reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
cześć dziewuszki

kurcze dziewczyny właśnie ten 1 trymestr jest najgorszy, a ja świruję, bo jutro mam wizytę uwaga o 22:20 :-(
a wstałam dzisiaj i nie odczuwam żadnych objawów, boże powiedzcie mi, że wszystko jest ok
nawet brzuch mnie nie boli :no: czy was brzuchy cały czas bolały do 12tc?? mam na myśli dzień w dzień? bo ja już zaczynam sobie wkręcać, że z dzidziusiem jest coś nie teges :-(
 
Ilonko kochana nie zadręczaj się, bo to naprawdę nie pomoże. Mnie nie bolał codziennie, ani brzuch, ani piersi i do tego plamiłam. Piersi dotykałam non stop, wręcz je ściskałam, żeby tylko bolały, a one bolały kiedy chciały. Uwierz, ze przed wizytą byłam bliska obłędu i myślałam, zę zwymiotuję z nerwów w gabinecie. Moj mąż jak mantrę powtarzał, ze będzie dobrze, a ja ze na pewno znów spotka mnie to samo. Jak widzisz dzidziuś sam wybrał i mam nadzieję, ze już do końca będzie miał silna wolę walki. Wiem, zę się boisz, moze też dlatego tych objawów nie widzisz, nasza psychika to naprawdę zagadka. Badź dzielna, bardzo wierzę, ze będzie dobrze i bardzo Ci tego życzę. Koniecznie daj nam znać, mimo późnej pory, bo też osiwiejemy. Swoją drogą niezły lekarz 22,20 cyborg:szok:
Gosiu dzięki za odpowiedź, mam taką nadzieję, ze wyniki będą ważne. Z resztą może urodzę ciut szybciej.. hihi Buziaki Kubulkowi.
Aga dzięki za życzenia dobrej nocy, u mnie się spełniły i była dobra. Życzę Ci więc dobrego dnia:)
Jankesowa się zameldowała, a Agniesia i Karollcia HALO! gdzie Wy?
Alicja jak tam? Czekasz? tak pilnuję, bo potem my z Jankesową... jej:-)
Dziewczynki ile wcześniej trzeba rozłożyć łózeczko, żeby się wywietrzyło? Ja ciągle prasuję, mam sporo czasu, wiec rozkładam na raty, wtedy w ogóle się nie męczę. Lubię to prasowanie, pewnie później mi się odmieni:)
Ściskam wszystkie, milutkiego dzionka:)
 
Ilonko nie martw się, to faktycznie nic nie pomoże, wcale nic nie musi oznaczać. Daj znać koniecznie, jak wizyta :tak:
Gosiu cześć słonko, ucałuj swojego pięknioszka ślicznego.
Aga a jak ty sobie radzisz kochana, jak nowe mieszkanko?
Jankesowa o rajuśku ale fajny chłopaczek, dużutki, moje dziecie, to raczej z mniejszych będzie, tak przypuszczam, ale się okaże ;-)
Karollcia i jak po twojej wizycie?
Alicja kciuki zaciśnięte i czekam na zdjecia :-D
Annas a co to za badania, to ja też muszę zrobić na paciorkowca i wr i żółtaczkę?
&Ewcia twój też już wygląda super suwaczek, ale ten czas leci, niby człowiek, chce go zatrzymać, ale w sumie to chyba dobrze, że mija :-)

a my po wizycie, i dzidzia jest przepiękna :-D:tak: jak laleczka, obstawiam dziewczynkę, ale w sumie, to nie wiemy, w każdym razie pessar trzyma, ilość wód prawidłowa, dzidziuś główką w dół :szok: jeszcze niech sobie siedzi ze dwa miesiące u mamusi w brzuszku. :tak: I przytyłam 10 kg :szok: :-D mam kształty super ponentne :tak: a tu z przytulanek nici, można sobie tylko popatrzeć :zawstydzona/y: :-D
 
Agniesia82 gratuluję udanej wizyty :-)
ilonka ja też miałam niezłe schizy jak przechodziły mi wszelkie objawy - a okazywało się, że dzidzia ma się dobrze. :-) wiem, że straaaasznie ciężko nie odchodzić od zmysłów, ale spokojnie, będzie oki. Jeśli Cię to pociesza to jak najbardziej były dni, kiedy miałam zero objawów właściwie, więc to nie jest tak, że ok w I trym. jest tylko wtedy jak wymiotujesz, słabniesz i nie wiem co tam jeszcze. główka do góry. :-)
 
Agniesia ekstra wiadomości. Chyba będziesz musiała, ale to około 36 tc. Wr to raczej wszyscy robią, ja miałam jeszcze 2 zółtaczki i Hiv. Wiem, że jedni lekarze to zalecaja, inni każą robić a inni nawet nie wspominają. Także ciężko powiedzieć, jak będzie u Ciebie? A hbs, hbc (zółtaczka zakaźna i wirus typu c) i HIV miałam tylko raz. A nie znacie płci, bo sie nie pokazał dzidziolek, czy nie chcecie znać? A ja na razie (pomiar tydzień temu) też przytyłam 10 kilo, to tak średnio, bo ja malutka (160), ale powiem nieskromnie, ze bardzo się sobie taka podobam, lubię swój brzuszek i już! Mój mężuś też moze tylko sobie popatrzeć, ale może niedługo....
Ewcia aj te schizy, teraz będziesz czekała na ruchy a potem oczekiwała czy rusza się wystarczająco dużo.. oj my biedne;-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
no ja po wczorajszej wizycie wyszłam bardoz zadowolona.Co prawda nie wiem co nosze po sreduszkiem ale najwazniejsze że wszystko ok.Dzidzia jest leniuchem no ale kto wymaga o 20 od dziecka ruchliwości?No to ma po mamaie bo mama tez spioch.Smiesznie to wygladało bo tak jakby zapierał sie rączką żeby sie nie obrócić.Co się gin nakoombinował żeby pomierzyc malucha.
no ale jakoś dał radę.I wszytsko jest ok,Wielkośc 76 mm.Kośc nosowa obecna i wymiarowa.NT 1,6
Zołądek i pęcherz moczowy jest, serduszko 163 i wszystko inne na swoim miejscu.
kolejna wizyta za dwa tygodnie.
Ale za to mój mały po wczorajszym szczepieniu troszke mi osłabł,Dziś mam go w domu bo miał stan podgorączkowy i mówi że go rączka boli.Był kuty w obydwie rączki.Bidulek.wiecie chyba gdybym wiedziala zę tak będzie to nie wiem czy bym go szczepiła.
Agniesia-mi wymazy robili dopiero w szpitalu jak pojechalam do porodu bo i tak będa tam robic.Przynajmniej tak jest u mnie w szpitalu.
ilonka-będzie ok nie denerwuj się bo to szkodzi i tobie i dziecku.Bądz dobrej mysli.
Wiem że łatwo mówić ale sama z tym walcze i jakoś daje radę.staram się mysleć że jest ok i tak musi byc i koniec.
ok na razie tyle bo musze zając sie synusiem
miłego dnia
 
dzięki dziewczynki za wsparcie, narzekałam, że nic nie boli i dopadły mnire bóle jak na @, szczerze mówiąc wystraszyłam się bo trwały przeszło godzinę, dzwoniłam do ginka kazał leżeć, wziąć luteinę 4tbl. i jak do południas dalej będzie bolało przyjechać na wizytę, mam nadzieje, że wszystko jest ok
 
reklama
Do góry