reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Magnusik ja wczoraj byłam u internisty i mi powiedział że mogę ale zapytaj się i napisz co ci powie . no i ważne jest w którym tygodniu ciąży jestes
 
Ostatnia edycja:
reklama
a więc internista u którego byłam trochę skrzywił się na stodal, ale nie dlatego że nie można, tylko dlatego że nie wierzy w jego działanie. Dzwonił przy mnie do ginekologa i niby mogę mucosolvan. Kazał się nie zrażać tym co napisane, że niby trza uważać, ważne że nie można go w pierwszym trymestrze, a ja już na granicy drugiego. A no i na stodalu jest napisane że nie podawać dzieciom do 6 roku życia, a ten można dla dzieci od 1 roku więc chyba delikatniejszy. Najważniejsze że w płucach i oskrzelach cicho, będę się grzać, może szybko przejdzie.
 
Ilonko masz rację najważniejsze że oskrzela czyste . mi też się zatrzymało ale na krtani dlatego głos straciłam ale dzisiaj już lepiej mówie

Ale mi dzisiaj mój mały dokazuje :-) chyba cały odbyt mam zbombardowany:-D
idę spać bo jutro pobudka o 5.30 bo muszę zawieź mamę do szpitala pa miłego wieczoru
 
ojeje jaka Alicja jest już duża :) śliczna królewna :) Agatko pozdrawiam!!!

Aneczka
tobie też życzę dużo zdrówka :)

a ja głupia, zamówiłam sobie kiedyś samoopalacz z avonu, ale szczerze zastanawiałam się czy go użyć, zajrzałam na net, ale widzę, ze są opinie żeby tego nie używać, więc kolejny kosmetyk muszę podarować siostrze :) ta się obłowi :)

jankesowa jak tam?? nadal 2 in 1 ??
 
Witam :))

a ja o dziwo mam mega powera:-p
wczoraj wysprzątałam część szafek w kuchni, dziś dokończę, bo kręgosłup odmówił posłuszeństwa, a przy okazji zamierzam się do pokoiku z poprzesuwaniem wszystkiego:-p


Agatko
, kiedy ten rok zleciał:szok:
zdróweczka dla Alicji:tak:


Olu81, a co tam u Was Kochana?


Ilonko,
siostra zapewne zadowolona będzie:-)

Jankesowa,
co tam jak tam?
 
jankesowa- jak tam?
Widzę że był temat co do farbowania włosow.Ja farbuje i nic sie nie dzieje.Farbowałam z Tymkiem z Mela tez i teraz też farbuje,
no ale to kazdego prywatna sprawa.Sa rózne zdania na ten temat.
A ja kochane wczoraj poczułam pierwszy raz moje maleństwo,Az sie popłakałam bo wczoraj bylo dokladnie 8 miesiacy od smiercimojej córeczki.może to jakis znak co?
 
reklama
Karollciu, moze faktycznie to znak od twojej corci, ja mialam termin teraz na 5 kwietnia, a 3 dni pozniej dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, mysle, ze to moj aniolek :)
 
Do góry