reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

przyszedł płaszczyk ale ja grubasek jestem w tym płaszczyku dziewczyny ale nie ważne ja nie jem dużo to Tomuś taki duży będzie . :-DOczywiście bratowa zazdrosna i tylko powiedziała "no może być" ciekawe co M powie a jeśli chodzi o ciepłość to jest bardzo ciepły nawet tato powiedział a on zawsze krzyczy że cienkie;-)
Jakesowa jak chcesz to go pomierzę dokładnie i ci wyślę dokładne pomiary i zdjęcia bo chyba Cię interesował ten płaszczyk.

Carii gdzie jesteś? Jak Twoje wyniki moczu?

Idę odpoczywać..
 
reklama
Ewela czyli 100% facet rośnie:)Od małego nie lubi zakupów:)
MArtusionek wiesz bym się zdziwiłą ze byś wyglądała jak tap model w płaszczyku w 7m-ce ciązy hihihi.Jesteśmy wielorybki, najważniejsze ze ciepły i Tobie się podoba a bratowa niech zazdrości:)
CARRII się zaszyła i się nie odzywa:(
a mnie znów od wczoraj zgaga pali.Zmykam do M bo jakiś smutny dziś. Była moja koleżanka z córką Maja ma prawie 3 lata a nie mówi nic oprócz mama tata i abum.Jutro znów goście.Ale to już ostanie imprezy mam nadzieję.
Słodkich snów
 
Witam, dziś zalatana jestem, wczoraj też mnie nie było po u znajomych długo byliśmy. Byłam na zakupach, ale nie dzieciowych, tylko się rozglądałam, bardziej patrzałam za prezentami dla dzieciaków z rodzinki i takie tam zwykłe zakupk.
Dziś też przyszły koszule dla mnie z allegro, bo w razie co to nawet nie miałam.

Sorki, że nie po odpisuję, ale padnięta już jestem.
 
ewela no to z Tomaszka rasowy facet:))) ja bym sie z moim nie wybrala jeszcze bo by pewnie wyl jak syrena strazacka:)))
kaira popijasz mleko na ta cholere zgage???
martusionek no po pierwsze w zimowych plaszczach to sie rzadko jest "wylaszczonym" a juz w ciazy to nie ma sie co cudow spodziewac:)) teraz komfort i cieplo najwazniejsze a efekty wizualne.... a pal licho
ewelinka mozesz jeszcze plukac gardlo woda z woda utleniona to tez dobrze dziala choc smak jest raczej sredni
Gosia koszule do karmienia juz??
 
Witajcie
Jesteśmy już w domku urodzilam w środę o 18.15 syna Natana wazył 2200 ale jest zdrowy i to najważniejsze. Poród trwał 2 godziny więc poszło ekspresowo życzę szystkim takich porodów jak mój.
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki obecne i przyszłe i mamuśki
 

Załączniki

  • Zdjęcie0003.jpg
    Zdjęcie0003.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry