reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Pozdrawiam was kochane i wasze dzieciaczki. Staram sie podczytywac ale nie jestem w stanie odpisac. Bo maly szkrab zajmuje mi sporo czasu.
Ewela - na pewno nikt nie zrobił tego specjalnie. Ty przeciez tez nie wszystkim odpisujesz. Po prostu czasami brak czasu, weny a czasami na oczy nam sie rzuca. Pozdrowionka dla ciebie
Pati - ściąganie pessara nie boli. Chwilke nieprzyjemnie ale nic specjalnego. Dasz rade.
 
Ostatnia edycja:
Ola81 będzie dobrze!!!!
Ilonka na pewno piękne i zobaczysz,ze zaznamy tego
Jezynka a Ty czujesz jak leży?
Gosia nieźle brzmi chyba jutro pomaszeruję po kalafiora:)

ja też nie wszytkim odpisuję ,ale jak już dz poodpisywały a ja nie mam nic madrego do dodania to nie chcę zaśmiecać.dziewczynki nie urażajcie się:) Agatko pamiętamy o was zawsze!
a co do leków ja to kupię jak będę potrzebowała.apteka blisko.narazie jestem na etapie wyczarowywania recepty na szczepionkę dla niunia:)bo chcemy engerix a w szpitalu szczepią inną
 
ilonko szczerze to nie mam zielonego pojecia ale na moja logike z tym nie da sie zaczac rodzic bo bym chyba czula ze mi szyjke rozwiera bo by pewnie bolalo wkoncu ten pessar ta szyjke trzyma zeby sie nie rozwarla, no a jesli moze sie zaczac jednak porod to wtedy chyba tel do gina i wio na izbe przyjec no bo co innego...

no to milego wieczorku, za dlugo znowu przed kompem siedze :/

kasikz dzieki za info ze to nie boli :-) ulżylo mi :-)

olu co to za szczepionka, napisz jak ja zalatwiasz
 
Ola** a a chodzi o szczepienie na żółtaczkę po urodzeniu, a czemu akurat tę szczepionkę?
A tu jak coś masz przepis: Zapiekanka warzywna z sosem bolońskim - Kulinarne szaleństwa Margarytki - Onet.pl Blog

Kasikz no to zajmuj sie szkarabem

Agata, Ewela ale my caly cas pamiętamy o Was. Ja tam nie zwracam uwagi jak tam ktoś mi nie odpisuje.

Zawsze możemy założyć wątek od mamusiek, bo niedługo tutaj więcej rozpakowanych będzie niż zaciążonych, jakiś wysyp nowych fasolek potrzebny. Chyba trzeba powysyłać fluidki :~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No a odnośnie wizyt i obecności naszych mężów na nich to ja miałam iść na usg teraz dodatkowo coby poznać pleć i się też oblukać ile dzidziol waży, ale mój P. poprosił mnie cobym przełożyła to na po 20 listopada bo on też chce iść a teraz ma dużo pracy. No więc poczekam.
 
Ostatnia edycja:
Gosiu,Pati tak chodzi o tą co szczepią w pierwszej dobie życia .nam mówili,ze jak się przyniesie tą to nie ma problemu i zaszczepią. teściowa jest pielęgniarką i szczepi bobasy i twierdzi,ze ta jest lepsza.mozna ją kupic w aptece(pytaliśmy)tyle,ze recepta jest potrzebna.

Gosia dzięki za przepis:)

nie polecam tego allegrowicza,długo czekam na przesyłkę.tel niedostępny.a teraz dopiero poczytałam komentarze,ze długoc czeka się na przesyłkę.W) Torba na Pieluchy Pampersy Bewis (1283386584) - Aukcje internetowe Allegro
 
Martusionek, racja rośniemy póki co w tym samym tempie;-) ciekawe, która pierwsza będzie tulić synka;-)
Olu, tak czuję jak zmienia pozycję, choćby tym jak kopie i kształtem brzucha. Teraz jak leży poprzecznie, to mi tak dwa boki wystają na brzuchu, to się da zauważyć;-)
Pati, dobrze, że nie bolało i nie musisz leżeć plackiem;-)
Ja ostatnio jestem fanką m&msów:zawstydzona/y: nie mogę się powstrzymać by ich nie zjeść co jakiś czas:zawstydzona/y:, a niestety waga idzie w górę:zawstydzona/y:
 
Co do odpisów to każda z nas pewnie miał takie odczucie że o niej nikt nie pamięta.Nieważne czy mamuśka czy ciężarówka.Ale nie ma się co dziwić jak jest taki przemiał wiadomości, bo ja nie jestm czasem w stanie doczytać dokładnie kto co i kiedy.
Ja dziś o sobie:p
Dostałam dziś pościel Komplet Serca - pościel 14-el 90x120 +baldachim (1280612449) - Aukcje internetowe Allegro ale długo czekałam bo od 26 października. Zobaczę po praniu jak będzie wyglądać.
Jestem wk.... po komisjach.Z zus nie dostałm ani procenta bo to było tylko skręcenie a ze mi ręka drętwieje to trudno odp była taka że nie miałam tomografu.To jej mówię że nie mogłam mieć bo jestem w ciąży a niestety długo się czeka na kolejkę a swoją drogą jeśli rozwaliłam się w karetce to powinni mi odrazu w szpitalu zrobić, a nie tylko osobą pod wpływem alkoholu. Mogę się odwołać jak zrobię tomograf. A na odwołanie mam 14 dni paranoja nie wiem co zrobić.
W Pzu już lepiej mnie przyjęli, ale nie wiem czy coś dostane. Poco człowiek zgłasza wypadek w pracy jak i tak nic nie dostanie!!!|
Przynajmniej z mężem się wyjaśniło jest już wszystko załatwione. Teraz jest jeszcze na l4 ale potem wraca do pracy:)
I idę jutro w końcu do fryzjera.A teraz najem się kapusty i będę bąki szczelać:)
Słodkich snów MAMUŚKI , Ciężarówki i maleństwa większe i mniejsze:)
 
reklama
Gosia tak jak wczesniej napisalam mam wzrost siedzacego psa:-p(157) wiec mi przy 53 kg nie grozi niedowaga:) ale mi narobilas smaka na ta zapiekanke chyba jutro sobie zrobie:))))))
kaira to nie tylko Ty dzis wkur.... mnie wkur... do granic mozliwosci u mnie w firmie od 7 lat pobieraja mi 43 zl co miesioac na grupowe ubezpieczenie a jak teraz zlozylam wniosek o wyplate swiadczenia z tytulu urodzenia dziecka to mi Compensa odpowiedziala ze 5 lat temu wystapilam z ubezpieczenia a co miesiac mi pobieraja 43 zl. jeszcze bym sie nie dziwila gdyby to byla jakas mala zapizdziasta firemka ale tam pracuje grubo ponad tysiac osob. no i zadzwonilam do siedziby do pani odpowiedzialnej za ubezpieczenia i nie bylo milo i kulturalnie.....

a ja tego wszystkiego popijam wlasnej produkcji zurawinowke:)) no i bylam u fryzjera coby sie troche ogarnac:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry