reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

o co chodzi z tą pogodą???od rana /a nie śpię od 5:30 słyszę tlko, że leje i leje, a u nas na szczęście piękne słońce:)
lecę zaraz do dentyst.brrr.ale wpadłam Was prosić o kciuki, bo o 15:40 mamy USG.no i jak mówię-nie śpię już od wczesnych godzin porannych...Boże, mam nadzieję, że będzie wszystko wzorowo!nie lubię tych pierwszych milczących sekund badania...
buziaki wszystkim!!!
Martuś-oby lekarz w końcu wymyślił coś na e Twoje dolegliwości.&&&&
 
reklama
GosiaLew - to kolej rzeczy a nie wyrzucanie

Nie oszukujmy się na początku była Agatka - więc to nie miało sensu, a już wtedy padło pierwszy raz zdanie, o osobnym wątku, potem Ewela i Just, no ale trzech to też mało, w lipcu Diana i Agu_ska, które się nie udzielają, więc też bez sensu i dopiero w sierpniu zaatakowałysmy chmarą :-p No i tak leci co miesiąc teraz. Ale fajnie.

Julitka - trzymam kciuki.
Kaira24 - pisz.
 
witam się i ja, wizyta udana, aczkolwiek śluz podbarwiony krwią jest, więc mam brać duphaston i żyć normalnie, w miarę normalnie, bo trzeba się ocszczędzać. Szyjka długa - 43 mm i zamknięta, klusia ma 19.8 mm :) i śpi grzecznie, nawet nie pleckami było odwrócone, że w pierwszej chwili gin nie mógł tętna znaleźć.

Ja też wszystkie pozdrawiam, ale nie dam rady tyle przeczytać. Sorki.
 
Agniesiu super wieści tak trzymać:) oj dobrze będzie ,musi!

Gosiu wiec ten engerix(o ile tak się piszę:) od tej co szczepią u nas w szpitalu jest droższy(kosztuje 57zl więc nie majątek),jest lepszej firmy,ma więcej atestów,stosowany jest w większej ilości krajów,nie jest na rtęci oczywiście.jest lepiej przebadany przede wszystkim więc bardziej bezpieczny. ta hepavex(czy cos takiego ,nie pamiętam nazwy ,czym szczepią w u mnie w szpitalu jest bodajże koreańska,szczepią, bo jest tańsza).oczywiscie to nie jest tak,ze jest masa powikłań po niej.ale na pewno większe ryzyko.co do składu nie wiem,bo jak mówię zaufałam teściowej,która tym się zajmuję i przez to nei wnikałam.bardziej mój M.ale na pewno w dr google mozna znaleźć jakieś info.
Martusionek kciuki:)
Julitka faktycznie już środa:) dobrze będzie zobaczysz jaka szczęśliwa wrócisz:)kciuki:)
Jezynka a ja nie wiem jak leży tzn chyba jak lezal bo podobne partie wypinają się,ale ja to jakas nie czuła jestem:)
Daaa dogadacie się z malutka na pewno,główka do góry!

co do wątku dla mamuś może faktycznie nie głupie,nie na zasadzie wyrzucenia tylko przejścia dalej jak z ciąży po tutaj:) ja np na ciąży po tez nie ogarniam wszytskiego, bo za dużo (i to już:). tu doczytuję ,ale potem nie pamiętam co mialam odpisac więc po łebkach to robię.jak Juluś urodzi się to tym bardziej czas się ograniczy.
tyle,ze tutaj bardzo przydają się rady ciężaróweczkom na każdym etapie.ale w drugą stronę ja nei zawsze wiem co pisac:( bo nie ppmogę odnosnie karmienia ,kolek itd:(

co do ubezpieczeń to mi też 100 z pensji ściągają za mnie i M.mam nadzieję,że wypłacą na bobasa bez problemu.
co do fryz to widzę,że tylko ja planuję pójść po porodzie i moje włosy nei mają fryzury od dłuższego czasu.zaczęłam nawet wiązać:) czego nie lubię
 
Ostatnia edycja:
Jestem dziewczynki po wizycie. Dostałam skierowanie do poradni urologicznej więc w piątek lub w poniedziałek będziemy szukali a M dostałam tez czopki bo zrobił mi się stan zapalny. Lekarka sugerowało zrobić badanie USG nerek mam poszukać starych wyników bo mogą się przydać kiedyś to miałam bo mam wędrująca praw nerkę widocznie problemy z przed lat powróciły. Powiedziała ,że sama się boi le jest dobrej myśli opowiadała,ze pacjentka jedna z leży w szpitalu ona miała kamienicę nerkowa i żaden antybiotyk nic nie pomagał teraz ma 40 st gorączki , drgawki i sepsę. dziewczyny nie umiem wyluzować.
A tętno maluszka miarowe i piękne, za tydzień będziemy podglądać maluszka.
Dziękuję za kciuki!
 
Dziewczyny melduję, że żyjemy. Nie zaglądałam, bo: 1. M ma 3tyg urlopu (choć na wezwanie chodzi do pracy jak np. dziś a godziny, które poświęca w robocie zostaną mu oddane później) 2. sama mam znów robotę 3. Emi jest przeziębiona (mieliśmy jechać na weekend do Poznania, ale niestety plan się sypnął... No nic... Zdrowie Małej najważniejsze).

Widzę, że powstał nowy wątek dla mam. Super. Łatwiej będzie wszystko ogarnąć. Mam nadzieję, że nam go nie usunął. A że tu teraz są same ciężarówki, a my mamy jako dochodzące, jeśli któraś jest ciekawa co u Emi to obszerny opis na wątku mamusiowym :-)

Dziękuję wszystkim tym, które o mnie i Emi pamiętały. Jesteście kochane :-)

Przepraszam, że nie ogarnę co u Was, ale za dużo się tego zebrało. Lecę coś zjeść, bo cholipka wie na ile brzuszek pozwoli Emce spać. Postaram się w miarę możliwości poprawić.

A oto moja Malutka:
 
Mysza.She słodziaki!!!! a jakie Emi nosi dorosłe ciuszki:)
Martusionek moze cos madrego zaradzą w tej poradni,trzymam kciukaski.wiem ,ze się boisz, ale najwazniejsze,ze z dzidziusiem wszystko ok,juz jest silny i duzy za tydzien zobaczysz na usg:)
Annas tak mi się przypomniało o ruchach:) ze nim się obejrzysz bedziesz czula i stresowala się jak za dlugo się nie odezwie:)

a ja przeszlam się oddac ksiazkę do biblioteki i do sklepu i ledwno szłam:)
 
Olu te dorosłe ciuszki to tylko na wyjście i wejście i do tego na specjalne okazje :-) Pod jeansami i sweterkiem były lekkie śpiochy. W czasie pobytu w gościach jeasny i sweterek zostały zdjęte, żeby Mała mogła swobodnie fikać nóżkami. W większości przypadków jeszcze nosi śpiochy. Choć na urodziny Babci poszła pierwszy raz w sukience i rajstopkach... Rozbrajający widok jak w rajstopach mieści się pieluszka :-)

Kurcze, Ty już tuż tuż :-) Ale fajnie :-)
 
witam
olu to powiedz jak załatwiasz tą szczepionke? trzeba isc do pediatry po recepte czy do jakiego lekarza? bo zaczynam sie tez nad tym zastanawiac...

ja dzis z A. oglądalismy drzwi do domu na całe piętro... no ale mamy wybrane i jutro A. pomierzy wszystkie dokladnie bo bedziemy na miejscu raczej skracac niż sami bo jak oni cos spieprza przy skracaniu to będa musieli dac nowe i tyle a jakbysmy sami skracali i spieprzyli to coz trzebabyloby kupic nowe :/ wiec wole dopłacic za to skracanie...

panele w holu wkoncu moze sie poukladaja, najpierw tesc sie zapieral ze sam bedzie ukladal no ale ja mowilam ze bedzie duzo ciecia, duzo odpadkow (czego on nie cierpi i jest mega dokladny-co do milimetra wiec wszystko mu trwa mega dlugo) no i wczoraj jak zaczął mierzyc to sie wkurzyl i wkoncu stwierdzil ze mamy se to sami robic bo on nie umie :-D... ja to wiedzialam no ale coz w sumie wole jak mi sie tu nie wtraca bo przez to wszystko trzy razy dluzej trwa. ja se na kartce pomaluje jak maja isc uskoki w panelach zeby przy ukladaniu nie kombinowac tylko po prostu ciac i ukladac i wtedy idzie szybko. jak poukladamy i drzwi juz beda to pojedziemy po wozek chyba zostaje tako warrior

a co do nowego wątku :-D super pomysl bo tez pokorzystam z waszych przepisów i rad później, ale tutaj tez bede zagladac tyle ze jakby ktos mnie cos pytal to lepiej zawsze na pw pisac bo wtedy pewne ze przeczytam

no to papa
 
reklama
Asiu słodziaśnie musiała w sukieneczce wyglądać!!! wątek od mamuś podczytałam:)
no ja coraz bliżej:) mój M to uwielbia takie dorosłe ciuszki,kiedyś wypatrzył koszulę z kamizelką w świstaczka i do dziś załuje ,że nie kupił.tyle,ze wtedy bylam w ciąży z dziewczynkami i to na początku więc tak naprawdę dobrze wyszło,ze nie kupilismy.

pati trzeba miec receptę i podobno niekoniecznie od pediatry,ale dopytam gin w pt czy ona np może wypisać czy nie.a potem do apteki i raczej trzeba zamówić ponieważ w aptekach ot tak nie bywa zazwyczaj.jeśli nie będzie dla noworodów czyli engerix 10(junior) to można zaszczepic połową dorosłej o ile lekarze na to pójda.
ale się masz z tymi pracami,mam nadzieję,że nie nosisz tych paneli?jak się czujesz tam pospinana?
 
Ostatnia edycja:
Do góry