reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
ewcia wielkie gratulacje !!!!


powiedzcie mi dziewczyny, pewnei nie raz ten temat był poruszany ale opiszcie mi jak możecie swoje pierwsze ruchy. Nie wiem czego się spodziewać, nasłu****e, wyczekuje... Kolejna wizyta dopiero pod koniec maja, a gdybym chociaż czuła to spokój byłby większy
 
EWCIA- wielkie gratulacje!!!!:)

magnusik
- ja na początku czułam takie jakby bulgotanie w brzuchu, ale trudno opisać jak to wyglądało. Pierwszego "kopniaka", tak że nie miałam już wątpliwości że to dzidzia poczułam w 18tc. Spróbuj położyć się wieczorem na lewym boku.
 
Witajcie Dziewczynki,

Ewcia - wielkie gratulacje:-D Wszystkiego naj, naj, najlepszego dla Ciebie i Mikolajka!
Maruszka9 - Twoj suwaczek to dopiero mknie!:szok: Za chwilke bedziesz tulic maluszka:tak:
Jankesowa - synus jest uroczy!
Ilonka - ciesze sie, ze U Ciebie wszystko w porzadku z dzidziem. Co do boli plecow tak tuz nad lewym posladkiem to mialam taki przez ok 2 tyg miedzy 19 a 20tc. Ledwo chodzilam, o schylaniu moglam zapomniec:baffled:. Polozna powiedziala, ze tak bywa i nic sie z tym nie zrobi, trzeba poczekac az sie dzidzia przesunie bo uciska jakis nerw. No i chyba tak bylo bo samo przeszlo z dnia na dzien. Zycze zeby i Tobie szybciutko przeszlo.
Magnusik - z tymi pierwszymi ruchami to ja wlasnie tez czulam takie babelki. Myslam najpierw, ze to po zjedzeniu czegos w brzuchu mi tak 'bulgocze' dziwnie :zawstydzona/y: ale te odczucia zaczely byc systematyczne. Teraz to juz czuje delikatne kopniaczki albo jakby boksowanie i Niunia zawsze daje o sobie znac jak tylko sie poloze na plecach.
13x13 - jak to ladnie ujelas, ze nasz swiat zamknie sie w raczkach naszych malenstw:-). Sama jeszcze tego nie doswiadczylam ale mysle, ze dokladnie tak bedzie:tak:

Ja w piatek mam wizyte u mojej gin. Potem w sobote idziemy na wesele i mam nadzieje, ze jeszcze wejde w sukienke, ktora sobie przygotowalam. Brzuszek rosnie systematycznie i waga juz 5.5 kg na plusie:sorry2:.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Ewa gratuluję!!!
Ale sie pogoda popsuła.












Moje aniołki:
Olek 10.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
 
Cześć dziewczynki,:-D
magnusik - ja pierwsze prawdziwe ruchy to poczulam chyba w 23 tc, bardzo późno, jakoś tak nieczula bylam, ale tak jak dziewczyny piszą takie bulgotanie, zresztą do tej pory mój dzidziuś to nie kopie, tylko takie wygibaski robi.
 
Ewciu przyjmij jeszcze tutaj ode mnie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasiawd, jak pomknął Twój suwaczek! Pięknie :)
 
reklama
Ewciu ogromne gratulacje dla Ciebie i Mikołajka
laugh.gif
 
Do góry