reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Kasikz, śliczności! pięknie razem wyglądacie!
super, że opinia ortopedy taka pomyślna, oby tak dalej :-)

Ewcia, jeszcze chwilkę i też będziesz nam pokazywać fotki Twojego słodziaka :-)
 
Ewcia -oby do 20 tc. A to już niedługo. Potem czas tak szybko leci. Nim sie obejrzysz a biesz miala słodziaka.
Just - dzięki , tak sie ciesze ze nie trzeba gipsować. uFFF. Dzisiaj moze jakieś nowe ćwiczenia będziemy miały. I będziemy sobie same dalej działać
 
Kasikz Jak Pola już wyrosła.Ślicznie razem wyglądacie:)
Lili-Ja na nasivinie lecę od początku pażdziernika.Przeszłam maści majerankowe, okłady inhalacje.I dalej to samo.Lek powiedzie ze mi przejdzie jak urodzę:)Boże a mój A ma przewlekłe ropne zapal zatok i ma katar już od 14 lat ten to się meczy.Ale nie narzeka bo się przyzwyczaił, 4 operacje mu nic nie dały wiec luzik:). a co do malowania to jest jego jedyny obowiązek jaki musi zrobić na przyjście dziecka.Mieszkamy tu 5 lat i dopiero teraz drugi raz malujemy powiedziąłm mu że niech się cieszy bo następny raz bedzie po jego 32 ur:)no chyba że przy następnym dziecku:p
Ewcia- za jakieś 25 tygodni też będziesz mieć :-)
Ciekawe jak u Myszy i Daa, jak ich parka
Do wieczorka dziewczyny idę prasować
 
Kaira- no może być, że za jakieś 25 :))
ciekawe na kiedy zaplanuje mi doktorek cesarke...

Kiedyś mówił, że w 39, a że ja już sobie wszystko obliczyłam i koniec 39 będę miała dokładnie w swoje urodziny, a że to będzie sobota to odpada...
Parę dni później także odpadnie, gdyż będzie majowy weekend, po weekendzie będzie za późno:-D:-D

no, a że wielkanoc wypadać będzie bardzo późno, bo jak dobrze pamiętam 24-25 kwietnia to chyba to będzie zaraz po wielkanocy, a przed moimi urodzinkami:-p:-p

No to się rozmarzyłam:-D:-D:-D
w ostateczności Maluch może zdecydować się w 37, ale mam nadzieję, że nie wcześniej:tak:


Kasikz
- właśnie w święta będę już po połowie:-)
 
Kaira- no może być, że za jakieś 25 :))
ciekawe na kiedy zaplanuje mi doktorek cesarke...

Kiedyś mówił, że w 39, a że ja już sobie wszystko obliczyłam i koniec 39 będę miała dokładnie w swoje urodziny, a że to będzie sobota to odpada...
Parę dni później także odpadnie, gdyż będzie majowy weekend, po weekendzie będzie za późno:-D:-D

no, a że wielkanoc wypadać będzie bardzo późno, bo jak dobrze pamiętam 24-25 kwietnia to chyba to będzie zaraz po wielkanocy, a przed moimi urodzinkami:-p:-p

No to się rozmarzyłam:-D:-D:-D
w ostateczności Maluch może zdecydować się w 37, ale mam nadzieję, że nie wcześniej:tak:


Kasikz
- właśnie w święta będę już po połowie:-)

Kochana to będziesz miała piękny prezent na urodziny!! I dacie rady zobaczysz

A mnie znów zgaga złapała. I powiem Wam niech mnie męczy przynajmniej mam objawy ciążowe:)Lepiej późno niż wcale ;-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Just79, Kasikz - nie straszcie mnie, że Ada taki wielkoludek. :zawstydzona/y: Ważyłam się z Nią na naszej domowej wadze, a potem ja i minus i mi wyszło. :tak:
Kasikz - super, że ortopeda takie dobre wieści przekazał, a ten rehabilitant to rozumiem jakie przystojny i młody tak? :laugh2: Ale się cieszę, że gipsik na taką małą nóżkę nie trzeba zakładać. Kasikz super zdjęcia i już wiadomo po kim Pola ma takie ciemne oczęta.
Ewcia - naucz się już teraz cierpliwości i pilnuj swojej kolejki. a ja już wiem dlaczemu Ty taka waleczna i uparta jesteś, byku jeden - ja tyż byk :-p

A my znikamy na drzemkę papa ;-)
 
Dzień Dobry!

Lilli to sporo też jest już Ada ale to chyba najukochańsze kilogramy na świecie dlatego tego tak nie odczuwasz:-)

Agnieszka i jak zadowolona Julcia z krzesełka?Ja też kiedyś takie kupie , bo będzie wygodniej karmić Tomusia jak wrócę do pracy to zostanie z babcią.

KasikZ jak Pola już duża i jaka śliczna i chyba podobna do swojej mamusi. Super,że wszystko idzie ku dobremu i gipsik nie potrzebny.

a ja dziś z rana poszłam ze swoim moczem do labortorium i pierwszy raz pani mnie zapytała czy wynik chcę sama odebrać czy za tydzień u ekarza. Powiedzialam,ze lepiej sama bo ostatnio były nie dobre i lepiej nie czekać tydzień czasu. Wieć M pojedzie odebrać wyniki i może jest na mnie zły bo miał jechać na ryby po pracy ale chyba żona i synek ważniejsi jeszcze jak wracałam to spotkała położną ze sojej przychodni, wiecie co zapomniałam o niej ,żę ona tam jest, bo to taka kobieta co przychodzi jak już dzidzia jest. Pytała jak się czuję , dała mi rady co do tego moczu (czyli cały czas żurawina:tak:) no i jakby coś sie działo to mam odrazu jej mówić. Wiecie co to taka ciepa i serdeczna kobieta i strasznie dużo w zyciu przeszła, ma męża , który nie jest dla niej dobry, ale 2 lata temu straciła w ypadku samochodowym dwóch synów. a ja zawsze jak ją widze to jest taka uśmiechnięta.
Oj rozpisałam się idę gotowca zupkę:-p

A i dziękuje za komplementy dotyczące mego środka ciężkości:zawstydzona/y:
Miłego dnia życzę!
 
reklama
Kaira- piękniejszego prezentu nie można sobie wymarzyć :))

a ja nie mam zielonego pojęcia co to jest zgaga:sorry:
nigdy tego nie miałam:-p
ale za to mdłości mnie nie opuszczają:-p


Lilijanna- co do porodu, to dokładnie muszę być cierpliwa i czekać na swoją kolej :))
a nom byk jestem i witam byczka :)) i Maluszek też będzie, oj biedny K.:-D:-D


a co u OLi81?
 
Ostatnia edycja:
Do góry