reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

pati myślę ,że na początku porodu to nic takiego nie powinno się stać.ale równie dobrze tak jak mówicie można zrobić to w spzitalu później.
Julitka ja już kupiłam lewatywkę ,przeraża mnie to,ale mam:)
Ewcia pewnie ,ze bedzie dobrze dadzą radę:) przekaż ,ze wszytskie jestesmy z nimi.
a co do szpitala u nas jeśc nie wolno ani pić nawet, tak na wszelki wypadek gdyby wlasnie cc trzeba bylo np i trzeba by bylo calkowicie pacjentke uśpić
 
reklama
Dziewczynki "ku końcówce", czy Was też zaczęły po 30 tyg znowu cycki boleć?mnie bolały do końca I trym, później spokój, a teraz też pobolewają-nie tak jak na początku, ale raz słabiej raz mocniej jak się pomacam
Ola, ja pisząc wczoraj o jedzeniu miałam na myśli małego głoda już po porodzie:)u nas też nie wolno jeść w razie wu
 
Julitka moje cycochy na żadnym etapie tej ciąży nie bolały i chyba nei będą już
fakt,ze szpitalne żarcie jest straszne:) malo i mdłe .mi donosili :)wodę wezmę a potem będę się martwić:)
 
Olu- wszędzie niby nie wolno...
tyle, że w moim przypadku nikt nie przypuszczał, że dojdzie do porodu...
a tym bardziej, że będzie cc


A właśnie, mam pytanko...
miałyście może tak, że bolały Was plecy...
u mnie to masakra, jak się oprę o poduchę, czy leżę, to po chwili tak bolą, że szok!!!
Muszę podkładać sobie coś żeby nie bolały...
 
Ewciu właśnie w niektórych szpitalach można jesc i pić:)
co do pleców mnie bolały być moze ze wlasnie na twoim etapie,potem przeszlo i bolalo gdzies znowu kolo 25tyg chyba.teraz ni bolą
 
Ewcia, ja pisałam Gosi-na bóle pleców ćwiczenia;P więc nie doradzę, bo mi nie dokuczają, chyba że w pozycji półsiedzącej jesem to długo tak nie wolno nawet siedzieć.co do imienia, to wciąż nie możemy się zdecydować...ehh więc jest dzidek po prostu:)

dziewczyny, a jakie sobie i maluszkowi kosmetyki kupujecie-chodzi mi o konkretne marki?
 
Julitko jeśli możesz to mi napisz.A cycuchy znów zaczęły mnie boelc tak śpię od początku w staniku, tak mi lepiej
Słodziudka zaciskam kciuki za dobre rozwiazanie!!!!!!!! ja kupowałam większość z Hippa, linomag sudocrem,
puder i chusteczki z nivea
Kasiu dziękuje za info od Edi i co u Ciebie?????????????
A ja dziewczyny się przeraziłam mam takie kostki że szok prawa noga większa od lewej mój A zaczoł marudzić ze mnie do szpitala wywiezie ale RR mam dobre 135/70.
 
Julitka dla malego mam mydelko hipp,ale dostalam próbki mustela wiec do szpitala wezmę bo małe.oliwkę mam bambino.linomag mam,octenisept.sudocrem w razie czego.patyczki bella.i tyle chyba kosmetyków:)
a chusteczki mam pampers i bella happy.pieluch kilka pampersów i dwie paki bella happy(bo mają wycięcie na pępuszek i kolezanka oddala mi mówiąc,ze fajne)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaira, to nogi w górę!!!a rano schodzi opuchlizna?bo jak nie, to faktycznie dzwoń do gina niech Cię zbada.
Ola, a który linomag masz, bo widziałam, że różne są?a na brodawki masz coś?
 
Do góry