reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dobra mykam znów się położyć :))


może wieczorkiem jeszcze zajrzę :))


Julitko- tak właśnie się zastanawiałam czy mi imię umknęło czy nie pisałaś:))
 
reklama
Julitka na brodawki nic nie mam.M wyślę do apteki najwyżej:) linomag polecali nam zielony na szkole rodzenia, ale ja mam taki w opakowaniu jak krem z różową nakrętką(nie z apteki)Linomag ziołolek Bobo A+E krem dla dzieci i niemowląt
 
no ja właśnie nad tym się zastanawiałam, bo jest jeszcze np z tlenkiem cynku...a płatki higieniczne kupujesz do mycia buzi czy pupy?
pisałam Wam już kiedyś, że jest taki sklep internetowy bliżej ciebie i tu są np pieluchy happy tańsze o 5zł niż w sklepie czy aptece i też w zależności od il paczek.
 
hej laski

co tam u Was jak samopoczucie?
Pati
Kaira
Ola81
Słodziutka
Julitka mi troche naświetliła liste do rozpakownia:tak:
no właśnie czy u Edytki coś sie dzieje bo chyba gdzieś mi sie coś obiło
 
Poszłam sie przespać troszkę a tu 3 strony do czytania:szok::-)

Słodziutka to trzymam kciuki za pomyślne, bezkomplikacyne rozwiązanie.

Kasia to dzięki za info od Edytki.

Pati to raczej już nie masz rtęciowego termometru, bo już w zeszłym roku były wycofane.

Julitka mnie plecy nie bolą tylko dolna część kręgosłupa i miednica, w okolicach pupy i czasem rwie mnie noga i najczęściej po nocy jak śpię na którymś boku i jest ucisk kręgosłupa na nerwy.
Co do kosmetyków to na brodawki kupiłam sobie lano maść z Ziajki, a dla dzieciaczka to jeszcze nie wiem co kupię z kosmetyków albo bambino, ziajkę, niveę lub hippa. Jeszcze się zastanowię. A z chusteczek myślałam nad Cleaniciem Dzidziuś albo coś innego.

Kaira jak Ci nie zejdzie opuchlizna to idź do lekarza.

A tak w ogóle to zrobiłam sobie suwaczek nowy i zostało mi mniej niż 100 dni.:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Przekażę Edi wasze życzenia. Olu jest na Karowej w szpitalu.
A co u mnie Kaira dam wam znać 23 co u mnie nowego, jeśłi będzie o czym mówić.
Pozdrawiam







Moje aniołki:
Olek 10.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
[*]

 
najpierw czekalam az bedzie juz conajmniej 20 tydzien jak bylam gdzies chyba 10tc a teraz to juz tak bardzo bym chciala byc 30 :-) no ale nie stety nie ma takiego przyspieszenia :-D
a co to ten octenisept ????
tyle rzeczy o ktorych wy tu piszecie to dla mnie czarna magia ehhh

no wlasnie nie wiedzialam czy moge pisac ale ja co jakis czas odwiedzam Slodziutka w szpitalu tak jak Kasia napsiala ma miec cesarke 22 a miala miec 19 ale juz termin jest caly zajety czuja sie dobrze tylko Slodziutka troszke sie nudzi wiadomo jak to w szpitalu :-)

Kasia napewno bedzie dobrze 3 mam mocno kciuki :-)
 
Ostatnia edycja:
Lecą dziewczyny te wasze suwaczki.
Buziaki Dla was i maluszkow i czekamy na kolejne rozpakowane mamusie i dzieciaczki

Co do linomagu u mnie sie nie sprawdził. Czasami smaruje ale na początku małej jakiś krostki wyskakiwały , wiec do teraz używam bepanthenu. jest droższy ale duze opaakowanie starczyło mi na ponad 2 miesiace. A teraz to już wogóle dużo mniej sie używa nie smaruje co przebieranie tylko co jakis czas, wiec już wogóle wole używać bepantenu
Na brodawki używałam tej maści medeli - pure coś tam:) a teraz mam jakąś lanolish, o to chodzi żeby była to 100% lanolina żeby nei trzeba było zmywac
 
Witam ,
Ola* no , u mnie lipa ! jakos nie dane mi tu na ten wątek dołączyć
Ewela , ja z dwiema pannami byłam ostatnio na zakupach , niby duże , a tak wybierały zimowe buty że z bolącą głową wrócilam do chaty - a one z tym co sobie upatrzyły , oszaleje z nimi - zagadały starą matke
Martusionek , do pionu tego chłopa i już , a jak mały się urodzi to proponuje w ramach slodkiej zemsty zostawic obu panów samych na jeden dzionek ;)
Słodziutka , kciuki cały czas trzymam
i za EdyśG i jej maluszka , narka
 
reklama
Gosiu czyli studniówkę przegapiłyśmy:) teraz to już ci ten suwak poleci!
Julitka ja mam gaziki ,a płatkami swoimi będę przecierać buźkę
Czarna spoko dolączysz na pewno niedługo,spora kolejka do rozpakowania więc trzeba uzupełnić ciężarówki będzie:)równowaga musi być.
Alicja już po połowie to szybko zleci:)
kasiawd kciukaski zaciśnięte niezmiennie:)
Kasikz dobrze wiedziec ze są takie których zmywac nie trzeba przed cycowaniem
 
Do góry