reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ilonka, &Ewcia - super, że wizyty zaliczone na 5+ :tak:
Jankesowa -
[*] dla Aniołka, a dla Maluszka w brzuszku głaski by zechciał wyjść :tak:
 
reklama
Witam,

Ilonko, ależ się cieszę! Superaśnie ;)

Kaira, ja ostatnimi czasy na pełnych obrotach. Czuję się niby ok, prócz mega skurczy bolesnych, które przechodzą, kiedy przybiorę odpowiednią pozę :-D, czyli na Małysza ;-) Dodatkowo zwiększyła mi się ilośc sluzu, ale ten śluz taki inny niż zwykle, bardziej gęsty i ...hmmm...lepki...dziś dzwonię do swojej ginki, bo tak mi przez myśl przeszło, że to może czop ??? Wczoraj jak mnie skurcze złapały, P chciał już auto odpalać z nadzieją, że TO JUŻ...na co mu odp "powaliło Cię? ogród muszę skończyć i obsiać" :-D Ogólnie czuję się ok ;)
 
Ilonka cudne wieści,a nie mówiłam:)już tak będzie !
Jankesowa już coraz bliżej...a dla pocieszenia powiem ci,że większość z nas rodziła mniej więcej tak .wcale nie wcześniej więć spoko:) ja 39 i 3:p końcówka jest najgorsza bo się ciągnie ale będzie dobrze,odpoczywaj i szykuj się na dzień w którym przytulisz największe szczęście
 
Witam się piątkowo :))

Ilonko, super wieści!!!

&Ewcia, cieszę się, że i u Ciebie ok :))

Kairko,
u nas chyba pomalutku zaczyna cosik się dziać, ale do 20-go zaciskam nogi i nie rodzę:-p przynajmniej mam taką nadzieję:sorry2:

Jankesowa, postaram się nie wejść Tobie w kolejkę;-)
 
witam was dziewczyny :)
chyba moge po malu zaczac sie tutaj udzielac :) dzis rano ujrzalam te dwie magiczne kreseczki :) do tej pory w to nie wierze, ze w koncu sie udalo....teraz tylko oby szczesliwie do grudnia :) musze troszke ogarnac ten watek, bo kompletnie nie wiem co sie tutaj u was dzieje.
teraz nie wiem, czy juz leciec do gina? moze jakas luteine czy duphaston mi przepisze? sama juz nie wiem...
 
Witam ja tylko o sobie bo umieram normalnie, noc tragiczna po przytulankach z mezem skurcze mnie lapaly i spac nie moglam czyli musimy wiecej a moze sie ruszy a od 5 rano bol glowy i teraz dopiero ciut przeszedl.... ogolnie nic sie nie dzieje....

Ciesze sie ze wizyty ok, witam nowe mamusie

ewelinko ty przyhamuj troszeczke maly niech jeszcze w brzuszku po siedzi...:tak:
 
reklama
Witajcie
Ilonko tak bardzo się cieszę:-)
Ewcia cudne uczucie tak słuchać serduszka. To najbardziej lubiłam na KTG
a_gala mocno gratuluję i spokojnych 8 miesięcy.
Jankesowa już tylko chwilka i będzie:tak:
Ewcia, Ewelinko spokojnie poczekajcie na Jankesową:)
 
Do góry