reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
kupiłam w h&m ale ceny kosmiczne, wyszłam z bluzką i spodniami i ubytkiem w portfelu o 230zł :szok: chyba więcej spodni nie kupię tylko sukienki z allegro :-D
Też kupowałam w h&m i byłam mega zadowolona, teraz leżą w szafie i czekają na kolejnego bobasa :)

jankesowa, twoje dziecię się nie spieszy na porodówkę to i ty kochana się nie spiesz, jak dla mnie choć kochana z brzuszkiem jak najdłużej, bo bez ciebie teraz to chyba wątek podupadnie, bo mało nas tu :/
Kobieto małej wiary!!! Wiosna/lato idzie bociany przylatują, będzie tutaj za chwilę gwar :)

Jankesowa - jak nocka, jak głowa, jak brzuszek?
 
Ilonko, nie przejmuj się farbowanymi włoskami;-)
ja fakt nie farbowałam, bo dochodzę pomalutku do swojego naturalnego koloru, ale moja fryzjerka od początku do końca farbowała i nic Maluszkowi nie było,
więc główka do góry:tak:


Magnusik,
pierwsze słyszę, że usg genetyczne powinno być przez powłoki brzuszne...
Mi jak doktorek robił, to najpierw dopochwowym, a później dodatkowo przez brzusio...



Miłej niedzielki:-)
 
Lili Moje dziecko wczoraj od godz 20 mialo chyba ADHD caly brzuch w roznych ksztaltach to co wyprawialo wszystkie wnetrznosci mnie bola. A o 1.20 posadzilo mnie na tron :szok: ze ledwo zdazylam tragedia....
 
ewcia3004 ja też miałam dopochwowe usg, a później przez brzuch. Większość parametrów dało się ocenić oprócz przezierności karkowej. Dlatego jadę na usg ne lepszym sprzęcie. W tym artykule który przytoczyłam też jest napisane że robi się przez powłoki brzuszne.

Najgorsze że dopadło mnie przeziębienie i męczący kaszel. Znacie jakieś dopuszczalne sposoby na kaszel?? Syrop z cebuli odpada, bo mam od niego takie odruchy wymiotne, że szkoda gadać
 
ewcia3004 ja też miałam dopochwowe usg, a później przez brzuch. Większość parametrów dało się ocenić oprócz przezierności karkowej. Dlatego jadę na usg ne lepszym sprzęcie. W tym artykule który przytoczyłam też jest napisane że robi się przez powłoki brzuszne.

Najgorsze że dopadło mnie przeziębienie i męczący kaszel. Znacie jakieś dopuszczalne sposoby na kaszel?? Syrop z cebuli odpada, bo mam od niego takie odruchy wymiotne, że szkoda gadać

Kochana kup sobie syrop *spam*, dla kobiet w ciąży i matek karmiących, pomaga naprawdę.

Ja genetyczne miałam przez brzuch robione, dopochwowe ostatnie miałam w 8tc.

Jankesowa no już byś mogła się rozpakować, bo niecierpliwa jestem :-);-)
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i miłej niedzieli.
 
Cześć dziewczyny

Magnusik ja też się męczę weź *spam* syrop ja na zmianę biorę ze stodalem bo też można

Jankesowa
a ty dalej nic???
 
witajcie
Ilonko ja farbowałam włosy 3 razy w ciaży, moja fryzjerka też sobie farbowała. Mnie pytali w szpitalu czy ostatnio korzystałam z fryzjera i kosmetyczkin nie zapytałam się dlaczego. Moze chodzi o zakażenie żółtaczką:baffled: Spodnie też kupiłam z h&m i byłam zadowolona. Też czekają na swoje drugie życie:blink:
Magnusik też miałam przez powłoki brzuszne. Tylko ta powtorka nie za późno? Moj gin uważa, ze to usg genetyczne powinno być zrobione do 13t6d, twierdzi, ze pożniej jest niemiarodajne. Dowiedz się, bo 250 drogą nie chodzi. Powodzenia
Jankesowa jak tam? Moze mały pogonił przed porodem. Ja co prawda zbytnio nie miałam biegunki, ale podczas skurczy ciągało na wymioty. Pamiętaj jak coś to sms, czasu mam malutko, ale znajdę, żeby przekazać wieści.
Aneczkab KTG miałam od 36 tyg., właśnie po to, zeby dłuzej posłuchać serduszka:-)
Głaski w brzuszki.
 
magnusik ja też słyszałam, że genetyczne się robi do 13t6dc, ale wydaje mi się, że nawet jak pójdziesz 15 to po prostu lekarz obliczy przezierność karkową taką jaka ma być na tydzień ciąży, w którym jesteś więc jeśli będzie w normie a jestem pewna że tak to nie masz się czym przejmować
nawiasem mówiąc ja też się muszę dogadać z moim ginem odnośnie genetycznych, bo ma mi zrobić 28 kwietnia i to będzie 13t4d, ale jak ma zamiar zrobić na odwal się to wolę zapłacić 230zł u nas i umówić się na porządne usg genetyczne
Odnośnie przeziębienia, pij *spam*, na prawdę w smaku nie jest zły i specjalnie dla kobiet w ciąży

Lili, Annas no muszę stwierdzić, że w h&m są najlepsze spodnie :) mierzyłam też w jakimś c&a ale jakieś kiepskie i droższe niż w h&m

Jankesowa nie no nie zatrzymuję cię, ale widać dzieciątko jeszcze nie jest gotowe :) Kiedy masz ktg?

Annas gdzie zdjęcie synka?? :)

Ewcia jak samopoczucie??
u mnie do tej chwili makabra, głowa od 3 w nocy mnie zaczęła napierdzielać, ale tym razem cała, myślałam że zejdę śmiercią tragiczną, pozostało tylko dużo pić i okłady i na szczęście powoli jakoś się kulam, a katar jeszcze cały nie zszedł ;/
 
reklama
Annas81 niestety nie dało rady wcześniej się zarejestrować. Najpierw pani w klinice nie chciała mnie zapisać, bo też powiedziała, że max do13t6d, ale konsultowałam się ze swoim ginem, powiedziałam co i jak i mówi żeby próbować po prostu, dla każdego tygodnia są inne normy. Generalnie można do 16 t, a na tej stronie co wkleiłam piszą że nawet do 23t. Mam tylko nadzieję że zobaczy co trzeba i nie wyśle mnie na genetykę z krwi, bo to znowu kasa, ale jak będzie... ale jestem dobrej myśli

Aneczkab23 no właśnie wczoraj wysłałam siostrę po jakiś syrop dla dzieci i powiedziała pani w aptece że to dla kobiety w ciąży i też dała stodal, ale wyczytałam, że on na etanolui że lepije nie. Idę zaraz do internisty co by mnie osłuchał to zapytam. Dziękuję za rady

jankesowa trzymam kciuki!!!!
 
Do góry