reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam kochane po week:)
Pozdrawiam was wszystkie, jestem wykończona muszę doprowadzić ten dom do normalności.Dziewczynki były bardzo grzeczne w porównaniu do swoich rodziców:). Jeszcze wczoraj na tych urodzinach i na wieczór nie poznałam swoich kostek. Moja kuzynka dowiozła mi ubranek i mam już ich za dużo, już proszę wszystkich żeby mi ich nie dowozili. Ide poleżeć jeszcze.
edit: Jeszce tyko pytanie czy któraś z Was miała albo ma drętwienie palców, bo od 3 dni niezłe mi to uprzykrza życie, i nie wiem teraz czy to znów przez ten kręgosłup, czy teraz przez ciąże.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kairko z tego co kojarze to Asia-She miala dretwiejace palce wiec moze jej podpytaj


dziecko z kolka to po prostu horror juz padam na twarz
 
Kaira, odpoczywaj odpoczywaj, bo coś czuję, że i nam zleci tych kilkadziesiąt dni!!!a o ile dobrze papiętam, do Asia She /albo Mysza/chyba się uskarżała się na drętwienie.
a ja jestem zła, bo nie chodzi od wczoraj strona mojego banku i nie mogę przelewu zrobić za allegrowskie zakupy:(
Lucy, biedactwo:(a co pediatra na te kolki?nie poradził CI jakiegoś masażu dobrego?próbowałaś tego katetera rektalnego?szkoda, że nie ma na to złotego środka.trzymaj się Kochana!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam się poniedziałkowo
Kaira to chyba teraz odpoczniesz po długim weekendzie.
Gosiu maja bratowa też ma rwę i to niestety już dłuższy czas, ginek do niej powiedział, ze albo minie albo będzie się nasilać(coś chyba wspominał, ze wtedy cesarka, ale nie jestem pewna) Trzym się kochana.
Ola ja Ci z mlekiem nie pomogę, ale chyba schizujesz:) Uwielbiam czytać te Wasze listy rzeczy do szpitala, to takie cudowne już się pakować.
Jankesowa jak tam u Was?
Agnieszka powodzenia w szybkim znalezieniu mieszkania.
Lilijanna jak tam weekend? Goście bardzo umordowali?
Ewcia zobaczysz teraz juz będzie tylko lepiej. Co nie znaczy, ze bez strachu, chyba wszystkie boimy się do końca.
Martusionek mam nadzieję, że dziś brzuch lepiej.Dobrze pamiętam ,zże dostałaś furagin, wcześniej go nie jadłas, to taka postawa na zapalenia, a jak antybiogram, bo nie doczytałam, ale chyba miałaś robiony?
A ja chyba... chyba w końcu czułam synka. Oczywiście nie jestem pewna, przez dwa dni czułam(czasami) takie przelewania i parę razy takie delikatne pukania (dziś na razie nic nie czuję) Tak bardzo bym chciała, zeby to było to, ze nie wiem, czy sobie nie mówiłam:) wiecie jak objawy ciąży przed @, a potem klops...
Dziś 15, ciekawe jak Słodziutka...
Pozdrawiam ciepło.
 
Annas, mój mały też na początku tak nieśmiało dawał znać i też właśnie takie przelewania, a teraz daje czadu:)jeszcze Twój Synio ma duuużo miejsca do popisu i może tak sobie plumkać jak delfinek-stąd te przelewania:)ale skoro zaczęłaś już go czuć, to uwierz, że z dnia na dzień będzie to coraz wyraźniejsze, aż brzuch zacznie podstakiwać w najmniej oczekiwanej sytuacji-sklepie autobusie poczekalni:)ja się ostatnio uśmiałam, że już nawet nie mogę się w brzuch podrapać, bo mój mały uznaje to chyba za zaproszenie do zabawy-jak się podrapię, to on odpowiada kopniakiem w to miejsce;)
 
O Julitko mam nadzieję, ze tak będzie, już tak bym chciała...
U Ciebie, Oli, Gosi to mi tak lecą te tygodnie, a moje... a szkoda gadać:)
 
witam dziewczyny

no olu wg mnie to malo tych podkladow i recznikow papierowych nie ma no w sumie to co julitka pisała by sie przydalo :-) ale to wszystko zalezy od tego jak czesto u was sa odwiedziny w jakich godzinach, jak daleko macie do szpitala, czy chlop bedzie mial urlop odrazu po urodzeniu bo u mnie to nie wiadomo a odwiedziny sa od 13stej wiec jak mi do poludnia czegos zabraknie np tych podpasek to nie wiem czy dostane od poloznych, aaa i u ciebie mi brakuje podkladow na lozko chyba ze dostaniesz ze szpitala u mnie ponoc lepiej miec swoje bo szpital nie daje na caly pobyt, a w domu tez moga sie przydac chocby do polozenia na przewijak.

dziewczyny kupowalyscie ten termometr: Termometr do czoła i ucha BabyOno OKAZJA!!! MK (1312998164) - Aukcje internetowe Allegro bo nie wiem czy sie sprawdza? wiadomo jak to jest z elektronicznymi-myla sie i nie wiem czy warto wydawac tyle kasy na taki czy moze kupic zwykly rteciowy do pupy(choc sie boje ze by mi peknal w czasie mierzenia temp..... wiec chyba wole elektroniczny) doradzcie cos
 
dzięki dziewczynki za rady co do dużych podpasek to 10 bo założyłam ze m przywiezie właśnie.
pati na wyro nic nam nie mówili ,ze trzeba zakladam,ze w spzitalu muszą miec.a do domu na przeiwjak pieluchoceratki mam .
te ręczniki papierowe faktycznie nie głupie moze lepsze od ręcznika.
co do siary już nie schizuję:)fakt lepiej ,ze nic się nie lepi.
pati co do odwiedzin u nas teoretycznie od 14tej a w praktyce jak leżałam to do później nocy można było być i od rana właściwie

Annas mi tez zdawalo się ,ze dziewczyn pomyka a mój nic:)ale teraz już widzę,zę chyba ruszył się
Just pewnie racja z tym kremem na rozstępy:)oliwką szybciej się posmaruję

ciekawe ile ta torba postoi,jak dwa tyg ma mi tu stać to świra dostanę:)
 
reklama
Do góry