reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Julitko na spacerku już byłam a koleżanka do 15 w pracy więc dopiero 16 do niej skoczę!
A właśnie czemu cię lekarz kładzie do szpitala?
a z tymi tygodniami to prawda czas leci bardzo szybko już po 20 tygodniu to ekspresem!

Ewci
a ja też mam zaniki pamięci;) jak mnie ktoś zagada to już koniec nie pamiętam nic...
Idę pozmywać

A i mam takie pytanko czy miałyście coś takiego mi ostatnio jak Tomuś kopal to w pewnym momencie poczułam jakby mnie szczypał w macice i nie wiem co to?bać się czy nie?
 
reklama
Witam
Od 6 jestem na nogach, bo byłam na badaniu krwi. Diabetologa do kontroli mam dopiero 25 listopada, terminów szybciej nie było. Zmęczona jestem, ale chwilowo nie mogę się nawet położyć, bo muszę czekać na pomiar cukru.

Pati teraz nie ma rtęciowych termometrów, zostały wycofane, w aptekach możesz kupić klasyczne, ale one są bez rtęci już, tylko nie wszędzie są.

Annas twój suwaczek też mknie do przodu. Juz prawie połowa. A ruchy to lada dzień i już będziesz wiedziała, ze to synuś.

Ewcia i u Ciebie już jak ładnie do przodu idzie:-)

Ola** ten Twój M to już trochę przesadza z tą wagą, a myślałam, kiedyś że to mój P. taki wyczulony na tle wagi, ale Twój to już masakra.:tak:
 
mnie ginka chce położyć, żeby zrobić badania sercowe:)echo ekg-mówiła, że na 1 dzień.a może zrezygnuje w ogóle, bo ponoć na porodówce masakrę mają na koniec roku
Gosia, jak rwa?przeszło?
co do wagi, to u nas nie ma problemu.tzn ja mam- ogromny, ale tak jak Wam pisałam-sumienie mam czyste, bo się nie obżeram/tlko skąd te kg????/, a mój T, to wręcz się na mnie złości jak marudzę, że taki klocek jestem.wg niego skoro taka moja uroda, to teraz tyję/normalne, bo ciąża, więc trudno żebym chudła/, a później zrzucę i już.i mi powtarza, że przesadzam.chociaż pewnie, jakby widział, że wsuwam ciastka torty i kotlety, to by mi tego płazem nie puścił:)
i jak on to mówi"najważniejsze, że z ciążą ok i dzidek zdrowy"reszta jakoś się później ureguluje!!!i tego się trzymajmy!!!a ilu facetów bez ważnego powodu ma brzuchole???często po ślubie się pojawiają-bo obiadki, bo piwko!i co, oni są fajni???a babeczce jedna fałdka /a już w szczególności ciążowa/się pojawi i wielkie HALO!!!
aa Pati, ja się na razie wstrzymałam z termom dla malucha.mam w domu 2 elektroniczne, to jeśli będzie potrzeba, to sprawdzę jak się spiszą.są też smoczki z termometrem/ok 20zł/, ale nie wszystkie dzieci tolerują w ogóle smoczki.zobaczę najpierw jaki mój maluch będzie. takiego drogiego termometru, jak reklamują-też np do czoła, ucha, to bym nie kupowała, bo wolę zakłądać wersję optymistyczną, że dziecko będzie zdrowe a na kilka razy w roku, to chyba bezsensowny wydatek/no chyba że ktoś się z kasą nie liczy-w sensie nie musi oszczędzać/
Martuś, szczypanie w macicę...hmmm...nie spotkałam się nawet w literaturze z czymś takim.czasem miałam takie dziwne niby kłucia.parę razy, jak miałam pełne jelita/albo gazy://a mały mnie świsnął, to też dziwne odczucia,może to to..na zdrowy rozum-spróbuj uszczypnąć napompowany balon:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane :-):-)

W końcu mam chwilkę, żeby zajrzeć, bo mała na spacerze z babcią... Ja niestety od kilku dni z nią nie wychodzę, bo dopadła mnie grypa :confused2::confused2:Na szczęście dzisiaj już troszkę ze mną lepiej.

Niucha gratuluję!! Kolejne bb dzieciątko po tej stronie brzucha :-):-) Czy może być coś lepszego :-D:-D


Kaira ja miałam drętwienia i lekarka zwiększyła mi dawkę magnezu :sorry2::sorry2:

Annas jak na mój gust, to ruchy :tak::tak:

Pati rtęciowego termometru nie kupisz... Już jakiś czas temu zostały wycofane ze sprzedaży... Ja mam elektroniczny z LIDLA :sorry2::sorry2:

Ola** podpasek, a raczej podkładów poporodowych licz sobie tak 10, a nawet kilkanaście na dzień... Bo nawet jakbyś dużo nie krwawiła, to najbezpieczniej zmieniać je tak często jak się tylko da... No i do podmywania najlepiej mydło biały jeleń, a do podcierania ręcznik papierowy :tak::tak:A krem na rozstępy lepiej zostaw w domu :sorry2:

W ogóle jak patrzę ile rzeczy musicie mieć do szpitala, to aż w szoku jestem... Ja musiałam mieć tylko chusteczki do pupki dla małej... Podkłady dla mnie, na łózko, pieluszki, oliwkę, linomag, sól fizjologiczną, waciki i wszystko inne zapewniał szpital...

Agnieszko trzymam kciuki za znalezienie mieszkania :tak::tak:

Gosiu mnie do tej pory biodra i kręgosłup bolą :dry::dry:

Julitko ale Ci suwaczek poleciał :szok::szok: Szok :szok::szok:

Ola81, Słodziutka jak tam się trzymacie?? :sorry2::sorry2:
 
Martusionek- oo to nie jestem jedyna :))


Gosiu- nom leci, leci :)
zaraz święta i po świętach powinno zlecieć :))



Kochane, mam nadzieję, że EdyśG mi to wybaczy, że napisałam...
ale wiem, że zawsze słowa otuchy pomagają... i Im to się przyda...
Nap. ostatnio do Niej, bo dłuuugo się nie odzywała i bidulka urodziła w 28tc...
Patryczek ważył 550 g i lekarze nie dawali szans...
teraz Jego stan jest bardzo stabilny i waży już ok kilograma...

Edyś- jestem Kochana z Tobą, tak jak od początku!!!!
I wierzę, że wszystko będzie dobrze!!!
 
Ostatnia edycja:
Wizyta u koleżanki odwołana bo na 14 idzie do lekarza ma 38 gorączki i anginę nie będę ryzykować i posiedzę w domku!
A pokażę wam jakie będziemy kupować Tomusiowi łóżeczko kolor miodowy albo kasztan a wzór pościeli nr 7:
ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ 4 KOLORY +POŚCIEL+MATERAC (1307060831) - Aukcje internetowe Allegro

Daa to zdrówka życzę a jak tam Daria może jakieś fotki?

Ewciu
wiec dziękujemy za wiadomość o EdyśG dobrze, że maluszek jest silny i radzi sobie będzie dobrze więc trzymamy kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Julitka rwa przeszła na szczęście, boli jeszcze kręgosłup, ale to od chodzenia. A co do wagi to mój P. teraz sie nie czepia, tylko on się bał, że jak ja zajdę w ciążę i przytyję to potem już nie schudnę,, ale teraz już mu przeszło i podoba mu się mój brzuszek.

Martusionek bardzo ładne łóżeczko.

Ewcia dzięki za wiadomość od Edyś.
 
Dziewczyny dzięki za info dotyczące drętwienia
Daa- dziekuje czekam na fotki malutkiej
Niucha super ze już w domciu:)
Ola- patrz jak szybko Wam to zleciało:).
Ewcia dzięki za info od Egdyś już ostatnio się zastanawiam co u niej, Pozdrów ją serdecznie i ciesze się że malutki rośnie. Swoją drogą kiedy tobie ten suwak tak poleciał kochana jeszcze niedawno czekałyśmy na każda wieść o tobie a ty już 16:)
Julitka wezmę wzór torby od ciebie ale jeszcze mam czas:)
martusionek ładne :) Uważaj na choroby:p A co do wagi mój myślałm że będę wyglądać jak potwór z bagień a się zdziwił bo tylko brzuch mi rośnie , a schudne kiedyś:p no i powiedział że tylko rana się zagoi trochę odczekamy i zaś w ciąży będę z następnym:)
I jedna dobra wiadomość dzisiejszego dnia koniec kłopotów z pracą A:)))
Gosiu a jak twoje cukry??
Jeżynko- co tam u Was
Dostałam materac, naklejki do pokoju, bransoletkę jeszcze tylko śpiworek i wózek.
 
Hey . Przeczytalam wszystko ale jakos brak mi weny ostatnio sama nie wiem czemu. Ja juz tez niby czuje bulgotki nie bulgotki ale sama nie wiem jak to mam czuc...:no: Ostatnio myslalam o EdysG gdzie ona tak znikla bo bardzo mnie wspierala... trzymam kciuki za maluszka jest dzielny i da rade.Pozdrawiam was kobietki moze lukne pozniej.
 
reklama
Ewcia, dobrze, że się do niej odezwałaś!!!przekaż uściski i trzymamy kciuki!!!
Daaa, nie miało CIę kiedy to choróbsko dopaść tylko jak pogoda taka piękna??zdróweczka!no ja też w szoku jestem, bo nam też nie kazali znosić wielkich toreb do szpitala.podkłady poporodowe, pieluchy dla malucha i jakieś kosmetyki dla niego.takie tam podstawowe rzeczy dla siebie.w ogóle ubranek dla malca to nie.ubierają w szpitalne, bo później jak do mycia biorą, to te ubranka ,w których dziecko było dają do prania i się rzeczy mieszają.nie ma czasu na segregację, bo maszynowo to idzie;)
Gosia, no tak tak, tylko z tego co pamiętam, to Ty do tej pory malutko przytyłaś, więc trudno żeby Twój chłop się czepiał:p.rób sobie ćwiczenia na kręgosłup jakieś-choćby przy filmie-warto-na serio.ja póki co nie mam problemów z kręgosłupem i myślę, że to właśnie dzięki 30min ćwiczeniom.a rozciąganie kręgosłupa to max 10min.przyda się silny po porodzie.polecam w każdym razie
Martuś, oglądałam podobne.jedne co mogę podpowiedzieć-to facet w sklepie zasugerował.ciemniejsze łóżeczka wyglądają łądnie, ale do momentu, do póki dziecko nie zacznie wbijać ząbków:)odrapane traci urok
 
Do góry