reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Ja tylko witam i melduję, że wsio oki :))

wybaczcie ale nie dam rady nadrobić...

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku :*
 
Witam w deszczowy poranek!

Dziewczynki chciałabym Was prosić o kciuki bo chce dziś iść do ginekologa z tymi wynikami, strasznie się boję, jeszcze dziś w nocy miałam głupie sny, koszmary obudziłam się z płaczem i wrzaskiem oj gdyby niunio mnie nie kopał to nie wiem...

Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Ewcia - odpoczywaj.
Martusionek - kochana ostatnio za dużo zmartwień, musisz się odprężyć, choć to ciężkie, nie wiem zrób sobie w domu SPA, zapal w łazience świece zapachowe, nie za ciepła kąpiel/prysznic, peeling, balsowanko, masażyk.
 
Witamy się i my :-)

Tak tylko na szybko wpadamy, bo mam nadzieje że po najbliższym karmieniu...o 9...uda nam się na spacer wybrać, bo pogoda fajna.

Martusionek zaciskamy bardzo mocno &&&


Takie duże już to moje Cudo jest:

31667nl.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam w deszczowy poranek!

Dziewczynki chciałabym Was prosić o kciuki bo chce dziś iść do ginekologa z tymi wynikami, strasznie się boję, jeszcze dziś w nocy miałam głupie sny, koszmary obudziłam się z płaczem i wrzaskiem oj gdyby niunio mnie nie kopał to nie wiem...

Pozdrawiam Was wszystkie!!!
Kochana MOCNO ZACIŚNIĘTE!!!!!!!!
Sny włóż pod poduszkę razem z karaluchami i wycisz się kochana jeszcze troszkę i się rozpakujesz:)
lili-dobry pomysł i tak Was będę podczytywac bo dużo mądrych rzeczy się nauczę:)
Just u nas też brzydko cała noc padało.
Ewcia odpoczywaj już 15 tydzień jak fajnie:)
Mysza- Ale sobie słodziutko śpi i nie jest w cale taki mały:)
A ja od rana pisze sobie odwołanie, stwierdziłam że wyśle a co mi choćby jedne procent dostać żeby zwrócił za wydane leki, i masaże.Bo za ból nikt mi nie odda. Zobaczymy efekty zmykam na śniadanko i do fryzjera
 
Witam się też w super fajny poranek, normalnie aż się wychodzić nie chce.Ale umówiłam się z siostrą.

Lili no ja o tym już myślałam od jakiegoś czasu, ale nie chciałam nikogo wyrzucać;-) A tak w ogóle to nawet na wątku cukrzyca ciążowa trudno jest tam się odnaleźć, bo dziewczyny, które sie już rozpakowały piszą o swoich dzieciach i trudno tak przeczytać coś odnośnie cukrzycy a na razie to nie mam tam pytań, wiec się nie udzielam.

Martusionek kciuki zaciśnięte za wizytę.

Kaira zawsze dobrze spróbować.

Mysza fajne to Twoje cudo:-)
 
Mysza slodziutki Szymonek :))) a u mnie tez ladna pogoda wiec spacer godzinny zaliczymy na pewno. u Ciebie tez wieje?
Kaira dobrze ze piszesz odwolanie, trzeba sprobowac cos wskurac no i walczyc o swoje i juz.
martusionek nie smutaj sie gin na pewno cos wymysli moze ten oststni antybiotyk nie byl najlepiej dobrany i stad sie nie poprawilo
Gosia chyba zrobie ta zapiekanke bo mi smak na nia nie przeszedl:) a Ty robilas ja bez mieska?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysza, ale słodziak :-)

Gosia, chyba w każdym wątku miesięcznym (np. czerwiec 2010 itd.) był zakładany "podwątek" cukrzycowy. Może tam coś Ci by było łatwiej znaleźć

Kaira, pisz pisz :-)
dużą rewolucję na głowie robisz?
 
Do góry