reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Alicja piękny Szymonek! I jaki już żyrafką zainteresowany.
Szymonki to wogóle takie świetne chłopaki :-)
 
Alicja bo ten wcześniaczek potroił swoją wagę urodzeniową i waży 7,5 kg a to zdjęcie z przed miesiąca taki pulpet z niego a Szymuś ile waży?
A i jak Twoja tarczyca po porodzie bo moja się rozszalała:-(
 
nawet nie wiem ile Syzmon wayz bo go nie wayzlAM :-)
dzisiaj robilam tarczce to jutro bede miala wzniki to napisze bo sama jestem ciekawa
a jaki masz teraz wynik
 
reklama
Magnusik -poczujesz i będziesz wiedziała że to to;-):tak: później bardzo będziesz chciała żeby tatuś poczuł a on czuł nie będzie:-p i Ty będziesz o niego mówić "no nie czujesz??" a on na to "nie" hehehehe ale przyjdzie dzień że i On się załapie:-D

Co do spokoju... to tak nie działa -przykro mi ale to będzie następny powód do schizy.... wiem co mówię... Ala miała dni kiedy wcale się nie poruszyła (raz przez 2 dni!!!!) a moje błagania płacze jedzenie słodkiego nic nie dały... były dni kiedy ominęła swoje stałe pory a ja prawie wpadałam w histerię, bły wreszcie czytania netu o liczeniu ruchów (co jest bzdurą bo sama będziesz wiedziała kiedy Twoje dziecię śpi a kiedy ma swój czas), szok... i nie wiem kiedy jest gorzej -czy na początku kiedy poczujesz "czasami" czy później jak już będą regularne... bo każda nieregularność w regule będzie powodem do zmartwień...
A nie powinno tak być!!!!! cisz się każdymi kopiakami na początku bo jak Ci nogą przyładuje później w wątrobę to można zejść:baffled::-D
Miłych wrażeń i to już niedługo:tak:

Cati już niedługo:tak: i przekonasz się co to znaczy dobrowolne niewolnictwo -małżeństwo to przy tym pikuś:-D

Mamo sówko!!!! już niedługo kolejny suwaczek!!!!

Alicja -piękny!!!!!

Pozostałe dziewczynki ściskam a brzusie łasiam -dzieciaczki bądźcie grzeczne:-)
 
Do góry