reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

annas ?? hop hop??
ilonka bedzie dobrze zobaczysz, ja codziennie cycyke szczypalam czy aby napewno bola i nie zawsze bolaly
alicja ja juz bym dziure wydeptala:-D


Mnie wczoraj duzo razy brzuchol sie stawial jak nigdy wiec moze gin sie jednak myli i urodze ze ten tydzien dwa:tak::tak: ale sobie wroze
 
reklama
Hej dziewczynki u mnie dalej nic i niech tak zostanie do poniedzialku heheh :-)
choociaz chyba mi troszke zaczyna czop odchodzic ehhh chyba bo nie wiem jak to dokladnie ma wygladac wychodzi mi powoli taka bezbarwno jasnozota wydzielna sorry za szczegoly :-)
Jankesowa prosze sie tu nie łudzic ze Gracek wyjdzie wczesniej hehe :-D mi lekarz tez powiedzial ze nie wytrzymam do 39tc i co????? i nic :-D
 
Alicja - taki bezbarwny/jasnobiały/jasnomleczny glut :-D
Ola** - też czekam na Ilonkę, normalnie aż się wstecz cofnęłam do zeszłego roku, modlę się by było inne zakończenie :tak:
 
hej, nie odzywalam sie bo od poprzedniego poniedzialku bylam w szpitalu a w czwartek o 18:40 przyszla na swiat nasza Ania, udało mi się urodzić naturalnie choc pomogli mi oksytocna. Z rozwarciem poszlo spoko, przy 10 cm myslalam ze wcale nie taki straszny ten bol, ale jak przyszly bole parte to szybko zmienilam zdanie. Po ponad 2ch godzinach lekarz juz przyszedl zeby mnie na cesarke zabrac bo mala sie w kanal rodny wstawic nie chciała (nie dziwne bo mała nie była taka mała i zamiast 3900 miala 4400:szok:) ale w ostatniej chwili ulozyła sie prawidłowo i poszło szybko. to tak w skrocie, teraz lece bo juz slysze jak płacze. Pozdrawiam i pozniej zagladne.
 
katkaa zmień suwak:p super,ze wszystko ok,.całusy dla małej Ani i czekamy na foto twojego skarbu:)
lili trzymam kciuki z całych sił
 
Katka gratulacje... Ania jakie piękne imię:)
Ilonko trzymam kciuki i czekam...
Ola nie mam tel. do Ilonki ale ona wizytę ma mieć późno, nawet bardzo. Mam do Ciebie pytanie, pamiętam, ze szczepiłaś energixem, ja też chcę i to już w szpitalu, bo u mnie podają te koreańskie g... Czy Ty już w szpitalu szczepiłaś? Bałam się, ze będzie problem z dostaniem, polatałam po aptekach i jedna mi zamówiła, będzie już jutro, jak się tę szczepionkę przechowuje, może wiesz?
Jankesowa no weź tylko mnie nie zostaw! U mnie cisza, nic mi się nie stawia ;-) w ogóle czuję się dobrze, zobaczymy co jutro powie lekarz.
Karollcia jeszcze trochę i poczujesz, podobno przy kolejnych ciążach czuje się szybciej
Alicja, Lilijanna super opisy czopa:-) notuję w główce, bo już niedługo będę czekała:)
Bardzo szybko minął mi dzień, bo najpierw odwiedziła mnie teściowa, potem miałam fryzjera, a jeszcze później pojechałam do mamy, o tak!

 
reklama
katkaa-gratulacje:)buziaki dla Ani:)niech zdrowo rosnie
Annas-no po moich dw och ciązach to rzeczywiście prawda ze kolejna szybciej czujesz ruchy moze to dlateog ze wiesz czego sie spodziewac?!
tymka poczulam bardoz pozno bo byłam grupo po 20 tygodniu a Melke to czułam od 15-16 tydzien.Zobaczymy jak będzie teraz.
Oj tylko żeby do końca czuła.Melke niby czułam ale powiedziali mi ze ostatni dzien to najprawdopodobniej juz było tak że jej ciałko było bewladne i jak ja sie ruszałam to ona tez pływała.Nie wiem jak to jest.Ale wiem ze na pewno bede szybciej w szpitalu niz sie spodziewaja mnie.
Miłego wieczoru
 
Do góry