reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

ja dzis z A. oglądalismy drzwi do domu na całe piętro... no ale mamy wybrane i jutro A. pomierzy wszystkie dokladnie bo bedziemy na miejscu raczej skracac niż sami bo jak oni cos spieprza przy skracaniu to będa musieli dac nowe i tyle a jakbysmy sami skracali i spieprzyli to coz trzebabyloby kupic nowe :/ wiec wole dopłacic za to skracanie...
Pati - dopłatę za skręcanie to pikuś, ważniejsze jest, że jak oni skręcają to masz na drzwi gwarancję, a jak skręcasz sama to nie.

Martusionek - trzymam kciuki by pomogli
Agniesiar - super, że wizyta udana.
 
reklama
nie nic nie nosze, ja tylko stoje nad nimi i rozkasuje :-p

a jak sie czuje tam... jak sie na kibelek nie chce to nic nie uwiera ale jak juz cos sie tam zbiera to cisnie mnie w tylku i wkurzajace to jest no ale przezyje..

ostatnio tylko w nocy bardzo zle spie, budze sie co chwile w bokach mnie boli nad biodrami bo mnie tam tak mocno kopie a dzis jeszcze dostalam skórczu łydki i z rykiem sie obudzilam "AŁA SKÓRCZ!" Adam prawie zawalu dostal bo mysl ze to te porodowe skórcze... w ogole wczoraj to mnie moj chlop rozwalił bo przyszedl z roboty i sie pyta " i jak tam sie czujesz z kołpakiem" :confused::confused: tak se nazwal ten krążek bo wyglądał jak kołpak :baffled: żartowniś jeden :sorry2::dry:

no nic zabieram sie za pisanie pracy bo juz mi niewiele czasu zostalo do grudnia :dry:

haha lili skracac a nie skręcac :-p chodzi o to ze my mamy niskie pokoje i roznie podloga wychodzi wiec jakbysmu kupili standardową wysokosc drzwi to bysmy sami musieli skracac a futryny mamy juz dawno bo stare i tylko w dwóch pokojach mamy nowe przez stolaza srobione. w ogole nie wiem o jakie skręcanie chodzi? ze co skręcac w drzwiach?? my same drzwi kupujemy bez futryn/ościerznic czy jak to sie nazywa no i klamki do nich
 
Ostatnia edycja:
Jestem kochane :)Ach jak dobrze coś zrobić dla siebie.Just obcinałam farbiłam i robiłam refleksy. Od maja nigdzie nie byłam wiec trochę zarosłam.Zaraz ma przyjść moja przyjaciółka.
Olu na pocieszenie napisze ci że oprócz mojego rozstepa zrobiło się kilkanaście obok i z drugiej strony.Nic nie dały te kremy maści ani olejki .
PAti to widze wieksze zakupy u Ciebie w domku. Firma to lepiej zrobi i na gwarancji.
Agniesiar i Martusionek cisze siż że znów dobre wieści po wizytach.Będzie dobrze odpoczywajcie:)
 
Wróciłam, byłam dziś w kinie na "Śniadaniu do łózka"

Ola** trochę poczytałam o tej szczepionce, wiem kto jest producentem, akurat ja do tej firmy jestem lekko uprzedzona, chociaż używam ich produkty typu lactacyd właśnie, tym bardziej, że to tez oni wprowadzali w zeszłym roku szczepionki na świńska grypę a wiemy jak się sprawa skończyła. No, ale ja się jeszcze dowiem o tej szczepionce troszkę, bo rzeczywiście może lepiej, a ona aż tak droga nie jest.

She Emi cudna.

Just w tych forach miesięcznych wątki cukrzycowe pewnie są w zależności od potrzeby, na lutym 2011 na razie jesteśmy 3.

Idę zajrzeć na wątek o mamusiach :-)
 
a my już po wizycie...generalnie wszystko ok, wszystko na swoim miejscu na szczęście. mam ok 40cm i ok 1950g bardzo zwierconego chłopca.do badania był główką w dół, no ale mam wrażenie, że jak tylko wyszłam z gabinetu, to się obrócił.łożysko 2st dojrzałości.w każdym razie jeśli chodzi o parametry, to średnio o jakieś 1,5tyg starszy.muszę z nim negocjować, żeby za duży nie urósł, bo chciałabym go siłami natury urodzić.
a teraz idę się położyć troszkę, bo cały dzień na nogach i pełno wrażeń i padam na twarz.
dzięki Kochane za kciuki.
Asia, córa śliczna i rośnie jak na drożdżach:)
 
julitko super że wszystko ok. Jak zobaczyłam na wagę małego to od razu na Twój suwaczek spojrzałam i oczom nie wierzę ;-) jejku Tobie też juz niewiele zostało.
 
Witam Panie ,
doczytałam nareszcie wszycho ...ufff
nie mniej jednak miło się Was czyta i zawsze nadrabiam
Ewela , nie obrażaj sie , tak to już jest . Nikt Cie celowo nie ignoruje , ale tyle się dzieje że można coś przeoczyć. Też tu rzadko piszę , ale czytam , coś mi właśnie zniknęłaś po tym jak napisałaś że Twój partner nie przejawia chęci do zmiany stanu cywilnego. Czy już się coś wyklarowało ?? Bo u mnie to , raczej ślubu też nie będzie , ale ja to zlewam. Napisz , jak nie tu , to może na PW , pozdrawiam.
She , cudeńko z Emi , cieszcie śię tatusiem w domu.
Ola81 - nie bój się , CC nie takie straszne , jeszcze trochę i mały będzie z Tobą.
Mysza - chłopczyk jak malowany:)
Cieszą mnie Wasze udane wizyty , rosnące bąble i brzuszki . Na ciąży po ... kolejne testowania - to dołączą następne ciężarówki. Pozdrawiam wszystkie .
 
reklama
Julitko jaki duży jest twój synek super,ze wszystko w porządeczku oj to będzie chyba pączuś ciekawe ile mój będzie ważył za tydzień.

Gosiu
a fajny ten film ja to do kiina się nie nadaje bo mam chyba ADHD

Ale tu dzisiaj cisza... miłego wieczorku życzę wszystkim!!!!
 
Do góry