reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Martusionek bo mamuśki to teraz na osobnym wątku piszą o dzieciach, ale na pewno rady dawać będą jak będziemy potrzebować. A film fajny nawet, ale przereklamowany troche, bo myślałam, ze śmieszniejszy a tu taka komedia romantyczna.

Agata no ja myślę, ze nigdzie nie uciekasz.

Julitka super, ze po wizycie ok.

A mój P. zamówił sobie pizze i normalnie myślałam, że ślinotoku dostanę, ale wytrzymałam i nie zjadłam, bo sobie pomyslałam, ze jak zjem to do rana by mi się trawiło.
 
a ja jestem nie myślcie ze się mnie pozbyłyście heheheh
Agatko nie wiem jak Ty, ja póki co rady, ale w maju oficjalnie tutaj wracam jako ciężarówka :laugh2:
Julitko - gratuluję wizyty i już duuuużego chłopaka, macie imię już, bo ja nie zakumkałam czy tak czy nie, bo o ile dobrze pamiętam to długo się ukrywał :)

Dziewczyny mamy od dziś do soboty włącznie gości, więc pewnie pojawię się w niedzielę. Proszę nie rodzić pod moją nieobecność Niucha, Ola81, Ola** i Pati, niech dzieciaczki posiedzą jeszcze :tak:

A my dziś oprócz święta jakie mają wszyscy to w Poznaniu mamy dodatkowe z rogalami marcińskimi z okazji urodzin naszej ulicy Św. Marcina, chyba najlepsze święto wg poznaniaków w ciągu roku, nie licząc Bożego Narodzenia oczywiście, więc dzisiaj pal licho dietę i rogalika trza zjeść, tym bardziej, że znajomi z Bydgoszczy więc trzeba pokazać ;-)

Ech dziewczyny mają 2-letnią dziewczynkę i już czuję, że będę płakać, bo jak zobaczę je dwie czyli ich córeczkę Darię i moją Adriannę to tak jakbym prawie miała i Aniołka i Adriannę. Gdzieś tam pozostaje pół roku różnicy, ale wiecie o co mi chodzi. :-(
 
Ostatnia edycja:
julitko to juz kawal chlopa z Twojego synusia:)) oj zasuwaja wam te suwaczki i juz niedlugo bedziemy ogladac kolejne skarbki:))
Gosia a w skali od 1do 10 na ile oceniasz ten film? no i podziwiam silna wole ja to tak lubie pizze ze nic i nigdy mnie nie powstrzyma, tzn raz sie powstrzymalam jak karmilam piersia zeby Milosz nie mial sensacji
Carri halooooo gdzie sie podziewasz? jak sie czujesz ? no i jak tam Madzia? dokazuje?:)))
olu torba juz spakowana? bo to nie ma na co czekac mnie gin od 36 tyg kazal byc w gotowosci:tak:
Lili no to widze ze masz ambitny plan z tym powrotem tu na watek w maju:)) ja mysle ze wroce w pazdzierniku:))
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane:) Ja też wyspana po wczorajszej pobudce o 4 rano dziś pospałam do 8:)
Gosiu ja byłam w kinie zanim odejdą wody jak dla mnie i reszty którzy byli w kinie wszyscy zawiedzeni.
Julitko ale mega chłopczyk:) Boże jeszcze troszkę i my się rozpakowujemy:p Moja pewnie za dużo nie odbiega wagą bo mówił ze jest "duża" ale ja się ciesze bo każde kolejne gramy są dobre żeby ją uratować wrazie czego:).
Agnieszko piękna Julcia ale ona zdrowo rośnie
Agatko i bardzo dobrze bo będzie Was bardzo brakować jak nas olejecie:(
MArtusionek wyspana???Jak Tomaszek i samopoczucie?
Lucy plany na pażdziernik???
Carri ostatnio coś znikła zła dziewczynka.Mam nadz że wszystko ok.
lili Ja od soboty będę miałam 2 dziewczynki na week 2.5 roku i 3 m-ce.Byłam w ciąży tak samo jak ich mamy.Na początku było mi smutno, łezki się pokazały ale teraz już luzik. Ślicznie to wygląda jak są razem i tez bym chciała taką różnice miedzy dzieciakami. Jak mnie to wzrusza jak starsza Milena się przytuli powie: kocham cie wiesz:-) a Amelka się uśmiechnie.Ach jak dobrze ze za niedługo będzie ze mną mój mały przytulacz:))))
Dziewczyny od kiedy mała mi się obróciła głową w dól już jej tak nie czuję.Nie bryka takich kozłów i wogóle wydaje mi sie ospałą. Jak ją naciskam odda mi ale nie chce już sie tak bawić. Czy wy też tak macie???? Ja łożysko mam z przodu. Na dzień te 10 ruchów zrobi bo często łapie się na tym że mnie delikatnie muska a przy moich gabarytach ja nie czuję:(I po dugie jestem wstrętna matka bo pzres ostanie problemy nie małam siły do niej gadać ani się cieszyć ze moja torba kangurowa tak urosła może się obraziła. Już nie marudzę zmykam na obiadek do mojej mamusi:p jeszcze robi mi bigosik. Dobrze ze mieszka blisko bo aż 500 m ale widzimy się rzadko i to bardzo zdrowa sytuacja:)Moja mama nie ma nigdy czasu w przeciwieństwie do mojej flegamtycznej teściowej:/ ta to wczoraj doprowadziła mnie do rostroju nerwowego swoim zachowaniem.
Pozdrawiam wszystkie Rozpakowane i zapakowane,i przyszłe MAMUŚKI
 
Czesc dziewczyny przepraszam ze nie nadgonie ale po wczorajszej nocy i dniu mam dosc i jestem, do tylu myslalam ze zawału dostane, zimne poty, kołatanie serca, cisnienie jak zawsze niskiege 90/40 ale puls za to ponad 100 szum w uszach a o 3 nad ranem straszny ucisk w mostku i klucie serca oraz cierpniecie calych plecow z tylu i co sobie mialam myslec na izbe przyjec juz sie wybieralam, ale przeszlo na nastepnej wizycie musze powiedziec ginowi, po poludniu juz znacznie lepiej sie czulam i tak jest do teraz po czytalam w necie i to podobno nerwobole i to by sie zgadzalo wypilam melisa zabralam ziolowe tabletki i wtedy poczulam ulge. Wczoraj na wieczor byl program o agacie mróz i znowu zaczynalo mnie cos tam brac bo ryczalam jak glupia to teraz od rana bajki ogladam, moj Ł tak zarzadzil i co przychodzi i inny kanal to bach na bajki takze calkiem chyba z dziecinnieje. Mój maly tez cos cicho nie czuje... bywalo ze posmyral a teraz nic, i stres mnie znowu bierze...:-:)zawstydzona/y: mykam kochana postaram sie zajrzec pozniej, Pozdrawiam i sciskam kazda z osobna

Dla mojego Aniołka (*)(*)(*) dziś był termin mojgo porodu...:-(
 
Witam!

Kaira
co do wyspania to jednak jestem nie wyspana bo M o 4.30 jechał do pracy na2 godzinki i nie dałam rady zasnąć bo Tomuś trenował chyba w brzuszku podskoki ;) Jak leżałam na boku to czułam wyraź nie jak odbija się od jednej strony i uderza mnie w drugi bok i tak oto sobie wymyśliłam,ze jak już będzie z nami to jak podrośnie to kupimy mu huśtawkę skoczek i będzie sobie w niej skakać:) A jak zasnęłam to o 7 przyjechał M i zjedliśmy śniadanko i M pojechał na ryby, ma już 1,5 kg szupaczka hihihi
Jutro jedziemy szukać urologa, dziś boli mi brzuszek i coś mnie kłuje tam w środku ale staram się odpoczywać.

Miłego dnia wam życzę!!!!!
 
Witam
LucyF
nie było wyjścia, jak sobie pomyślałam ile taki cukier będzie w moim organizmie jeszcze po tym i jak babka zobaczy wyniki krwi potem to normalnie albo mnie ochrzani i insulinę mi przepisze. Tak więc moja słaba silna wola w końcu zwyciężyła.:-)
A film jak dla mnie w skali od 1 do 10 to góra 6.

Kaira moje też dziecię czasem leniwe jest, ale jeszcze fika, bo trochę ma miejsce. A ten film zanim odejdą wody to akurat nie film na który chciałabym pójść do kina.

Lili to moje dziecię nieśmiałe jest i nie chciało się ujawnić na usg. A teraz idę po 20, miałam iść wcześniej, ale P. też chce iść i przełożyłam.

Ja czasem patrzę na Bartusia mojej siostry i tak sobie pomyśle, że też już bym miała roczne dziecko to tak ściska trochę.
 
reklama
Hej Kobietki

Dawno mnie nie było. Przepraszam, ale staram się nie zaglądać do internetu.

Miałam cieżki okres, nie wiem skąd było we mnie dużo lęku...prawie całe dnie leżałam, jak tylko leciutko zabolał brzuszek. Schizy jakieś.

Ogólnie jest dobrze. We wtorek miałam wizytę, nie mówił żeby coś żle się działo, cały czas biorę luteinę dopochwowo i pewnie już do końca.

Wiemy już też że czekamy na córeczkę:) Amelię Laurę, która coraz mocniej daje o sobie znać:)Podczas badania usg w 23 t1d ważyła 600 gram:)

Brzuszek coraz większy, wszystko ciągnie, ale damy radę!!!

To chyba tyle u mnie!

Ściskam każdą! Postaram się czasem odezwać!
 
Do góry