reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczyny jest czad, normalnie mnie muli, że szok, może to po tym duphastonie, po prostu czad.:-D:tak::-D:rofl2::-D

Ale macie ładne dzidziusie, i brzusie też są śliczne. :tak:
 
reklama
Agniesia, też się tak cieszę z mdłości itp. Mi ginka powiedziała, że Duphaston może wzmagać mdłości...ale to chyba nie reguła...



Ja posiedziałam 5 minutek na tarasie i obżarłam pomidorki prosto ze szklarni, superancko!!!! Bosko na świeżym powietrzu!!
 
a ja dziś się wpadam przywitać i chyba nie mam weny do pisania.
planuję wybrać się na spacer może do leroya obejrzeć zasłony do drogerii, bo mi się krem do brzucha skończył.no i bigos przede mną jeszcze.a takiego jakiegoś lenia mam:(
Agnieszka, no widzę, że fotelik Julii do gustu przypadł-zabawki na blacie się sprawdzają, ciekawe jak będzie z jedzonkiem:)
Niucha, tak szczerze mówiąc to mogłabym dostać tych ciuszków trochę/obyy tylko takich, co mi się spodobają/bo nie ukrywam, że ceny są niezłe, a kasa będzie potrzebna na wiele rzeczy.
dobra, przesuwam się ruchem posuwistym z prędkością lodowca do kuchni ten bigos robić, a później w drogę.
miłego dnia!!!
 
witam
czytam i czytam i tak od chyba dwoch dni.... i nie umie odpisac bo jak juz poczytam to maz wpada i marudzi ze glupotami sie zajmuje.... zamiast pisac prace... no wiec dzis znowu nic nie odpisze bo nie pamietam juz co chcialam

ja chyba wykituje na zgage.... boshe juz nie wiem co robic chyba ze zoladek wyciagne na te dwa miesiace bo mam juz tego dosyc tak mnie piecze... mam nadzieje ze mi dzis chlop kupi cos w aptece bo jak nie to w nocy on ze mna nie bedzie dzis spał bo ja tylko kursuje do kuchni mleka sie napic potem do wc potem do wyrka potem do wc potem do kuchni i tak w kólko az padne ze zmeczenia a po godzinie sie budze i od nowa... migdaly mi nie pomagaja jedynie to mleko (swoja droga nie cierpie mleka :/ i akurat to pomaga)

brzdace macie superasne, ja juz tez chce grudzien bo mam dosyc wszystkiego teraz to juz wiem dlaczego faceci nie chodza w ciazy bo by sie zamarudzili na smierc, aha moj tez seksu niet bo maly sie rusza i widac to przez skóre no i wg niego to jakos tak dziwnie w trakcie seksiku... a co do tego ze ktores swedzi i piecze mała to ja tez tak mam od sierpnia wiec nie jestes sama mimo braku seksu sie czuje jakby mnie stado ogierow przelecialo... nic nie pomaga zadna masc ani plyn do higieny intymnej a infekcji nie mam... taka moja natura widac

pieke dzis babki bo wczoraj piekłam ten chlep ziarnisty od as ale mi wyszedl gniot dla ptaszkow.... zakalec bo mialam tylko zamrozone drozdze i byly przeterminowane..... sama jestem sobie winna.. ciekawe czy mi dzis babki wyjda, zawsze wychodza ale kto to wie......

ooo HURA JUZ 8 KWADRACIK :-D
 
miałam szczere chęci wam odpisać,ale ja dziś jakiś amraton spania zaliczyłam:) po 11tej się zwlekłam.doczytałam i już niewiele pamiętam

dziękuję za rady co do koszul i pieluch:) zostane przy pieluchach, które dostałam,bo zawsze można udać się do sklepu przecież:)

Marysia868 przeraziłaś mnie z tym ,ze cycki Ci tyle urosły,ja już mam naprawdę duże i nie wyobrażam sobie,żeby miały urosnąć jeszcze:)

Gosiu nie ja ...Niucha:p
Lili napiszę zaraz smska do Daaa,pisałam jej ostatnio o Myszy.nie chciałam zawracać jej głowy ,bo pewnie zmęczona i w córeczke wpatrzona
Kasikz dobrze,ze z nóżką już ok:)zdjatka super!
Ewelinko ciesz się nadopiekunczym M,mój to dopiero od niedawna sam brzuszek dotyka i mówi,żeby mamusi nie kopał.
brzucha nigdy w tej ciąży nei pocałował,ale nei dziwię się,bo z dziewczynkami to robił ...
Niucha jak wczoraj szukałam koszuli na allegro to M pytał czy w domu mu zamierzam potem w tym długo spać:p
ale przecież do szpitala trzeba coś mieć:( jak na allegro kupiłaś wstaw link? no coraz bliżej:p
 
Witam

Ola** ja też zaliczyłam maraton spania i po 11 się obudziłam. No i teraz mam lenia mega i jeszcze pada na dworze. No tak niucha jeszcze ,ale ty potem w kolejce:-) Ola odnośnie koszul jeszcze to niech ten Twój to tak nie wybrzydza, bo jeszcze karmić przecież będziesz a nie kupisz sobie atłasowej koszulki ;-)

Ewcia cierpliwości z tym porodem:-) Ja też nie wiedziałam wcześniej co to zgaga, łapało mnie niedawno i wiedziałam, że to to. Na szczęście się nie powtarza.

Pati oj bidulko to współczuję Ci tych zgag. Chyba nawet gorsze niż mdłości.

Agniesia ja jak odstawiłam dupka w 15 tc to mi też mdłości przeszły, ale w pierwszej ciąży nie brałam go i też mdłości były, tylko teraz chyba mocniejsze.

Kasikz śliczne Polunia ma oczęta, no i super, że z nóżką dobrze

Lili a może jednak zonk Ci wyszedł z tą wagą Ady, tym bardziej, że po zdjęciach to bym nie powiedziała, że ona tyle waży. A kiedy idziesz do pediatry?

Just ja ostatnio spotkałam jak byłam na chwilkę z pracy, przedstawicielkę z Vichy i tak sobie chwilkę gadałysmy i mi mówiła, że ona w ciąży przytyła 30 kg a normalnie to by sie w zyciu nie powiedziało, że ona tyle przytyła. Nie nosi rozmiaru chyba większego niż 38. Ale mówiła, ze się napracowała sporo. Więc dośc marudzenia i do roboty:tak:;-) To tak żartem. A tak w ogóle to ja sobie wymyśliłam, ze przecież ja jak urodzę to nie będę miała nawet jak wyskoczyć na fitnes,bo mój P. wiecznie w pracy, wiec kupie sobie stepper z linkami do domu. To kosztuje 150-200 zł więc drogie nie jest a małe i można spróbować.

Agnieszka fajne krzesełko, ja sobie kupię chyba drewniane, z którego potem można zrobić osobno stolik i krzesełko dla większego brzdąca. Oczywiście kszesełko jest miękkie a nie drewniane.

Martusionek ryby nie uciekną. Ty ważniejsza jesteś. Dla mnie to dziwne, że u facetów wychodzi ich ten męski egoizm najczęściej przy ciąży i dziecku jakbyśmy to my im ich wolność zabierali. A my to nie możemy być egoistkami.

Kaira mnie też czeka prasowanie i ijeszcze pranie, wieć potem kolejne prasowanie.:no:

A Mysza to już wyszła ze szpitala?

Ciekawe co tam u DAA i Darii?

Ola81 a jak u Ciebie?

Nawet Agata coś dawno się nie odzywała.
Normalnie kawę sobie muszę wypić, jakoś mnie muli, dawno nawet nie piłam. Zanim wezmę się za to prasowanie to jeszcze sobie przy kawusi zrobię listę wyprawkową.
 
Gosiu moje wielkie cyce to z takiej koszulki górą wystają same:) więc w domu może być:)
do daaa smska napisałam.jak czegoś się dowiem dam znać

zleciłam mojemu M kupno takiego fotelika w sensie koloru:) dziś poszuka w pracy najbardziej przystępnej ceny:)
MAXI-COSI CabrioFix fotelik, Foggy Dawn 2010

niunio jakiś bardziej aktywny od dwóch dni się zrobił:) jak zasypiam to bita godzina harców.o 6tej rano coś tam delikatnie,potem po 10tej.a w ciągu dnia też się zdarza,że go czuję:)

Ewcia właśnie już Julitka Ci pisała ostatnio czekaj w kolejce:p mój M jest z 25kwietnia

Julitka a jeszcze nawilżacz powietrza może?ja mam nawet ale buczący strasznie więc nie wiem czy nie kupię.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewuszki
Ja jeszcze w pracy, ale mam dziś jakiś wolny dzień, więc piszę. Tak sobie myślę kiedy poczuję te ruchy.. ostatnio cos mi bulgotało i tak cichutko marzyłam, ze moze, ale to raczej był żołądek, bo w sumie jeszcze wcześnie. Czy Wy od razu wiedziałyscie, ze to Wasze kruszki się ruszają?
Gosiu dobry pomysł z tym stepperem. Ja na razie nie myslę jak zrzucę, ale chyba powinnam, bo gęba mi się nie zamyka cholercia. A ja szczupła jestem, a raczej byłam, bo suwaczek same widzicie, a ja 3,5 na plusie normalnie szok:)
pati też współczuję zgagi, ja miałam na razie raz i się męczyłam, a tak ciągle to uuu
Agniesia ja ciągle biorę dupka, ale mdłości za wielkich nigdy nie miałam
Ewelinka pomidory ze szklarni, niam niam, zazdroszczę
Kasikz Polunia prześliczna
Ewcia treż bym chciała, zeby czas ktoś pogonił. innym to suwaczki mkną, a moj mam wrażenie się ślimaczy.
Martusionek ja ciąglę nie rozstaję się z żurawinką, bo do mnie lubi się cholersto przyczepići zawsze z drżenieniem serca oddaję mocz, bo ostatnio miałam bakterię, a nawet pęcherz nie bolał.
Dobra zmykam troszeczkę popracować, jestem teraz w bibliotece, to mam dostęp do netu, hihi:-)
 
reklama
Ewcia widze ze przede mna w kolejke chcialas sie wepchnac hoho nie ma tak dobrze :-D

annas codo ruchow to tez sie zastanawiam co i jak raz poczulam pod reka takie pukniecie jakby serce bilo ale tylko raz, innym razem poczulam jakby mi sie cos nagle przewrocilo w brzuchu normalnie jakas ryba az sie przestraszylam ... wszystko na lezaco teraz cisza wiec sama nie wiem

pati ojj widze ze zgaga nie odpuszcza to nie dobrze, mnie odpukac opuscila :tak:

Nie spie od 6 i daje mi sie to we znaki musze isc zalegnac na kanapie bo odlot mam :baffled: nadrobie pozniej
 
Do góry