reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lilijanna e tam sexy, obcięłam się bo obiecałam dziecku, że jak będzie git to pójdziemy do fryzjera :)

a_gala trzymam kciuki za piękną betę :)

pogoda dziś jakoś nie nastraja, więc wybierzemy się dzisiaj do kina, jeszcze nie wiem na co, ale trzeba wykorzystać, że chłop jest w domku :)
 
reklama
co do farbowania włosów ja miałam zakaz w pierwszym trymestrze. Pisałam już na cpp o wczorajszej wizycie. Niby wsio ok, wszystko łądnie pięknie, ale mam słabą widoczność przez powłoki brzuszne i nie dało się ocenić przezierności fałdu karkowego. No i moj gin wysłał mnie do lepszego specjalisty na lepszy sprzęt. U mnie nie może być bez problemów...ehhhh. Ale serducho bije mocno i głośno, wszystkie organy które powinny być są!! I ponoć coś rośnie mojej dzidzi między nogami :) ma 7 cm.

jankesowa trzymam kciuki!!!! zbieraj się tam!!! może dziś jest właśnie ten dzień!!
 
Ewcia - super że usłyszałaś serduszko. Pamiętam gdy ja usłyszałam jak bije serduszko Glorci to rozryczałam się u gina.
No coś pięknego, szczególnie, że z zaskoczenia, nie liczyłam na taką miłą niespodziankę :-)

ilonka26 superrr!!! widzisz nerwusku, wszystko jest ok!!!! :-) i tak też będzie do końca!!!

a_gala jeszcze raz gratuluję :-) ale się zagęściło malutkimi dzidziusiami na wątku :-) :-)
I jak tam drugi progesteron? Wiesz, ja na wszelki wypadek dostałam dupka, mimo że miałam zarąbiście wysoki progesteron. I lepiej się z tym czułam psychicznie.
Ewcia cudne uczucie tak słuchać serduszka. To najbardziej lubiłam na KTG
KTG... to brzmi dumnie - już na samą końcówkę robią, prawda? :-) skoro wtedy słychać serducho, to na pewno będę chętnie chodzić :rofl2:

magnusik nie pisz mi nawet o żadnych problemach! jest git i tego się trzymaj! no a z tym dodatkowym badaniem to się zastanów, jeśli naprawdę się stresujesz, że nie masz tego wyniku, to może się przejedź... Twój spokój jest teraz ważny :-)
 
Witam dziewczynki

A_gala - GRATULUJĘ

Co do farbowania włosów to jednak tak do końca nie byłabym przekonana o nieszkodliwości na dzidzię. Osobiście nie pytałam lekarza ale w niektórych szpitalach i m.in. w moim podczas przyjęcia na oddział i też na porodówce pielęgniarka pytała czy farbowałam lub ścinałam włosy w trakcie ciąży.

Pozdrawiam
 
szczerze, nie roztrząsajmy tematu czy farbować czy nie, jak ktoś chce to niech farbuje,a jak ma odmienne zdanie to niech nie farbuje, ale nie piszcie mi o szkodliwości i nie schizujcie mnie, że zrobiłam krzywdę dziecku, bo już chyba przestanę wchodzić na to forum :-(

magnusik czemu się stresujesz jak wszystko jest ok?? A nie mógł lekarz zrobić usg przezpochwowo??
 
Widze ze nie mam tu czwgo szukac wszyscy mnie juz na porodowke wygnali a mnie znowu cala noc glowa bolala nie milosiernie i jestem nie wyspana... a maly siedzi zadowolony i sie chyba nie zbiera....

Pozdrawiam zajrze pozniej ide cos po sprzatac
 
szczerze, nie roztrząsajmy tematu czy farbować czy nie, jak ktoś chce to niech farbuje,a jak ma odmienne zdanie to niech nie farbuje, ale nie piszcie mi o szkodliwości i nie schizujcie mnie, że zrobiłam krzywdę dziecku, bo już chyba przestanę wchodzić na to forum :-(
Ilonka26 - kochana w tej chwili są zastrzyki u dentysty dla kobiet w ciąży normalnie, wiele się zmieniło, więc spoko :tak:

Jankesowa - no a dziwisz się nam, że jesteśmy spragnione kolejnego cudu? ;-)

Magnusik - stres na pewno nie działa na dziecko dobrze, więc postaraj się o spokój :tak:

Dziewczyny cieszę się, że zaczęłyście i tutaj pisać :tak:
 
Hej dziewczyny witam się sobotnio


U mnie masakra dużymi literami nie mogę mówić tak mnie zawaliło :-( ale jakoś się kuruję


Ilonko nie denerwuj się a co do farbowania są różne opinie każdy musi sam zdecydować
Jankesowa no taki twój los że pora na ciebie a wszystkie chcą żeby twój maluszek już był na świecie:tak:

Witam nowe cieżearóweczki a_gala Emy przepraszam czy kogoś ominełam
 
Ostatnia edycja:
Lilijannko przynajmniej ty mnie kochana pocieszyłaś, pomijam fakt że przeczytałam artykuł, w którym było napisane, że pasemka które zrobiłam niewiele co mają wpływ bo nawet farbą nie dotyka się skóry głowy, dobra już nie smucę :)

jestem wykamana, bo byliśmy na długich zakupach, szukałam spodni ciążowych i w końcu kupiłam w h&m ale ceny kosmiczne, wyszłam z bluzką i spodniami i ubytkiem w portfelu o 230zł :szok: chyba więcej spodni nie kupię tylko sukienki z allegro :-D

jankesowa, twoje dziecię się nie spieszy na porodówkę to i ty kochana się nie spiesz, jak dla mnie choć kochana z brzuszkiem jak najdłużej, bo bez ciebie teraz to chyba wątek podupadnie, bo mało nas tu :/

Aneczkab dużo zdrówka, mi też jeszcze całkiem katar nie przeszdł ale mam nadzieje, że jest już ku końcowi
 
reklama
ilonka26 ja miałam przezpochwowe usg, a później przezbrzuszne. Wyczytałam , że właśnie usg genetyczne robi się właśnie prze brzuch.

Usg genetyczne

No jest ok, ale nie usłyszałam, że przezierność jest ok, a ocena tego parametru jest już chyba normą, więc dla świetego spokoju (albo niepokoju) wolę zrobić. Pierwszy wolny termin był na piątek 15.04 i to nie do tego lekarza do którego kierował mnie mój gin, no ale trudno. Taka przyjemność ma mnie kosztować 250 zł :((( ehhhh a muszę się wybrać po spodnie ciążowe, bo na święta nie będę miała co na siebie włożyć, już mi ciężko cokolwiek założyć :) ale to cieszy jak brzuch rośnie :)

pozdrawiam wszystkie bez wyjątku
 
Do góry