reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
magnusik- mi sie tez wydaje ze ilonce chodzilo o to ze od przyszlego roku bedzie 4 tygodnie urlopu macierzynskiego dodatkowo.
teraz jest dwa.i tak samo z tacierzynskim teraz jest jeden tydzien a od stycznia beda dwa.
ilonko- no ja juz tez sie ciesze ze wszytsko mam gotowe teraz to juz tylko czekam.za tydzien o tej porze to juz na 100% ede wiedziala kiedy rodze.
 
oj, dziewczynki,współczuję upałów. muszą być strasznie męczące.

magnusik, FYN super wózek, tez o nim myslalam tylko ze bez gondolki... u nas w tym klimacie zbedna rzecz przy płasko rozkładanej spacerówce. w sumie jeszcze go z listy nie skreslilam.. tylko wpadł mi ten pomysł z rozkładanymi fotelikami

a_gala, ilonka, ten wózek casualplay vintage3 tez jest na piankowych kołach, nawet dużych, waży 6,5kg, fotelik wazy 3,5kg.
Jak na nasze egipskie warunki nie ma co przesadzać z terenowymi wózkami na pompowanych kołach. dla mnie wazna jest tez moja wygoda, wózek muszę byc w stanie wniesc na 2 piętro, złożyc w miarę sprawnie i wpakowac do samochodu

mutsy u mnie odpada, jakos nie mogę się przekonac ani do ridera ani transportera- a te wózki mają tez sliczny rozkładany fotelik, nawet większy niz w casualplay

jest jeszcze jedna opcja- xlander XA z fotelikiem Mutsy Prima traveler (własnie tym rozkładanym) ale wagowo wyjdzie duuuzo gorzej

ilonka
mi tez w tym wózku vintage3 nie podobają się gondole, ale jak się zdecyduję wybieram opcję z fotelikiem samochodowym z rozkładanym oparciem (prima easy)

zobaczymy, dzisiaj rozmawialam z siostrą, była te wózki pooglądac na żywo... jakiej bym nie wybrała opcji, to zastanawiam się nad kupnem najpierw samego stelaza z fotelikiem, a po tych 5, 6m-cach dokupic siedzisko do spacerówki. Przynajmniej mój luby nie dostanie zawału. opcja fotelik+stelaż to ok 1200zł, samo siedzisko to ok 700zł

kłaczku, ramadan juz sie konczy w poniedzialek!!! będziesz mogła zaszalec z remontem!!!;-)
Buziaki!!!
 
Oj, taaak... dzieki Emy! Oli wroci i poszalejemy! Juz sie Alma z Markiem do pomocy wpraszaja bo swoje mieszkanie juz dopicowali i nudzi im sie bez malowania.:-D
Co do kolek wozka, to mialam watpliwosci. Chcialam duze, Rajmund postawil na pompowane. Protestowalam ze jak mi kolo strzeli to jestem uziemiona, a on mi wtedy ze tak mowie bo nie mialam w domu faceta, ktory by kolko naprawil. No i zamknal dyskusje. ;-) A nasz wozek jest cholernie ciezki. Bardzo. Tyle ze mam w domu mezczyzne ktory bedzie go do samochodu wkladal.:-D Sam chcial.
 
ilonka26 o jakim dodatkowym miesiącu mówisz? bo to że od 2012 r. dodatkowe 2 tyg to ja wiem, ale miesiąc? o co chodzi dokładnie ? napisz jeśli możesz :)
Gosia i Karollcia już ci wyjaśniły, mi właśnie chodzi o to, ze w tym roku jeszcze można dostać po skończonym 20 tygodniowym macierzyńskim jeszcze 2 tygodnie dodatkowego macierzyńskiego, natomiast w przyszłym roku zamiast dodatkowych 2 tygodni, ma być dodatkowy miesiąc

Emy ja też myślę jeszcze nad X-landerem, ale kurcze ciężki jest :/ i nie wiem czy sama dałabym radę go wnieść nawet na moje pierwsze piętro, bo do wagi wózka przecież dochodzi waga dziecka, a ja miałam problem u siostry syna w foteliku samochodowym podnieść, a co dopiero cały majdan, łącznie z zakupami :-( Sama jeszcze nie wiem co zrobię, u ciebie przynajmniej odpada kupno gondoli, a one są najcięższe

karollcia a może za tydzień już będziesz tuliła małą :)

kurcze całą noc przerzucałam się z boku na bok, bo mieszkanie tak się nagrzało, że było 26 stopni, a na dworze 21 :szok: ale nie tylko ja źle spałam, bo mój mąż tak samo, chyba trzeba będzie zainwestować w klimatyzację :tak:
 
Kłaczek!!! - jutro 20tc jak się z tym czujesz? Bo ja BOSKO! :-D:-D:-D
TADAAAAMMMM!!:tak: Polowa z glowy! A za tydzien (no, dobra, 8 dni) SCAN!! No, nie.... Poranek wstal dzis paskudnie deszczowy a w tej chwili wlasnie wylazlo cudne slonce. Janiepierdykam - ja sie smieje do Twojego posta, a slonko wylazi...

Mam pytanko do klujacych sie mamus... Czy Clexane ma jakis wplyw na usuwanie wody z organizmu? Bo wczoraj nie zrobilam sobie klujka w lojek w ciagu dnia, tylko wieczorem i noc przelatalam do kibelka. Mam tendencje do gromadzenia wody, generalnie puchne jak tylko jest okazja, wiec pewnie bylo z czego spuszczac, ale czy heparyna ma cos do tego? Bo jesli tak, to bede musiala sie przestawic na klujki w ciagu dnia i pamietac o tym.
 
ilonka26 z tego co pamiętam to zależało ci na długiej gondoli, a X landery to chyba krótkie są co? co do wagi wózków..hm.... mnie czeka wnoszenie mniej więcej 15 kg wózka z dzieckiem, zakupami na 3 piętro więc... :D ale chyba jakoś dam radę. Choć po tak długiej przerwie nie dźwigania niczego to może być ciężko :)
 
No to wklejam obiecane fotki, zdjęcia z wczoraj, czyli z początku 25 tygodnia, na wadze ostatnio było +4kg, a jak jest teraz dowiem się dopiero za tydzien na wizycie...

brzuś w ubranku:
25tc (2)male.jpg

i bez:
25tcmale.jpg
 
reklama
Chudzinko... Jaka Ty szczuplutka jestes... I tylko +4? Ja juz + 7!:wściekła/y: A bebenek sprzed chyba 2 tygodni se taki:

Rajmund sie odgraza ze trzeba bedzie ladne fotki bulwy porobic, zeby kiedys Jajko wiedzialo jak sie rozpychalo - jak zrobi to wrzuce aktualne.
 
Do góry