reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Hej brzuchatki :-)
Widze ze zakupy na calego dziewczyny :-D Ta karuzela to jest swietny pomysl,muzyka klasyczna,spokojna i idealna dla ucha dziecka:tak:
ilonka te lozeczka sa sliczne i mi sie podobaja oba :-D a brzuszek masz sliczny i wygladasz swietnie :-D i faktycznie jest roznica jak sie robi z daleka czy bliska:tak:
A z tym koszem na pieluchy to sie zgodze wole wynosic pieluche na biezaco niz potem zeby mi mialo zaczac brzydko smierdziec w pokoju.
A Ja dzisiaj bylam na miescie i zakupilam sobie dzisiaj staniczki bo mialam juz tylko jeden w ktorym bylo mi wygodnie a i juz zaczal mnie gdzie niegdzie uwierac,a zakupilam normalne bez zadnych usztywnien i drutow i po domciu zakupilam sobie takie sportowe :-)
 
reklama
Ilonka mega brzusio :-):-)

kosz na pieluchy - my wrzucamy do naszego :tak::tak: tylko u nas w mieszkaniu mieszka 6osób, więc produkujemy śmieci na bieżąco, dzięki czemu kosz jest opróżniany 2-3 razy dziennie :-p:-p tylko ja daleko z tym latać nie muszę, bo mieszkam w wieżowcu na 6piętrze, więc mam zsyp :-) ale zgadzam się z Lili kupa śmierdzi, że fuj :-p:-p
 
Lili - nie wiem czy otwierałaś tego linka do kosza, którego ostatnio dodałam http://www.angelcare.info.pl/angelcare-captiva.html jest to specjalny kosz, który eliminuje zapachy i bakterie poprzez szczelne "opakowanie" pieluch w wielowarstwowy worek foliowy. Może i nie jest to super eko opakowanie, ale nie wyobrażam sobie w grudniu co 2 godz. latać do śmietnika na dwór, żeby wyrzucać pieluchy...
 
Ostatnia edycja:
Emy, wanna istotnie zajmie ciut wiecej podlogi, ale nie pochlonie optycznie tyle przestrzeni co sciana kabiny prysznicowej.
Lilijanna, nie wiem za bardzo jak smierdzo zasr... pampek, ale zapaszek kupala w bawelnie to jak najbardzij znam. Najlepiej dzialalo wyrzucenie od razu kupala, zapranie pieluchy, namydlenie i pozostawienie w stanie mokrym do uprania. Przetrzymanie kupska w pielusze skutkowalo niespieralna plama. Moj kubel na zuzyte pieluchy jest w miare szczelny z tego co widze.
 
A_gala - no pojemnik solidny, przynajmniej z opisu. A te worki są jakieś ekstra drogie czy cena przyzwoita?
Kłaczek - co do tetrowej zgadzam się tak samo robiłam jak brat 18 lat temu się zesrał, wtedy jeszcze pampki to był luksus i używało się na noc :) AAAAAAAAAAAaa skończyłaś 15tc :)
 
Hej dziewczyny,
pisałam już na "ciąży po poronieniu", teraz zajrzałam tu.
Jestem w 8tc, po 2 poronieniach. Stresuję się bardzo, 3 straty nie przeżyję.
Wesprzecie? Przyjmiecie? ;-)
 
Lili, własnie dlatego ze smierdzi, potrzebuję drugiego małego kosza, ktory można często opróżnic, nawet gdyby mial stac w łazience. Nie wyobrażam sobie wrzucać cuchnacych pieluch do kosza w kuchni, do ktorego szafke ciągle się otwiera i ktorego nie opróżnia się codziennie
 
We wrześniu kończę 26 lat, prawie 2 lata po ślubie. Jestem nauczycielką wych. przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, obecnie zarejestrowana jako bezrobotna (do tej pory pracowałam na zastępstwa).
Pierwsze poronienie w 8 tc, zarodek przestał się rozwijać w 5-6 tc. Miałam zabieg.
Potem dłuuuugo się staraliśmy-równo rok, ale znowu poroniłam w 10 tc, to było puste jajo płodowe, o czym dowiedziałam się dopiero w szpitalu.
Zrobiliśmy dużo badań, ale nie znaleźliśmy przyczyny.
Tydzień temu miałam pierwsze usg, w 6t2d i było już serduszko :-) nastawiam się pozytywnie, ale stres jest ogromny.
Biorę Duphaston, Luteinę i zastrzyki z Clexanu.
 
reklama
kahaka teraz to już musi być dobrze! nie ma innej opcji. zobacz, każda z nas ma conajmniej jedno poronienie za sobą, a ciążowe suwaki nam ładnie mkną do przodu :-)
 
Do góry