reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dobry wieczór :happy2:
Dzidzia daje o sobie znac jak tylko cos zaczne sprzatac - wtedy czuje pewien dyskomfort
Ehh chyba nie lubie jak mamuska lata ze scierka :sorry2:

Ola jak zerkam na Twój suwaczek az oczy ze zdumienia przecieram ze ty to juz prawie ze na mecie...Jak Ci zazdroszcze ;-)

Annas81 to zapewne synus daje juz o sobie znac:blink:

Martusionek i jak tam murzynek upieczony i zjedzony ??? Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte

Lucyf juz bede sie czesciej odzywac :tak::tak:

Lili mam nadzieje ze wszystkie sprawy pozałatwiasz po swojej mysli Ty kibicujesz nam a my Tobie by Ci sie wszystko ułozyło!!!!!!!!!!!!!!

Jankesowa co do cukrzycy nie marwt sie na zapas :) No i brzuszek ciazowy pelna para:-)

Kaira mam nadzieje ze jutrzejszy dzionek bedzie o wiele lepszy, ze zamiast płakac bedziesz sie usmiechac.... Na meza nie złosc sie zobaczysz ze jak dzidzia sie urodzi tylko z nia bedzie chcial zostac, mój mąż tez poki co ma plany na przyszły rok ale powoli zdaje sobie sprawe ze dzidzia jak sie urodzi to jego plany i tak ulegna zmianie:-)

Julitko trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte u dentysty :-)

No to chyba tyle....Ja tez mam jutro wizyte ale nie usg tylko badani "reczne" o 13 wiec zapewne odezwe sie po wizycie i napisze co tam mi lekarz powiedzial:-)

Słodkich snów zycze papappa
 
reklama
Witajcie
Melduję się że u nas wszystko w porządku malutki je i śpi karmię go butlą bo mleka miałam jak na lekarstwo, jak nie śpi to u tatusia na rączkach siedzi oszalał na jego punkcie. Dzisiaj był u nas pediatra z pielęgniarką nawet nie wiedziałam że przyjadą. To tyle na razie nie jestem w stanie was nadrobić ale jak się ogarniemy to będę na bieżąco bo brakuje mi bb rzadko pisałam ale z czytaniem zawsze nadążałam
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku i przesyłam buziaczki od Natanka on tak słodko cmoka jak mu dyduś wypada z buzi
 

Załączniki

  • PB130014.JPG
    PB130014.JPG
    24 KB · Wyświetleń: 80
  • PB140027.jpg
    PB140027.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 61
Dawno mnie tu nie było, a tu takie zmiany, kurcze trzeba teraz czytać dwa wątki, a ja nie nadążam z jednym...
Ola ale fajny wystajacy brzusio, no i widzę, że już tuż tuż, ale ten czas leci. Jeszcze chwila a my styczniówki i lutówki będziemy się rozdwajać. W końcu to już trzeci trymestr...
Niucha ale śliczne maleństwo! No i wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Jestem, czytam i czytać będę w miarę na bieżąco, tylko brak czasu na odpisywanie każdemu, no i widać o jakiej porze jestem :/
Kaira - no byś spróbowała nie :p
Ola81 - super wyglądasz :)
Niucha79 - Synek przesłodki :)
 
Czesc dziewczyny

niucha maluszek słodki ,a jaki maciupenki - ech szybko bedzie rósł :-)

LucyF no Tomcio juz nosi 74 rozm.,ale jeszcze nie dawno wchodził w 68 . Teraz mu nawet czasem zakładam body na 80 ,bo luzno leżą,ale ogólnie 80 jeszcze za duże. A i waży juz 8900g niewiem czy wam pisałam.

A dzis spalismy do 9 :D

Buziaki
 
Hejka!

Niucha, Natanek superaśny :-)

Ola81, super wyglądasz :-)

Ola, jak tam Julek nie wybiera się na świat?

Ewela, to mój na początku listopada ważył 6700g - niezła różnica. A ubranka też głównie 74.
Najlepsze to było jak w weekend chciałam mu taką koszulkę założyć, a tu szok głowa za duża :-)

Miłego dnia wszystkim niewymienionym i wymienionym :-)
buziaki
 
Wpdam sie przywitac i smigam na zakupy o boze co ja mowie raczej pelzne...:-D wczoraj z jednego cycusia jakies dwie kropelki polecialy to dobrze czy juz mam panike siac??

a gdzie sie podziala ewelinka??halo!! hop hop

Do zas pozdrawiam
 
Witam!
Niucha śliczny jest Natanek i niech zdrowo rośnie!

Kaira i jak tam dzisiaj humorek?

Carii
trzymam kciuki za dzisiejsze badanie!

A ja już po wizycie i ... muszę jechać i zrobić Echo serca płodu bo gin podejrzewa ,ze serduszko ma za bardzo pogrubiałe ściany więc w piątek jestem już umówiona mam nadzieję,że to tylko słaba jakoś sprzętu nawet M bo był ze man to od razu powiedział na 3D było lepiej. Tomuś waży 1289g i nie wiem czy to nie za mało ? I trochę mały żołądeczek ale może temu ,że się wypróżnił. w inne parametry w normie. Więc w piątek echo serduszka Tomusia martwię się dziewczynki wiecie jak to jest.

Miłego dnia!
 
reklama
Czesc dziewczynki.

My juz bylsmy z julencja po zakupy i teraz polozylam mala i spi a ja zabieram sie za porzadki.

Ola81 elegancka z Ciebie mamuska:-)

Niucha natanek jaki slodziutki...Male slicznosci:-)

Martusionek bedzie wszystko dobrze i w pt trzymam za Was kciuki:-)

Ewela no to masz co dzwigac...
Julia wazyla 8 kg jak miala 8 miesiecy a co do ciuszkow to dopiero zaczela nosic rozmiar 80.
 
Do góry