reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam Piątkowo u mnie też towarzystwo Śpi.
Ewelinko syrop z cebuli, wodzionka, tantum verede do łózka i się wyleżeć.Ten syrop dla kobiet w ciąży jeszcze jest na przeziębienia zapomniałam nazwy, (smak malinowo czosnkowy). Szybkiego powrotu do zdrowia:)
Oluś czyli w sobotę pakowanie:)JAk fajnie ze już na finiszu, a jeszcze niedawno 22 tydzień był:)
Wiolka Gratuluje córeczki jeszcze troszkę i będzie z Wami:)
Martusionek- jak dzisiejsze samopoczucie??Walnij tego swego męża w głowę może zrozumie :-) Mój od tego bicia jest jeszcze głupszy ale ma przebłyski
Lucy Kasikz- to czekam:)
Mysza- jak Twój słodziak??
pati Wy macie jeszcze fajnie nie ma śniegu i mrozu, a my styczniówki, lutowki to pewnie sybir będzie i w co my poubieramy te maleństwa
Ja dalej męczcze się z tym katarem, jeszcze tylko do stycznie potem wezmę antybiotyk:)Mała się obudziła od wczoraj szaleje, robi dziwne pozycje M mam radoche bo się wypina potem chowie jak ją pogłaszcz ei znów od nowa. Goście pomału sie zjeżdżają, w niedziele do domu a my na ur do młodszego szwagra.już się ich boje bo znów milion pytań jak się czuje, kied,y jak wyglądam itp...A najgorsze ze cala rodzina mojego męża to chuda jak patyki wiecznie dbają o linie i znów będą kontrolować co jem i w jakich ilościach. Nie raz były komentarze co do mojego wyglądu.Czuję się tam zawsze grubaśny intruz:-( Pocieszające jest to że ma nie być mojej szwagierki i szwagra:):):)
Życzę miłego dnia
 
reklama
ja taki niedowiarek jestem
Kochana nie ma co się dziwić. :tak: Ja wiem, że za dużo czosnku nie można, mi lekarka pierwszego kontaktu w ogóle zabroniła ze względu na wcześniejszą stratę:sorry2: Jak widać co lekarz to jednak opinia dlatego uważam, że ważne jest wymienianie zdań tu na forum.

A u mnie towarzystwo właśnie się obudziło.
 
witam się i spadam na zakupy; co zdążyłam doczytać...
Ewelinko, jest taki syrop, o kt pisała Kaira - *spam* mi pomógł.absolutnie tylko nie dopuść do gorączki.szczerze się przyznam, że jak mnie brało, to już profilaktycznie Apap wzięłam.duużo zdrówka!!!
Ola, jak wizyta?tylko nie każ nam czekać do późnego wieczora
Lili, nic się nie stało:)taki u nas ruch na wątku, że nie trudno się pogubić:)
a u nas.....spodobało się wpychanie nóg pod żebra mamy...moje dziecko nie ma litości.rano był spokojny do 8mej, ale jak już zaczął się nudzić, to nie omieszkał przejechać po żeberkach no i po spaniu:)ale i tak go kocham nad życie:)
:-)do zobaczenia później
 
jestem jestem:) mówiłam,że wrócę:)
ale...szyjka miękka i skrócona ostro:) jak zapytałam o rozwarcie powiedziała,ze nie chce grzebać za bardzo żebym krwawić nie zaczęła więc generalnie chyba szyjki nie ma:)
bardzo się cieszę,bo tzn ,ze do grudnia nie dosiedzi:)
za tydzień w czwartek ktg i zobaczymy co dalej
no i w takim razie dziś bądź jutro spakuję torbę:)
tętna posłuchała,leży bobas inaczej niż z M sądziliśmy:p kompletnie odwrotnie tam gdzie noge podejrzewaliśmy gin stwierdzila pupę:p
ale jestem podekscytowana,ze to już niedługo.jak wracalam zrobilo mi się niedobrze zaczęłam bawić się paskiem zimna ciepla(w samochodzie bez klimy zeby bylo ciekawiej:) i prawie w dupsko wjechalam komus, bo nie zauwazylam ,ze stoją w korku.

Kaira u mnnie mój tata zawsze twierdził,ze jestem za gruba(nawet wtedy gdy naprawdę nie bylam) jego dz wiecznie się odchudza choc jest naprawdę chuda ,ok 55kilo może waży max.wiec nie ma co się przejmowac
Ewelinko dobrze,ze się upewniłaś.spokojniejsza będziesz
Mysza.Lili ucałowac bobasy proszę:)
 
hejus

my araz z Tomaszkiem na zakupy sie wybieramy , a dzinks dzisiaj 5 miesiecy konczy :-D,ale ten czs leci:szok:

od 5:30 jeszcze nic nie jadł i nie zamierza ,taki z niego niejadek :-p

pozrawiamy e -ciocie i kolezanki i kolegów :cool2::-)
 
witam :-)

ola ty to mnie stresujesz tym rozpakowywaniem sie :/

dzis nie mialam skórczów ufff biore magnez 2 tabletki wczoraj wzielam w ciagu dnia i chyba to pomoglo chociaz lydki i tak mnie w nocy bolaly i nadal bola...

nic mykam do pisania pracy :/
 
Witam!
Dziewczynki dziękuję za wsparcie i za zrozumienie jest już lepiej o niebo lepiej i mam nadzieję ze tak zostanie:tak: Oczywiście rano jeszcze się kłóciliśmy i to ostro pies sie przestraszył nawet ale doszliśmy do porozumienia, Ja wiem ,że on dużo na pewno myśli na tych rybach i przeżywa to wszystko i wiem, że nas kocha. Powiedziałam że jest mi ciężko i że go potrzebuję na co mój mąż odpowiedział "Na pewno jest Ci ciężko bo troszkę mocno się zaokrągliłaś":zawstydzona/y: ale to już w żartach
A więc pojechaliśmy do tego urologa czekałam 5 godzin aż lekarz przyjdzie z oddziału myślałam,ze zejdę tam na nie wiem co, głodna byłam ale M poleciał po bułeczki i po Kubusia. Nawet tak mnie zarejestrował że weszłam pierwsza :-) ale ja się tam czułam stare dziatki z prostata i ja przepisał FURARGIN a nie antybiotyk , za który za saszetkę płaciłam 40 zł i pęcherz z cechami zapalnymi ale nereczki czyściutkie i bez zastojów:-) po lekach jak skończę powtórzyć badanie moczu.

Po tym wszystkim pojechaliśmy oglądać wózeczki i pokazałam M jaki chcę wiec chyba będziemy brać się za resztę zakupów bo już nie wiele czasu zostało a jak urodzę 37 t.c. to już nie długo ojeju chyba będę się bać :confused::confused:a i byliśmy na obiedzie!!!

Ewela fajnie możesz chodzić z takim mężczyzna na zakupy:-D A Tomaszek grzeczny wtedy?

Oluś ojeju to już Julek lada chwila pokaże się bb ciotkom super,ze wszystko ok.

Kaira bić nie biłam ale poduszką go przydusiła mój M trochę umięśniony to strach ruszać.

Dobra lecę na leciutką kawunię do mamuni
miłego dnia Wam wszystkim życzę
 
dzięki dziewczynki oj już nie mogę się doczekać!

pati a co Tobie już suwak na 38wskoczył?jak to? a ja po prostu wolę w listopadzie niż w grudniu więc co go tam do 40mam trzymać:)no ale zobaczymy kiedy wyjdzie.a Ty mialas jednak ok 20go grudnia więc ciut dalej
a już zobaczyłam,ze masz dwa suwaczki
Martusionek dobrze,ze juz z M lepiej.tylko nie kłóćcie się już
 
reklama
Julitka, niestety syropu nie przyjmuję, bo mam odruch wymiotny od maleńkości...:zawstydzona/y:

Jeszcze raz zadzwoniłam do swojej ginki - będzie miała mnie dość - i upewniłam się czy czosnek mogę, absolutnie TAK, więc wcinam na kanapeczkę i popijam letnią wodą z cytryną i miodem, bo w gorącej miód traci na właściwościach...i w końcu gardło mniej boli po Tantum Verde!!! Dzięki dziewuszki, niesamowita ulga :-)
I do jutra musi mi przejść, bo jedziemy na zakupy...muszę spodnie zakupić ciążowe, bo już mnie te co mam uwierają - ale czad!!!! :-D:-D:-D

Miłego weekendu dziewczynki!
 
Do góry