reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Julitka, wizytę mam 8.XII., a po nocy mam po prostu mokre uda...dzwoniłam do ginki, mówiła, że jeżeli ta wydzielina jest czysta bez żadnych zabarwień krwistych i nie ma zapachu, to mam nie fiksować... :|
Ale teraz to mnie trochę wystraszyłaś.....
 
reklama
ewelinko hmm mowisz ze cieknie ci po udach nie wiem nie znam sie na tym ale mnie nigdy tak sie nie zdarzylo owszem mialam mokro ale to dopiero po wstaniu z lozka i tak ze plamka na majtach ale to byl ewidentny sluz, teraz przerobilam chyba caly material w internecie na tema wod saczacych sie bo mialam schiza ze mnie to tyczy ale bardzo szybko okazalo sie to moj pecherz po prostu nie czekalabym tylko jechala:sorry2: odchodzenie od zmyslow chyba gorsze, na czytalam sie ze wody sa bez zapachu i przezroczyste nie musza byc wcale podbarwione czy z nitkami krwi

annas trzymam kciuki za wizyte do mojej jeszcze troche czasu, pecherz niby lepiej i mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej
 
Ostatnia edycja:
Jankesowa, nie wiem, trochę się martwię, ale staram się nie fiksować, tak jak ginka radziła...w końcu nie tak dawno ilośc wód była w normie, a też miałam takie przeboje....
 
a sprobuj zrobic ten test na lezaco czy jak kaszlesz to leci cos?? tyle ze wydaje mi sie to nie wody bo skoro w dzien tak nie masz tylko po nocy zbiera ci sie duzo tego sluzu
 
a sprobuj zrobic ten test na lezaco czy jak kaszlesz to leci cos?? tyle ze wydaje mi sie to nie wody bo skoro w dzien tak nie masz tylko po nocy zbiera ci sie duzo tego sluzu

W dzień, jak siedzę to nic nie czuję, by wypływało, natomiast przy chodzeniu, czuję...
Jak kaszle to ciężko określić, czy leci czy nie, bo cały czas mam mokro...
Już ogłupłam*
 
A u nas plucha na całego, na szczęście nie pada.
Ja na świeżo po USG, wyniku spodziewałam się lepszego. Biometria płodu w normach, obraz mózgu i płodu prawidłowy poza tą przepukliną oczywiście i niestety lekkim poszerzeniu komór mózgowych (prawa strona 12 mm, lewa 11mm).
Wyczytałam w necie, że od 15mm diagnozuje się wodogłowie, więc nie jest to jeszcze niepokojące, ale 6 tygodni temu nie było, kurcze, oby to się już nie powiększyło.
No a maluszek waży prawie 1400g.
 
reklama
Jankesowa, takie rządy w aptekach, bo pani stwierdziła, że rzadko kto je kupuje dlatego nie sprowadzają, a byłam w 5 aptekach....nic poczekam do 8.XII.
 
Do góry