reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

a_gala gratuluję i spokojnej ciąży życzę :) wg mnie spokojnie możesz się umówić już do gina :)

Annas jak się czujesz?? no i poprosimy o fotkę synka :)

jankesowa trenuj kochana męża i szybko pójdzie :)

Ewelinka ty się oszczędzaj jeszcze, a ogródek zostaw do 36tc :)

a ja byłam u fryzjera w pewnej chwili myślałam, że usnę ale spoko dałam radę :)
 
reklama
a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym farbowaniem włosów w ciąży i z rozjaśnianiem odrostów? jestem naturalną szatynką, ale mam rozjaśnione włosy do jasnego blondu...w necie piszą, że niby nie wpływa to źle na płód, ale żeby lepiej się wstrzymać w pierwszym trymestrze
 
a_gala podobno teraz sa takie farby, ktore nie szkodzą, ludzie roznie piszą, ale boje sie ze to taki stary ciazowy mit z czasow kiedy sam zapach farby wypalał oczy

jankesowa- wpadlam tu specjalnie dla ciebie ;-)czekam czekam i sie doczekac nie moge, a ósmy mija ;)

Annas- oj tak, prosimy o jakies zdjecie syna!

buziaki!
 
emy ojj uwierz chcialabym ... juz maz mnie gnac zaczyna ale cos tez nie wierzy ze maly sie w koncu zbierze :tak:
agala sa teraz farby bez czegos tam za bardzo nie pamietam czego mnie je fryzjerka polecala ale ja odpuscilam farbowanie nie chcialam miec nic sobie do zarzucenia
annas ja cos czuje ze sie przeterminuje no
 
jankesowa zmykaj na tą porodówkę...bo się doczekać normalnie nie mogę.
WOgóle to kto ma do Ciebie kontakt w razie w ? żeby wiedzieć kogo męczyć i od kogo oczekiwać wieści jak Cię dłużej by nie było.

agala Gratuluję! A który to już byłby tydzień ?
Szczerze to ja bym poleciała od razu do gina, choć wiem że na początku wizyta nie ma za bardzo sensu i warto poczekać do tego 7-8tc żeby usłyszeć serduszko.
ja farbowałam od początku do końca. Mi lekarz powiedział ze to głupoty i nic nie szkodzi.

Ilonko cudne wiadomości!
 
Ostatnia edycja:
mysza84 - to sam począteczek, 5-ty tydzień. zadzwonie do swojej ginki w poniedzialek rano, moze bedzie kazala przyjsc po recepte na dupka czy luteine...zobaczymy... a ztym farbowaniem, to wiem, ze farby bez amoniaku nie szkodza (i teraz praktycznie wszystkie takie sa) tylko, ze ja dodatkowo rozjasniam odrosty. kurde boje sie, zeby czyms glupim nie zaszkodzic.
 
a ja dzisiaj farbowałam włosy, ale nadal mam katar i zapachu nie czułam więc ok, ja tam nie wierzę w szkodliwość farbowania nawet w I trymestrze
 
Ilonko Tak się cieszę skarbie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Buziaczki w brzusio będzie ok:)
Jankesowa hop hop słoniku chcesz Martusionka Albo She przebić??
A włosy farbowałam całą ciąże i nic się nie stało oprócz tego ze były pięknie i gęste bo teraz mi strasznie wypadają:(
A_gala SUPER WIEŚCI Gratuluję
 
jankesowa zmykaj na tą porodówkę...bo się doczekać normalnie nie mogę.
WOgóle to kto ma do Ciebie kontakt w razie w ? żeby wiedzieć kogo męczyć i od kogo oczekiwać wieści jak Cię dłużej by nie było.
Do Jankesowej ma i Aneczkab i Annas więc luzik na pewno będziemy wiedzieć :) Julia na porodówkę odmaszerować - to mówię JA :p

A_gala - witaj, ja bym zrobiła progesteron od razu, bo jak by był za niski to nie wyszłabym z gabinetu bez recepty.
Emy - jak się czujesz?
Ilonka26 - to jesteś sexy ciężarna tak?
Ewelina28 - ja zaraz będę szperać w necie po nasiona, cebule i bulwy, bo już to miałam 2 dni temu zrobić i nie wyszło. A co siejesz?
 
reklama
Do góry