reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam
Kasiu SZOK Ty za niedługo też będziesz przytulać skarbusia :))))))))))))))))) Ale pomknął twój suwak
EWCIA &&&&&&&&&&&&&&& ZA jutrzejszy wielki dzień.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Ilonko masz rację popytaj innego lekarza.
 
reklama
Cześć dziewczyny

Ale mnie tu nie było i tyle naskrobane że już połowy nie pamiętam

Dziękuję za rady z nogami już lepiej już tak nie puchna chyba przed świętami je przemożyłam je i dlatego tak miałam

Jankesowa śliczny twój chłopiec

Ewcia kciuki mocno zacisniete

kasiu jeszcze się obruci nawet nie będziesz wiedzieć kiedy

ja w piątek byłam na usg 3d wszystko jest ok chłopiec jest dzdrowy wszystkie parametry w nomie co bardzo mnie cieszy póżniej wstawię fotkę
 
Ostatnia edycja:
Zobaczyłam na CP więc wklejam tutaj :-)
Sms od Ewci:
Dziś urodził się nasz Synuś, Mikołaj Karol, 3280g szczęścia i 54cm cm miłości:)

Ewciu Gratulacje !!!!! Niech ten Wasz Cud zdrowo rośnie i wracajcie do nas!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry