reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

ola maja dziewczyny tel do Ciebie? bo ja juz codziennie zagladam czy juz Julus wyszedl czy jeszcze nie, juz sie nie moge doczekac:tak::-D
linomag mam zielony i sie u mnie sprawdza super, sudocrem jest swietny jak Milosz dostal uczulenia po chusteczkach huggies to momentalnie sudocrem wyleczyl mu te krostki
 
reklama
Lucy ja mam tel do Oli w razie czego
a co do kosmetyków to chyba spróbuje daxa, dla mnie sie sprawdziły super
Ola81, gdzie jestes?????
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny........
Oj nadrobilam zaległosci ale wiem ze nie wszystkie bo za duzo tego było.....
Przepraszam ze sie nie odzywalam, ze sie przeze mnie zamartwiałyscie
Napisze dzis tylko troszke jutro pobede z Wami na dłuzej wiec pogadamy wiecej :))))
U mnie wszystko ok, dzieciatko coraz bardziej dokazuje ale poki co nie kopie zbyt bolesnie:)....Dzis byłam u dentysty dwa zabki zrobione i poki co do dentyste mam wpełni zaliczonego :)
Ciagle mecza mnie upławy, a raczej infekcja - w srode ide do lekarza ciekawa jestem co na to powie, co do mojego moczu dopiero w srode dostane skierowanie na powtórne badanie takze zobaczymy co z tego wyjdzie.....
Czasem zaboli brzuszek ale nie dziwie sie ciagle cos robie, cos sprzatam ostatnio nawet nie mialam mozliwosci połozenia sie chocby na godzinke
Tydzien temu mialam kiepskie cisnienie bo az 90/50 gdzie zazwyczaj mialam 120/75. Poza tym bylam znow w poradni cukrzycowej, babka przepisała mi insuline 2j do sniadania, choc nie miałam zbyt wysokiego cukru (czasem troszke tam pzekroczyło norme czyli 120 ale zeby odrazu dawac inusline!?) , wykupiłam ja ale do srody nie biore - zapytam sie lekarza co on na to. Czasem wydaje sie ze ta lekarka jest pokrecona w swej gadce, bo jak byłam ostatnio to mówiła ze insulina jest jak dobry kosmetyk albo jak wizyta u fryzjera, i ze jak w ciazy pozwalam sobie od czase do czasu na batonika to za 4 lata bede jadla całe torty!!
Brzusio rosnie - jak uporzadkuje swoje zdjecia to wrzuce jedno z aktualnych :)
Acha remont wciaz w toku a zakupy dla malenstwa w lesie ale na dniach chce zrobic liste potrzebnych rzeczy wiec zapewne mam nadzieje ze mi pomozecie w tym i juz za niedługo wezme sie za szał zakupow

Nic zmykam spac Dobranoc zycze i przede wszystkim spokojnych snów

Ps....NIUCHA nie miałam okazji wiec wybacz ze dopiero teraz to robie GRATULACJE Z OKAZJI NRODZIN Twojego SYNUSIA, widzialam zdjecie, jest poprostu przesliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edys trzymaj sie , Szymus jest silny widac ze walczy wiec trzeba byc dobrej mysli !!!!!!!!

Odezwe sie jutro papap
 
julitko to dobrze ze masz kontakt do oli:))) a co do tych kropli esputicon to na rynku jest mnostwo tego tzn roznie sie nazywaja a substancja czynna jest zawsze simeticon. ja stosowalam bobotic ale nieszczegolnie Miloszowi pomagal a teraz stosuje infacol i jest dosc skuteczny
 
Witam!

Carii super ze siew końcu odezwałaś, współczuję takiego ciśnienia, staraj się odpoczywać wiesz, że to ważne chociaż trudne bo sama tak mam.

Olu i jak tam Juluś, może ma ochotę wyjść?

jankesowa dostałaś moją wiadomość , wysłałam Ci na pocztę?

A mi się przykro zrobiło wczoraj bo jak zadzwoniłam do M bo był u swoich rodziców i powiedział do babci do swojej mamy szykowały pieniążki dla nowego wnuczka to jedna i druga zaczepy udawać durnia i powiedziały, że on maja inne wydatki. Przecież ja wiem ,że czasami może ktoś nie mieć pieniążków ale można powiedzieć to inaczej. A tym bardziej ,ze dla brata M pomagały jak miał się urodzić Kubuś. Zabolało mnie to i tak sobie pomyślałam,że nawet nie chcę aby wiedziała jak urodzę.

Dobra idę gotować pomidorówkę!

Lilli a Ty gdzie się podziewasz brakuje Tu ciebie, mam nadzieję,że u Was wszystko w porządku?
 
Ostatnia edycja:
Witam się szybciutko widzę że narazie Juluś w brzuszku:)
CARRI- w końcu się odezwałaś!!!! Cieszę się że wszystko ok
Odezwę się potem
 
ja sie dzis tylko witam... mam robote do budy :/ a w niedziele i sobote zaliczenia :/ sesja mi sie zaczla w listopadzie super normalnie od nex weekend mam co tydzien zaliczenia :/ do tego dwie prace do napisania do konca listopada
 
Dzien dobry

Ja juz po drobnych zakupach, chwilke mam by dychnac bo potem dalej chwytamy sie z mezem za remoncik:baffled:

Martusionek przy remoncie trudno pozwolic sobie na odpoczynek choc wiem ze powinnam
A wczorajsza sytuacja sie nie przejmuj ja jak sa jakies zgrzyty rodzinne zawsze mówie ze z rodzina najlepiej wychodzisz sie tylko na zdjeciu.

Pozdrawiam wszystkie mamuski rozpakowane Agatke, Niuche,Lili,Kasikz,Age,She ,MameSówke, Lucyf i wszystkie które wypadly mi w tej chwili z głowy :cool2:
 
Carri nareszcie jesteś bo my tu już zamartwiałyśmy się.odpoczywaj póki możesz a nie latasz:)
Lucy,Martusionek,kaira, ja to jakoś nie czuję bym miała rozpakować się prawdę mówiać wiec spoko:)
juz nawet mnie te kości łonowe nie bolą.Julek nadal leniwy.wczoraj M do niego pogadał (zawsze straszy go izba przyjęc:) to się poodzywal,ale ogolnie malo towarzyski i olewka mamusi

martusionek a z rodzinką M przykre:( ale niestety nic się na to nie poradzi więc szkoda denerwować się.:(

nie ma nikt nr do Oli81? może już rozpakowana?
 
reklama
Hej tez się tylko witam, bo mam trochę roboty. Studiów podyplomowych się zachciało, to teraz muszę pisać pracę, blee jak się nie chce... Pati solidaryzuję się z Tobą.
Martusionek spokojnie czasami te mamusie cos rąbną, nawet nie pomyślą, ze kogoś zranią...
Jankesowa jak tam.. wena wróciła?
Carri czasami moze na chwilkę się połóż, pamiętaj, ze Ty pod ochroną.
Wczoraj znowu czułam łaskotanie i pukanie:) Nie wiem czy to synek, ale co tam pocieszyć się przecież mogę:)
Ola z tym rozpakowaniem to nigdy nie wiadomo. Pamiętam jak moja mama o 22 zmywała podłogę, nad ranem dostała boli a o 9 już miałam siostrę. Także kochana bądź gotowa:)
Pozdrawiam ciepło. LucyF buziaki dla Miłoszka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry