reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Idę w końcu do diabetologa, tym razem przyszedł sms z potwierdzeniem wizyty. Wstałam przed chwilą i przymulona jestem. Muszę się obudzić i na ten śnieg wyleźć znowu, brrr.
 
reklama
Jestem:) Szyjka zamknięta twarda, następna wizyta 4.01 cc będzie najprawdopodobniej koło 6 stycznia. Leki mam zażywać do samego końca nie zmniejszać dawki.Clexane jeszcze przez miesiąc po porodzie mam przestać go brać 48 h przed cc. Śluz faktycznie trochę się zmienił ale nie są to wody płodowe ani czop.Mam chodzić sobie raz w tygodniu sprawdzać tętno. Odpoczywać leżeć i się nie denerwować. Mała ruchliwa, waga ok 2100. Więc jeszcze miesiąc i będę miała upragnionego skarba mieć przy sobie:). Mam znów jeść witaminy, zrobić badania koło 36 tyg. u nas piękna zima na wsi, tylko jakby ludzie jeszcze odśnieżali te chodniki przed swoimi domami. Oczywiście się poślizgam ale Adma mocno me trzymał i się nie wywaliłam ale tak mnie teraz bolą pachwiny. Idę się położyć.
julitko czosnek w ruch i się kuruj dziefczyno:)
Oleńko czekam na fotki
Annanas jak po wizycie???
Ciekawe jak Ola81 przed Cc-Powodzenia:
 
Kaira ale Ci super to za miesiąc mała księżniczka będzie już z Wami :) Super

Julitka i jak się czujesz? Ja też coś kaszlam i mi zimno może temu że M nie ma w domu i nie mam się do kogom przytulić:(

Annas a jak twoja wizyta?
 
Hej
Jestem. na wizycie wszystko ok, uff ulżyło. Lekarz posprawdzał wszystko i według niego jest w porządku. Synek waży 440, czyli tyle ile powinien. Wymiary mam ciut nierówne, ale podobno w normie, to mam nadzieję, że tak jest. Oczywiście na 4d ślicznie się zasłaniał, ale troszeczkę dał się sfotografować.A no i jak zwykle spał:)
Kaira cieszę się, ze u Ciebie oki, oby do stycznia.
Julitka zdrowia życzę.
Gosiu jak tam u diabetologa?
Martusionek to chociaż właź po ciepły kocyk z goraca herbatka i się grzej, bo brr jak zimno.
Uciekam oglądać płytkę, dzięki za kciuki.
 
o to mój mały cud zaraz po urodzeniu:) ma śliczne czarne włoski:)
mogłabym go całować godzinami,jest strasznym śpiochem:)
i już zaczął jeść cyca a w cycu coś się pojawia:)

dziewczynki samolubnie i o sobie:)

Ewitko słonce będzie dobrze na pewno!
czekam na kolejne maluszki:) oj dziewczynki warto

a poród już wam JUlitka pisała...neistety trzeba było cc bo źle się skręcił.ciężka operacja bo już przy bardzo zaawansowanym porodzie więc nie taka prosta.ale najważniejsze ,ze wszytsko ok a Julek zdrowy:)
kocham go nad życie i wiem.ze warto było.a po cc no cóż boli ale daję radę,bo w spzitalu nikt za mnie przy niuniu nie zrobil.raz jak mi wenflon wypadl i zakrwawilam wszystko plus dziecko gwałtownie zerwalam się i prawie zemdlałam.ale już co złe to za nami,w domku najlepiej.
ściskam was mocno i jutro zajrzę na dłużej mam nadzieję

DZIĘKUJĘ ZA GRATULACJĘ:)TO DOCZYTAŁAM! JESTEŚCIE NIEZASTĄPIONE.DZIĘKUJĘ:)
 

Załączniki

  • DSCN4286.jpg
    DSCN4286.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 57
witam
melduje sie w dwupaku.


nadal pisze prace... od czytania przepisow to mnie az mdli....

moze w nastepnym tygodniu bede czesciej tu wchodzic ;-)

pozdrawiam was wszystkie..
aha jesli chodzi o ten nieszczesny album to owszem w aucji napisane jest ze kartki papierowe brazowe ale co z tego? czy papier nie moze byc ładny, a czy brązowy kolor musi byc kolorem sraczkowatym? a okładka z tektury jest takiej falki na zdjeciu mi to wygladalo jak sztruks.. nie odsyłam albumu bo mojemu nie chce isc sie na poczte, album zostaje a ja kupilam filc ozdobny, tasiemki, cyrkonie do naklejania i bede te okropne kartki oklejac filcem z tasiemek robic ramki na zdjecia i ja go tam jeszcze doprowadze do porzadku.. teraz tylko zastanawia mnie kwestia komentarza na allegro bo pozytywa bym nie dała.. tylko czy jak dam neutralny komentarz lub negatywny nie dostane takiego samego w zamian a do tej pory nie mam ani jednego zlego komentarza... z mojej strony wszystko bylo ok ale wiadomo jak to jest... moze nic mu nie napisze i tyle, oleje sprawe bo szkoda moich nerwow.

papa

ojej olcia :-D ale super maluszek... ja juz tez chcem :/
 
Ola** - jaki śliczniutki i jaki maleńki - przecudny ;-) Można Go zjeść? :-p
Kaira, Annas - super, że wizyty udane. :tak:
Ola81 - jutro Ty będziesz tulić swojego Skarba :tak: Trzymam kciuki :tak:
 
teraz tylko zastanawia mnie kwestia komentarza na allegro bo pozytywa bym nie dała.. tylko czy jak dam neutralny komentarz lub negatywny nie dostane takiego samego w zamian a do tej pory nie mam ani jednego zlego komentarza... z mojej strony wszystko bylo ok ale wiadomo jak to jest... moze nic mu nie napisze i tyle, oleje sprawe bo szkoda moich nerwow.
Według mnie negatyw ani neutralny mu się nie należy bo:
- nigdzie na aukcji nie jest napisane, że jest ze sztruksu, a zdjęcia mogą przekłamywać
- nie jego wina, że zobaczyłaś w zdjęciu powyższe
- napisał kartki papierowe, brązowe - trzeba było poprosić o dodatkowe zdjęcia
- album jest na 600 zdjęć, więc i cena odpowiednia
- album, który sobie wymarzyłaś na tyle zdjęć pewnie kosztowałby ze 150 zł jak nie więcej

Wiem Pati, że czujesz się oszukana, bo co innego zobaczyłaś, a co innego dostałaś - ryzyko kupowania przez internet i tyle. Może akurat innym się podoba. Masz tego farta, że masz zdolne łapeczki i możesz z niego zrobić cudo.

Dwa zdanie "tylko czy jak dam neutralny komentarz lub negatywny nie dostane takiego samego w zamian a do tej pory nie mam ani jednego zlego komentarza" dla mnie to dzicinada i dlatego nie zawsze allegrowicz, który ma 100% pozytywnych komentarzy jest wiarygodny i tyle.

Co do sraczkowatego papieru, ja takim co roku prezenty owijam i ozdabiam je potem swoim widzi-mi-się ;-)
 
reklama
Do góry