reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Kłaczku trzymam kciuki za Ciebie i Pasożyta, będzie dobrze, a może to jakieś naczynko tam pękło?

A ja dziś strasznie senna jestem co u mnie nie jest normalne bo ja nawet w ciąży nie jestem śpiochem.

Miłego dnia!!!
 
reklama
Ni koniecznie mi jak w 20 t.c. pękło naczynko to plamienie było takie kawowe i to było od naczynka. Też się bałam. Będziemy z Tomusiem trzymać kciuki. Mam nadzieję ,że Rajmund jedzie z Tobą na ten scan.
 
Witam
Kłaczku trzymam kciuki za Pasożyta. Ja dupka odstawiłam w 15 tc, bo wtedy dopiero łożysko zaczyna produkować progestoron, więc tego nie ma sensu odstawiać. Daj znać jak po scanie.

A mnie od wczoraj wieczór łapią delikatne skurcze, w nocy też i teraz też poczułam - ból na @ i lekko twardy brzuch. W nocy wstałam aż po nospę, bo z trzy razy się powtarzały, nieregularnie, ale się budziłam, bo dawno tego pobolewania nie czułam i jeszcze z krzyża lekko też potem było.
 
Witam się i ja :))
w przerwie na kawusię, bo mam sporo roboty...


Kłaczku- &&&&&&&&&&&


Julitko- jak się czujesz;-)
jeszcze chwilka i będziesz miała Synusia w ramionach, ale super:-)



Mnie wczoraj Krzyś przestraszył, bo się mało co ruszał, zaczynałam panikować...
ale dziś po tatusia jajecznicy się pobudził:tak:

a oto moje magiczne 100 cm :-D:-D
 
Witam się :-)
kłaczku ja również trzymam za Was kciuki. Wierzę, że wszystko będzie dobrze.
ewcia spory masz ten brzusio. Mój chyba nawet w połowie nie jest taki jak Twój.
Ja też już chcę poczuć te ruchy. Z dnia na dzień coraz bardziej się denerwuję. Nie wiem na co ten mój synio czeka. Ala tak jak napisała Lila jeszcze chwilkę jeszcze troszeczkę.
 
Lili, Maruszka- dziękować :*


Maruszka- ja w ciąży z Maciusiem ruchy poczułam ok 20, 21 tc
Teraz szybciutko, bo już w 16 tc, ale niby mówią, że z drugim dzieciątkiem szybciej się czuje... w moim przypadku, to się sprawdziło...
 
reklama
Do góry