reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam sobotnio:-)


Ilonko suuuper wieści!!!

Jankesowa
śliczny chłopczyk:tak:


Życzę udanego dłuuugiego weekendu:tak:
mój będzie udany na bank:-D:-D

Pa Babeczki, zajrzę już zapewne po wyjściu ze szpitala
 
Ostatnia edycja:
reklama
zastanawiam się czy nie skonsultować się z innym ginem, bo ja rozumiem, że niby najgorsze za nami, ale nie wyobrażam sobie, co by było jakbym odstawiła clexane i coś by się stało dziecku, zabiłabym lekarza i chyba siebie też
co najlepsze, ze 10 maja mam wizytę ponownie bo sam lekarz stwierdził, że chce sprawdzić czy będzie wszystko ok, nie moge tak ryzykować i nie chce
 
Ilonka26 - konsultuj, z tego co kojarzę to nie tylko kasikz kuła się do końca, nie wiem czy to zależy od osoby czy tak na wszelki wypadek, ale tak jak Kasikz pisze, z badań Wam nic nie wyszło jeśli chodzi o przyczynę, więc dmuchaj i chuchaj :tak:

Ewcia3004 - powodzenia!
 
pogadałam z paroma osobami i stwierdziłam, że w poniedziałek zadzwonię do mojego gina i powiem mu o moich obawach i że nie chcę przynajmniej na tym etapie ciąży rezygnować z Clexane i zobaczę co mi powie, jak nadal będzie się upierał przy swoim, to pójdę do lekarza rodzinnego po receptę na clexane i sama będę brała go na własną odpowiedzialność, albo zmienię lekarza
 
Ilonka , to jak dzidzia tydzień starsza i nie chciała się ujawnić- to ja myślę że dziewczynka:) Cieszą się że wszystko dobrze u Was , pozdrawiam.
 
Ewcia - kciukaski za was.
Ilonka - najwazniejsze żebyś czuła sie bezpieczna. Clexanem na pewno dzidzi nie zaszkodzisz. Moja pani dr mówiła że następna ciaza też na clexane, wiec jak coś mam sie zgłosić po recepte.
 
reklama
Czesc dziewczyny!!
Ja tylko na chwilkę spadnę po majówce na dłużej. U nas wszystko jest ok Sebastian waży 1500 i uparciuch jeszcze się nie odwrócił.
Ilonko ja biorę cały czas clexan i mam brać do końca i 2 tygodnie po porodzie, nie ryzykuj.
Janeksowa gratuluję
Ewcia to już jutro super.












Moje aniołki:
Olek 10.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
 
Do góry