reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

ja tylko na chwile bo pecherz sobie przeziebila i dzis dopiero wyszlo:wściekła/y::crazy: co chwila latam siusiu kupilam sobie urosept no i teraz podwojnie ubrana siedze tam od dolu normalnie bym gacie polarowe kupila jakby produkowali:baffled: za to maly caly czas szaleje szczegolnie rano jak maz do pracy wyjdzie to takie harce ze zasnac nie moge (nawet nie probuje tak kocham to uczucie)

Trzymam kciuki za wizyty mykam w ciepleko pod kocyk
 
reklama
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy właśnie przyszła mi paczuszka, i ciuszki ma super wiec sobie licytujcie :-D ja kupiłam to:ST. BERNARD piękna polarowa bluza r. 62 0 - 3 M (1328646351) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
BABY ELEPHANT błękitne polarowe spodenki 56 (1328645265) - Aukcje internetowe Allegro i powiem ze super jakosc maja te ubranka markowe, juz wiem ze wole kupic uzywane a markowe niz nowe i niemarkowe, za nowe wydałam wiecej a jak to po praniu bedzie wygladac to sie okaze... te uzywane przynajmniej wiem ze po praniu wygladają super..

wiem mialam nie kupowac ale nie umie sie powstrzymac, a spiochow i rampersow mam doslownie pare sztuk wiec jeszcze sobie poszaleje o ile zakupy za 20zl mozna nazwac szaleństwem :-)

jezynko ja ci wspolczuje tej pracy... a nie mozesz isc na l4?
 
Lili- dziękuję :* nie wiedziałam


Jeżynka- współczuję bidulko...


Jankesowa- ojj... to nie wesoło...
oby szybciutko przeszło:tak:
fajnie masz, że Twój Maluch tak buszuje:tak:
mój to tylko wtedy gdy pora na jedzenie, a tak to cisza...
 
No właśnie przez to, że ciąża przebiega prawidłowo, nie ma powodu by dać mi zwolnienie:zawstydzona/y: Ale nic spróbuję za 2 tygodnie wyżebrać zwolnienie od lekarza ogólnego:-p Może się uda.
Ja ciągle się zastanawiam czy mam wystarczającą ilość ubranek dla małego:-p Póki co z ubranek chce dokupić kombinezon, taki coś w tym stylu *H&M* KOMBINEZON/ŚPIWOREK MIŚ 56(1-2m-cy) (1332842441) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy na rozmiar 56. Wiem, że nie posłuży długo, ale będzie na wyjście ze szpitala + pierwsze dni.
Jankesowa, współczuję przeziębienia. Co do polaru, to ja noszę spodnie polarowe po domu i są naprawdę cieplutkie:-p
Ewcia, niedługo mały będzie bardziej wyczuwalny;-) I tak szybko daje znać, jak na 18tc. Wiele ciężarówek czuje pierwsze ruchy po 20tc.
Pati, jak Ty uwielbiasz zakupy:-) No, ale nie dziwię się, jak jest tyle pięknych rzeczy wkoło. A wózek już zamówiliście?
 
wozek juz mam w domu ;-)

wlasnie przyszedl mi prezent dla babci (wszystko kupuje na allegro bo nie moge latac po sniegu przeciez) i co... siedze i rycze .... WIEELKI album na 600 zdjęć 10x15 .......... (1327403834) - Aukcje internetowe Allegro ładny prawda? a jest z tektury.. normalnie masakra i co ja mam teraz zrobic :-( boshe to miał byc ładny album... i tyle kasy kosztowal... w srodku kartki jakby z papieru do pakowania...nic pisze prace bo jej nie skoncze a teraz to mi sie chce jak nie wiem... a jeszcze haslo tesciowej ze trzeba w sklepie kupowac, kurde kupilabym ale niby jak??
 
Pati kurcze wiem cos na temat zakupow na allegro czasem uda sie kupic naprawde super a innym razem chce sie plakac
9kupilam leginsy ciazowe ktora za na dziecko takie 10 letnie rów mam na wierzchu a pas mi sie pod pepkiem konczy a wymiary byly napisane pikopolo na mnie), wez odeslij bo szkoda kasy skoro towar taki kiepski jest mnie sie nie oplacilo bo 20zl kosztowaly ale tutaj widze 80zl wiec warto reklamowac.
jezynka kombinezonik prze cudny po prostu sama bym taki kupila no ale na kwiecien nie warto

ewcia pomalutku jeszcze troche zacznie ja jeszcze nie dawno marudzilam ze tydzien cisza byla bo nic nie czulam a teraz czuje coraz bardziej i czesciej i zauwazylam ze rusza sie wtedy jak sie czyms martwie czy troszke zdenerwuje wie synus kiedy
 
Ostatnia edycja:
jankesowa nie byloby problemu gdyby nie ten snieg i moje 3tygodnie do rozwiazania... nie po to kupowalam przez neta zeby teraz biegac po sklepach :/ musze pogadac z chlopem jak on to widzi, jutro zadzwonie do tego patafiana z allegro jak adam zechce mi to odeslac bo sama na poczte po prostu nie zajde a nie lubie mieszac w takie cos adama bo on potem mi marudzi i jęczy (w domu robota wiec jak ma jeszcze cos zalatwiac to go szlag trafia...).

chcialam dzisiaj skonczyc tą prace i jutro sprawdzic ale raczej nie zdaze....

ale mam doła teraz.... mam jeszcze 5 godz zanim adam wroci i musze jak najwiecej do tego czasu napisac, a w niedziele egzamin mam na ktory chyba bede musiala sama autem jechac :/ bo adam ma robic na 12h wiec po porstu jest zajebiscie.. ja sie nie czuje juz pewnie na drodze a teraz jeszcze ten snieg... a pozostali kierowcy w domu to ja dziekuję jednemu musze znaki czytac bo nie jezdzi w okularach..(szwagier...) a u drugiego to hamuje pietami bo tak sie dupy trzymie (mój szanowny tesc... slepy na jedno oko w dodatku)... dobra nie narzekam.. moze urodze do niedzieli wiec nie kombinuje juz... zmykam do pisania
 
Pati oj to współczuję nieudanego zakupu, mi się tylko raz zdarzyło bluzkę źle kupić.

Jeżynka kombinezon ładniusi, ale ja bym kupiła na 62 cm.

Jankesowa współczuję przeziębienia pęcherza, to się lecz, co by większego problemu nie było.

Ewcia niedługo będzie Ci dzidziuś szalał, że czasem będziesz miała dość.

Byłam na zakupach krótkich, trochę śnię dotleniłam, ale więcej bym nie przeszła, bo touche mroźno. Zrobiłam sobie zapas polędwiczek wieprzowych, bo mi to teraz bardzo pasuje w mojej diecie.
 
Pati, szkoda, że zakup nieudany. Myślę, że trudno będzie reklamować towar, ale warto spróbować. Co do jazdy autem,to współczuję. U nas napadało naprawdę sporo śniegu i ciągle pada:zawstydzona/y: i mnie też dopadły obawy co do kierowania samej autem, więc jutro jadę do pracy autobusem. Super, że wózio w domku, mój tez ma niedługo dojechać kurierem;-)
Gosia, no ja właśnie dostałam od teściowej kombinezon na r.68, sama kupiłam na r.62, ale wciąż wydaje mi się on za duży jak na takiego maluszka. Wiem, że r.56 na długo mi się nie przyda, ale będę się pewniej czuła trzymając malca w mniejszym kombinezonie.
 
reklama
Julitka i jak po wizycie? Daj znać, mam nadpiję,ze wszystko w porządku....Pieluchy poprasowane dałam radę :)

a minie jakiś duł złapał, siedzę i ryczę, nawet z M nie chcę rozmawiać...
Kolorowych snów!!!!
 
Do góry