reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
ilonko trzymam kciuki!!! :-)

jankesowa
- (*) dla Twojego Aniolka. Kto wie, co Was dziś czeka... :blink:
a mnie gina zaskoczyła na zwykłej wizycie - miało być bez usg, ale przyłożyła za to taki stetoskop z cyfrowym wyświetlaczem i głośniczkiem i słyszałam serduszko mojego maluszka - bije pięknie, jak zawsze :happy2::happy2::happy2::happy2: od razu mi lżej :-):sorry2:
 
Ostatnia edycja:
zajrzałam sprawdzić jak się Jankesowa trzyma , ale widzę że spokojna i sie nie boi ;) powodzenia Julia i żeby szybciutko poszło
Ilonka , to trzymam kciuki &&&& za wizytkę
Aga34 , super imiona wybraliscie dziewczynkom : Gloria i Olimpia brzmi bosko! Pozdrawiam

Uściski dla wszystkich brzuchatek
 
czarna trzymam sie, czy sie boje wiesz nie wiem co mnie czeka i to cos nowego wiadomo, ale bardziej boje sie zeby z malym bylo ok no i juz sie doczekac nie moge a mnie chyba przeterminowanie spotka
wiolka kurcze twoja ksiezniczka ma juz miesiac kiedy to zlecialo szok normalnie
ewcia to super zawsze bedziesz spokojniejsza :-):tak:
ewcia3004 cos czuje ze mnie jeszcze przescigniesz no...:-p
 
Witam:) Jankesowa miał byś 7 o ile dobrze pamiętam no cóż jeszcze się nie skończył.(*) Dla Aniołka
Ilonko&&&&&&&&&
KArolciu i co tam u Was?
Ewcia Ewelinka jak moje cieżarrówki sięczujecie
Aga piękne imię Olimpia
 
Witam drogie Panie :))

Kaira 24, Czarna76 , Mysza84 - bardzo dziękuję


Jankesowa - trzymam kciukasy i nie bój się będzie dobrze.
(*) dla Aniołka który czuwa teraz nad Tobą i maleństwem żeby wszystko było dobrze

Ewcia - super że usłyszałaś serduszko. Pamiętam gdy ja usłyszałam jak bije serduszko Glorci to rozryczałam się u gina.


Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczynki i te niewymienione również
 
ja tylko na chwileczkę:

my po wizycie, u nas wszystko na szczęście, Bogu dzięki ok
d_clap.gif.gif
d_clap.gif.gif
d_clap.gif.gif

dzieciatko ma już 4,5cm
a_hurra.gif.gif
tętno 176, widziałam jak dzidzia się rusza, chociaż razem z Meliską - moim ginkiem, stwierdziliśmy, że jest leniwe
d_biggrin.gif.gif
po tatusiu pewnie
mymamy.laie.gif.gif

miałam cytologię, wyniki na następnej wizycie czyli 28 kwietnia i na wtedy umówiliśmy się na usg genetyczne

ale się cieszę
 
reklama
Do góry