reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam
Niucha gratuluje!!! Niech Natanek zdrowo sie rozwija.Cudowny i gratuluje szybkiego porodu!!!
Ola to teraz już nie ma odwrotu jesteś następna potem Pati:) jak fajnie:)
Lucy mam wszystko w domu na zgage ale to czasem mi wogole nie pomaga albo na 2 minuty. Męczy bo męczy ale wytrzymię.Musze przestać jeść tak ciężko to wtedy chyba będzie lepiej.
Zmykam sprzątać do poniedizłku
 
reklama
Dzień Dobry!

Ja już po zakupach M mnie zawiózł i teraz tradycyjnie pojechał na rybki ma wrócić o 11 i pomóc mi sprzątać ale znając życie sama zaraz zacznę.
Synek w nocy urządził nocne harce chyba będzie nocnym Markiem po Tatusiu :)

Od dwóch dni bolą mi piersi i są takie twarde i co zaczęła mi znowu lecieć siara, rano jak wstałam to tylko dwie plamy na koszuli a może to temu że Tomuś ruchliwy w nocy taki?

Idę porozpalam w swoich piecach żeby było ciepło i będę powolutku sprzątała.
A jak byłam dziś w sklepie to zobaczyłam na półce taką chałwę do smarowania pieczywa i co zaśliniłam się jak mój pies i kupiłam :)

Miłego Dnia !!!!!!!
 
niucha GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! niech Natan rosnie zdrowo:)) sliczny z niego chlopczyk:)))) a porod trwal 2 godz ze skurczami czy sama druga faza porodu?
martusionek tylko sie nie przemeczaj z tym sprzataniem:) no i smacznego swawol do woli bo ciaza jest usprawiedliwieniem:)))))))
kaira oj znam to cholerstwo:) mnie zgaga tez meczyla taka ze zadne srodki nie pomagaly choc manti , rennie i maaloxy to jadlam tonami
 
Ostatnia edycja:
Niucha GRATULACJE :) Też sobie życzę takiego porodu a Natanek śliczny:-)

LucyF ja mam 3 koszule, teraz tyle zamówiłam i się zastanawiam czy jeszcze z dwie sobie nie kupić, bo w razie co to nie chcę żeby P. musiał biegać i prać a najwyżej nie użyję.

Martusionek ja też zabieram się za porządki to razem z P.

Kaira u mnie plus diety cukrzycowej jest taki że zgaga nie męczy, częste i małe posiłki jednak dużo dają, tym bardziej, że ja Reni brać nie mogę, bo za bardzo słodzone. Nawet refluksu już nie mam.
 
Niucha GRATULUJĘ śliczne maleństwo.
Martusionek daj wykazać się meżusiowi:) a Ty odpocznij.
Gosiu widzę, ze dieta służy.
Miłego dnia dziewczynki.

 
niucha GRATULUJE!!! ale malenki cukiereczek z Natanka :tak: jejjj i rodzilas ylko 2 godzinki :-) super ze wszystko poszlo "gladko" ;-)
ola** ja cie.... ty juz jedna noga na porodowce :baffled: masakra jak zlecialo....ja patrzalam na woj suwak tak jak ty kiedys na suwaczek LucyF :-p wiec jak ty juz prawie rodzisz to mi juz niewiele zostalo :-D:szok:

my wczoraj zrobilismy napad na sklepy ;-) kupilismy wanienke,sojak pod nia,przewijak,przescieradlo,pokrowiec na przewijak,2 pajacyki(mama sprezentowala),lapki niedrapki...i wieeeeele innych rzeczy :tak: nawe komode w ikeii udalo sie drapnac za tanioche :szok: a jest fajna....brakuje mi jeszcze tylko lozeczka,wozka,poscieli,niektorych kosmetykow i pampersowi i kilku sztuk ubranek...a cala resze juz mam :-)
buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow i pozdrowienia dla Mamusiek i ciezarowek ;-)
 
witam się KOchane!
Niucha, już gratulowałam:)
Ola, jak napisałaś, że Ty już tuż tuż, to aż mnie ciary przeszły.FAJOWOOOO!!!!!!
Ewelinko, ale ten syrop nie ma konsystencji typowego syropu.raczej jak sok z malin i ten smak czuje się najwyraźniej.no ale mam nadzieję, że zdrówko wraca do normy i już Ci nie będzie potrzebny
Aniołki, to już też fest zakupów masz za sobą.my wczoraj byliśmy w sklepie dziecięcym, ale tak na prawdę tylko po to, żeby zobaczyć jakiej jakości są rzeczy które wybrałam do zakupu na alllegro.no i muszę powiedzieć, że gdybym chciała to wszystko nabyć w sklepie, to na pewno min 500zł w plecy-takie ceny.
a dziś cały dzień pranie.przywiozłam od siorki rzeczy, które w spadku dostałam dla malucha i nie myślałam, że to tak dużo roboty wyjdzie.ale już nie mogę się doczekać.na łóżeczko jednak jeszcze poczekamy.
 
witam
no dziewczyny przedemna to obie ole są :-) ola** i ola81 :-) także ja mam jeszcze czas :-p

nic wiecej nie napisze bo musze sie zabrac dalej za dziubanie pierdów do budy bo nikt tego za mnie nie zrobi :/
 
reklama
A ja dopiero teraz przeczytałam!!!!!!!
NIUCHA!!!!ale super,ze już masz skarba przy sobie! gratuluję!
piękny synek!!!!!!!!!!!
a mi się ciepło zrobiło!!!! :)

jutro,a raczej dziś spakuję torbę w takim razie:)

Aniolki super,ze zakupy takie udane.ja to pamiętam suwak Agaty w 36tyg a kiedy to było:)
Gosiu co do koszul ja mam trzy dokarmienia,a na poród nei wiem czy nie spakuję normalnej

ja dziś zaganiany dzień,oglądaliśmy poraz kolejny wózki,ale już wiem jaki chcę kolor:)
potem imieniny taty,niedawno wróciliśmy.brzunio coś mi się dziś bardziej napina,neich ćwiczy
 
Ostatnia edycja:
Do góry