:

jankesowa dzięki za wypowiedź odnośnie gondoli, morał więc z tego taki że my możemy sobie szukać dużej gondoli a dziecko i tak samo zadecyduje ;-)więc nie upieram się już na dużą, bo przy dobrych wiatrach jak wyjdę w listopadzie z gondoolą to do marca pewnie starczy niezależnie jakiej jest wielkości :)
 
Do góry