reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam, na chwilunię dosłownie...

EWCIA, już Ci gratulowałam, ale nie omieszkam i tutaj :-D
MEGA GRATKI kochana! I wracaj szybko do formy, a Mikoś niechaj rośnie zdrowo!!!!

LILIJANNA
, ale mi dobrze z tymi kg :-|
Teraz przynajmniej ciut przypominam "kobietę", bo tak to wszędzie płasko było... :-D

ILONKO
, koniecznie skonsultuj odstawienie Clexane...ja pamiętam, jak moja ginka powiedziała mi, że absolutnie nie wolno odstawiać Clexane w trakcie ciąży, zatem nadal się kłuję, co najmniej do 38tc.


Milutkiego dnia Wam życzę***
 
Ostatnia edycja:
Mi zeszło samo, ale ostatnio jestem na diecie bo mały jest alergikiem więc pewnie to też ma wpływ, ale jem spore ilości, tylko karmienie piersią tak działa
 
Witam
Ewcia ja równiez gratuluję :-)
Jankeska synio prześliczny.
Ja też juz chcę. No ale muszę jeszcze troszkę poczekać. W sobotę byłam u gin wszystko ok. Narazie nic się nie dzieje. Kolejna wizyta za dwa tygodnie. Chyba im bliżej tym bardziej się boję. Termin według om 2 czerwiec a według usg 27 maj - zupełnie nie wiem którego się trzymać ale chyba ten z OM jest ważniejszy nie?
Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku.
A Wasze suwaczki tak mkną do przodu że ho ho
 
reklama
EWCIA gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamusie brzuszkowe -pogłasiajcie brzuszki od cioci:-)
odpoczywajcie, idźcie do kina z mężem, jedzcie i odpoczywajcie (hehehe) ;-)
bo później Wasz świat zamknie się w tych małych rączkach:):tak:
i nie puszczą te rączki smyczy dłuuuuuugooooooo!!!!!!::-D
Ale co tam -sama chętnie daję się w te kajdany złapać:-D:-D

Miłego dzionka!!!!
 
Do góry