reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ewciu ojejku koneicznie pozdrów Edyś!!!!!!!! najważniejsze,ze maluszek przybiera.i ze go uratowali!!!! a wiesz co się stało,ze tak wczesniej?
daaa no wlasnie my Darii nie widzialysmy:)a podpachy M dowiezie:)nie chcę mi sie targać tylu rzeczy
Kairko zlecialo zwlaszcze od 30tygodnia:)

no mój to mówi,ze nie wiedzial,ze wieloryb ze mnie się zrobi:) niby pół żartem pół serio.ale powiem wam,ze wcale mu się nie dziwię bo ja jednak ważę 82kilo i naprawdę jak patrze w lustro widzę sflaczałego tłuściocha.ale wiadomo najwazniejszy jet dzidzius.a ja schudnę jakos.wozek do biegania kupimy wiec dam radę:)

coś czuję,że tą torbę jeszcze przepakuję nie raz:)

robię sobie dzień kosmetyczny powyciskałam się,wyskubałam ,położylam maseczkę:) z depilatorem nawet się przeprosiłam, bo całą ciąże tylko maszynka do golenia.i chyba udam się jutro do fryz w końcu:)
 
reklama
ewcia dzieki ze napisalas o edys (jak mozesz to popros ją o nr tel i niech nas na bierzaco informuje o maluszku a my ja jakos pocieszymy w smsach przy twoim pośrednictwie;-) )

a co te nowe termometry w aptekach zawierają zamiast rtęci? czy moze sa tylko elektroniczne? bo ja ten moj kupilam moze z rok temu i bylam pewna ze to rteciowy a teraz sie zastanawiam co on ma w srodku....

olu u nas lewatywy nie robia chyba ze sobie ktos zarzyczy ale ponoc przy lewatywie to czesto jest tak ze mimo jej zrobienia przy porodzie i tak najpierw jest cud narodzin posążku z brązu a dopiero potem bobasa (sobie poczytajcie na watku o lewatywie bo taki tu jest tylko w dziale ciaża poród i połóg)

a co do łózeczka z szuflada to radze w sklepie obejrzec czy ma sens ta szuflada bo czesto one sa takie plytkie maja moze z 10cm głębokosci wiec mało co tam sie włoży i chyba lepiej zrobic tak jak zrobilam ja :-p kupilam kilka pudelek pod łóżeczko takich plastikowych zamykanych i mam w nich jakies drobnice do bobasa np skarpetki, czapeczki, grzechotki (narazie dwie) no a trzecie pudełko czeka na maskotki od cioc i wujków. no i lepsze sa łóżeczka dębowe bo mocne, a te sosnowe to miekkie drzewo i trzeba koniecznie osłonki na gore bo dziecko jak zacznie gryzc to ma drzazgi potem :/ oslonki kosztuja 25zl za pare ale nie wiem czy do wszystkich łóżeczek pasuja. ja mam stare po sobie :-D dębowe i po malowaniu farba dla dziecii ogolenie odnowieniu wyglada super :-) choc ma prawie 25 lat

a wczoraj kupilam jeszcze FISHER - PRICE LEŻACZEK- BUJACZEK 0-18 KG. (1310617634) - Aukcje internetowe Allegro :-D, adam chce jeszcze kupic karuzele... powoli wujkowie i ciotki nie maja pola do manewru, juz od tesciowej slyszalam narzekanie ze ona to juz nic nie moze kupic bo ja wszystko kupilam i stwierdzila ze oni wozek beda fundowac... tyle ze moja mama ja ubiegla bo na wozek ponoc nam ma dac :-D mam z nimi ubaw po pachy, mowie im ze niemam zadnej maskotki, maty edukacyjnej, ani innych wypasionych zabawek np z fisher price wiec w sklepie jest co wybierac dla malego, a ze bedzie mial wszystko no to co :-D ja bym mu i gwiazdke z nieba dała jakby mogła :-)

ewcia i pisz do edys zeby sie tu odezwala bo ja sie naprawde martwie... ona miala termin pare dni po mnie... :-( biedna, żal mi jej jak nie wiem :-( i takiej kruszynki, boże 600g niecale to tak malutko :-( dobrze ze przybiera na wadze
 
Ostatnia edycja:
Hey . Przeczytalam wszystko ale jakos brak mi weny ostatnio sama nie wiem czemu. Ja juz tez niby czuje bulgotki nie bulgotki ale sama nie wiem jak to mam czuc...:no: Ostatnio myslalam o EdysG gdzie ona tak znikla bo bardzo mnie wspierala... trzymam kciuki za maluszka jest dzielny i da rade.Pozdrawiam was kobietki moze lukne pozniej.
Masz ten sam problem jak każda z nas, JA niby czułam bulgotanie od 16 tyg jakby mi pod ręką coś pływało, a prawdziwego kopniaka dostałam po 22 tyg i wtedy wiedzilam że to to jest to. Jeszce trochę kochana i będziesz miała pewność:)
 
takie do siadania na sedesie.gdzieniegdzie piszą, że mogą się przydać, bo generalnie jest trudno się załatwić, a w pozycji na małysza to już w ogóle.i tak się zastanawiam, czy się przydadzą, czy sobie darować
 
a czym one sie roznia od normalnej deski sedesowej? bo na allegro nie widze czegos takiego...

nam polozna mowila ze sikac mamy pod prysznicem jesli nie umimi na wc a przed porodem z reguly tak czysci ze kupy to dlugo robic nie bedziemy-ale to chyba indywidualna sprawa ;-) ja nie kupuje raczej bo nie widze potrzeby
 
Pati, no ja nie wiem, kto jakie ma zasady, ale ja w ogólnej toalecie/np szpitalnej/to na deskę bym nie siadła.no niby można sobie i papier podłożyć.dlatego pytam.może nasze mamuśki coś podpowiedzą.ja też nie miałam w planie zakupu, ale gdzieś przeczytałam, że ułatwiają życie po...
 
reklama
Hej dziewczynki czytam codziennie ale jakos weny brak dopisania
Niucha gratuluje wielkiego cudu slodkie Malenstwo niech zdrowo rosnie :-)

Edys 3 mam mocno kciuki za Twoje malenstwo napewno bedzie wszystko dobrze nie ma innej opcji
 
Ostatnia edycja:
Do góry