reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Oluś ciesze się że jesteście już razem JEST PRZEŚLICZNY i nie wyglądajak noworodek:). Uważaj na siebie po tym zabiegu i ciesz sie swoim szczęściem. Buziaczki dla Was
 
Olu** jeszcze raz gratuluje!!!!! Przesliczny jest :) Dobrze ze juz w domku :)

Dziewczynki a co sadzicie o kosmetykach dla dziecka z MUSTELI? Bo chcialam OILATUM ale czytam opinie, ze poki nie ma problemów ze skóra to nie powinno sie tego na wyrost uzywac... Sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
ola gratuluje śliczności z Twojego synusia
Lilijanna właśnie Natan ma pomieszane noc z dniem tylko z nim mam taki problem że jak on chce spać to nie da się go obudzić próbowałam już różnie i nawet jak go kąpałam to ledwo się obudził nie mam już pomysłu jak go przestawić

Mój maluszek ma 3300g więc przybrał 1200g od wyjścia ze szpitala jestem wykończona nie spaniem po nocach ale wystarczy że spojrzę w te jego śliczne oczka i wszystko jestem w stanie mu wybaczyć

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko
 
lili gdyby to tylko chodzilo o sam wyglad albumu, ale sprzedawca nie napisal mi ani jednego maila choc prosilam o potwierdzenie kosztow oraz nadania przesylki, dodatkowo album jest uszkodzony na tej zajebistej okładce, te czerwone ozdoby sa podrapane, a foliowa okładka z zewnatrz ma dziury na rogach.. wiem niby przysluguje mi prawo do odeslania przesylki itd. ale kto za to zaplaci, adamowi nie chce sie isc na ta cholerna poczte, sama nie doczłapie a czy bedzie mi sie oplacalo odsylac ten album w zamian za to ze dostane inne badziewie, juz nie ryzykuje, napisalam do faceta maila ze jestem niezadowolona i tyle i juz dalej tego nie roztrzasam, mam inne rzeczy na glowie teraz; ;-)

angeliko ja kupilam oilatum i mydelka a co bede uzywac to sie okaze, mustelli nie mam bo jak dla mnie za droga..
niusia super ze twoj synek tak rosnie.. nie wiem co ci poradzic zeby go przestawic na tryb dzienny.. kurcze moze poczytaj sobie ksiazke "język niemowląt" moze tam cos pisze, ja czytalam ale kurka wodna nie pamiętam.... a teraz nie mam czasu zerknac do tego, moze w nastepnym tygodniu mi sie uda cos doczytac to ci napisze pw

olu ja czekam na relacje z porodu :-) i wiecej fotek poprosze :-D śliczny jest Julek :-) ciekawe jak mój będzie wyglądał
 
Ola** Juluś śliczny, super, że w domu jesteście już.

kaira super, że po wizycie ok i już tak niedługo Ci zostało. A Ci co nie odśnieżają to moga zapłacić naprawdę surowe kary jak komuś coś się stanie.

Annas super, że u Ciebie po wizycie też ok.

Pati Lili ma racje odnośnie komentarza

Angelka
jest kilka kosmetyków Musteli dobrych, ale czy chcesz inwestować tyle kasy w to. Przecież sam żel do mycia głowy i ciała kosztuje kilkadziesiąt złotych.
Fajny jest cold creme z tego i produkty na problemy skórne, Stelatopia czy na ciemieniuchę.Poza Oilatumem są jeszcze przecież inne kosmetyki Hippa, Nivea czy Ziajka. No chyba, ze chcesz używać to przeciwwskazań nie ma, bo są ogólnie dobre.

Ja po wizycie u diabetologa. Doktor stwierdziła, że nie ma tragedii z tymi moimi cukrami, skoki nie są złe i jak jej mówiłam co jem i jak jem to mnie pochwaliła i stwierdziła, że dużo mogę jeść i mam sie nie głodzić tylko. I następna wizyta w styczniu chyba, że nagle by cukry mi podskoczyły to mam się szybko zgłosić.

No i mam info od Oli81 jest w szpitalu i jutro ma mieć planowo CC i jak będzie po wszystkim już na sali to mi napisze.:-)
 
Lilijanna właśnie Natan ma pomieszane noc z dniem tylko z nim mam taki problem że jak on chce spać to nie da się go obudzić próbowałam już różnie i nawet jak go kąpałam to ledwo się obudził nie mam już pomysłu jak go przestawić
Niucha79 - spróbuj Go nie kąpać 3-4 dni, kąpiel tak jakby jest wyznacznikiem dla Niego, że idzie rano, niemowlak zapomina, potem wprowadź kąpiel, a przed kąpielą nie daj spać, najpierw godzinę i zwiększaj mu dawkę, Adrianna była już przed kąpielą nieprzytomna, a ja Ją bezczelnie budziłam, wszyscy mi mówili, że sumienia nie mam i się znęcam nad dzieckiem, ale inaczej się nie dało, ja chciałam by Ona wiedziała kiedy jest dzień.
Druga metoda to w dzień "hałas", tzn. niekoniecznie stać nad Nim z talerzami, ale chodzący TV, radio, podniesione rolety/żaluzje, włączony telefon. Wieczorem natomiast cisza i spokój.
Ewentualni goście wypierdzielani za drzwi kiedy zaczyna się kąpiel.

Próbuj kochana, dla Jego i swojego dobra warto się troszkę przemęczyć. Ada wisiała mi już na rękach z czerwonymi oczami, a rączkę jak się podniosło to sama opadała. Warto było, po 3 dniach wiedziała kiedy należy się bawić i uczyć, a kiedy należy spać i odpoczywać. :tak:

GosiaLew - no to dobrze, że lekarz nie widzi większego problemu z tym cukrem, ale to Twoja zasługa, że się tak mocno pilnujesz - pogratulować :tak:
 
olu przecudny jest Julus:) buziaczki dla Was ode mnie:* a co sie okazalo z tymi szmerami? Milosz ma nad sercem ale na echo czekamy az do 15 stycznia i to prywatnie! szalenstwo!!!
kaira ja popatrzylam na Twoj suwaczek:szok: i to juz bliziutko:))))) oj zleci bo pamietam jak ja mialam dwie jedynki niedawno:)
annas super ze wizyta udana, a co do pomiarow to u Milosza zawsze brzuch wyprzedzal o dwa tyg cala reszte:-D
Gosia no to Twoja rygorystyczna dieta przynosi efekt:) tak trzymaj:)
ola81 cos nie zameldowalas sie czyzby juz po??????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry