reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

carri odpisala ze miala na wkładce krew i pojechala do szpitala, dali jej kroplowke i juz tylko lekko brudzila na usg wszystko ok dzidzia i łozysko wiec trzymamy kciuki zeby nadal bylo ok ;-)
 
reklama
dzięki Pati, dobrze ,że z maluszkiem wszystko w porządku, będziemy trzymali kciuki za nich a może to jakieś naczynko pękło?
Oj mamy my dziewczyny przeżycia ale warto walczyć o ten mały cud !!!!
 
Pati dzięki za info ale sie przestraszyłam.
Carri jednym słowem KONIEC SPRZĄTANIA I BIEGANA!!!! dobrze że z maleństwem jest ok CZekamy na wieści.
Martusionek no to będzie ciężko z tym moczem, ja bym nie dała rady ja wstaje ok 5 razy na noc:)I wieże co przeżyłaś już też tak miałam też jest obrócona pleckami wcześniej była jeszcze poprzecznie.
co ruchów każda z nas to przechodziła czy to już to czy nie. JA pierwsze poczułam koło 16 tyg ale takie naprawdę mocne dopiero po 22tyg.
olu** ja też mam tak jak ty tym bardziej że moja od 2 dni jakas ospała.Poszłam sobie dziś posłuchać tętna czy wszystko ok a ta jak-gdyby nic zaczęła kopać w aparat. Ach te nasze maluchy:) A też dostałam Próbkę
A ja byłam w Biedronie i pokupiłam sobie akcesoria dla niemowlaka z Kubusia Puchatka a co mi tam:p
Lili-Mój aniele a kiedy pójdziesz na kontrol po cc????????????????????????????????????????
 
Ja tylko na chwilę...

Od wczoraj jesteśmy w domu...
Nie jestem w stanie póki co wchodzić na forum i cokolwiek pisać...
Małej źle wyszły badania przesiewowe słuchu... w obydwu uszkach...
Nie mogę teraz myśleć o niczym innym :-:)-(
 
Cześć kochane...
moje fasolkowe szczęścia....ciągle Was podczytuje...i mam ogomną nadzieje, że jeszcze chwile i znowu będę mogła tu z Wami pisać.

Mam pytanie....jak to u Was jest z tymi zastrzykami clexane....bo mi lekarze nawet ich nie proponują...a dziewczyny na cpp piszą, że mam się upomnieć i brać bez względu na wyniki kardiolipinowych i krzepliwości. ile z Was "jedzie" na nich? I czy faktycznie tak profilaktycznie ich nie wybłagać? bo może tylko dzięki nim dane mi będzie donosić?
u mnie w rodzinie nie było nigdy problemów z zakrzepami i im podobnymi, wyniki też są ok....jeszcze tylko jadę zbadać ten gen na trombofile, ale pewnie też nic nie wniesie...?
już sama nie wiem co robić...u tylu ginków już byłam i żaden nie widzi potrzeby, żebym je brała?
 
Ostatnia edycja:
mysza gratuluje slicznego dzidziusia :-)
daa mam nadzieje ze z Daria to nic powaznego i szybko minie.....
carri uwazajcie na siebie....juz tak niewielke zostalo.....dobrze ze z dzidzia ok...
i wybaczcie ale nie pamietam co wiecej mialam odp :baffled:
aaaa lili,kasikz,karola,agnieszka dziewczeta wasze sliczne-co jedna to ladniejsza!!!:tak::tak::tak:
a my po sklepowym maratonie wkoncu wybralismy wozek :-) juz zamowiony,zaliczka wplacona-teraz czekamy na kolor od producenta i w polowie listopada odbior :-D alez sie ciesze....mam wozek w cenie w ktorej chcialam sie zmiescic,jest lekki i czadowy ;-) zamowione jest tez lozeczko zeby razem odebrac i wanienka,stojak i takie tam wieksze rzeczy :-) znalezlismy super sklep w zabrzu i tamjest wszystko czego potrzebuje male dzidzi :-)
a dzis kupilismy spiworek do wozka,rozek,wyprawke 4 czesciowa,kocyk cudny z mikrofibry,szczoteczke do wloskow :-D reczniczek,pieluszki flanelowe i tetrowe,czapeczke grubsza,zestaw butelek tomme tippee(2x mala,2xduza,kubek niekapek,2x smoczek nr 2 i smoczek uspokajajacy-byla promocja-i kosztowalo 65zl :szok: wszystko wiec grzechem by bylo nie skorzystac z takiego rabatu ;-)) i nozyczki do paznokci :-)
mielismy kupic dopiero w listopadzie ale........takie fajne rzeczy byly ze nie wytrzymalismy :-D a jaka frajda :sorry:
 
Pati dzięki za wieści od Carri

Carii najważniejsze, że z dzidzią ok

Karolcia ja niestety nie pomogę, bo nie mam clexane

Daa oby wszystko wyszło dobrze i było to tylko błędne wyniki

Martusionek to ciężko z tym moczem będzie wytrzymać, bo mnie to aż pęcherz boli i muszę wstać.

Aniołki a jaki wózek wybraliście? Zakupy pełną parą widzę, ja to listę tworzę właśnie i przeraża mnie, że co chwilę robi się dłuższa.
 
Ja tylko na chwilę...

Od wczoraj jesteśmy w domu...
Nie jestem w stanie póki co wchodzić na forum i cokolwiek pisać...
Małej źle wyszły badania przesiewowe słuchu... w obydwu uszkach...
Nie mogę teraz myśleć o niczym innym :-:)-(

Kochana zobaczysz ze na powtórce badania będą pozytywne już nie raz słyszałam o takich wynikach a dzieciaki idealnie się rozwijają:)
Ucałuj Darię od e-ciotki:*

karolcia na cCp dostałaś chyba wyczerpująca odp od Słodziudkiej i nie tylko. Po 3 poronieniu jest to standard, nie masz co błagać lekarza powinien sam ci to zaproponować>Bezdiesz szukała przyczyny możliwe że nie znajdziesz i będziesz dalej ronić w tym samym okresie ciąży.
Trzy lub więcej niewytłumaczonych kolejnych spontanicznych poronień przed 10 tygodniem ciąży po wykluczeniu patologii anatomicznych lub hormonalnych u matki i patologii chromosomalnych u ojca i matki.Ginekologia i Położnictwo
 
Kochana zobaczysz ze na powtórce badania będą pozytywne już nie raz słyszałam o takich wynikach a dzieciaki idealnie się rozwijają:)
Ucałuj Darię od e-ciotki:*

karolcia na cCp dostałaś chyba wyczerpująca odp od Słodziudkiej i nie tylko. Po 3 poronieniu jest to standard, nie masz co błagać lekarza powinien sam ci to zaproponować>Bezdiesz szukała przyczyny możliwe że nie znajdziesz i będziesz dalej ronić w tym samym okresie ciąży.
Trzy lub więcej niewytłumaczonych kolejnych spontanicznych poronień przed 10 tygodniem ciąży po wykluczeniu patologii anatomicznych lub hormonalnych u matki i patologii chromosomalnych u ojca i matki.Ginekologia i Położnictwo

Tak...ja wszystko już wiem na ten temat....a tu na wieściach chciałam się tylko zorientować ile z Was na tym "jedzie"? Jak duża jest skala brania Clexane? Ile z Was to dostało od ginków, ile wybłagało....czy brałyście wcześniej a mimo to się nie udało?
nie chcę kolejnego wyjaśniania co to jest i na czym polega...bo to już znam na pamięć....
 
reklama
daa mam nadzieje ze sie wszystko wyjasni i okaze sie ze te przesiewowe badania robione w szpitalu byly pomylka, trzymam kciuki

Mysza tez sie nie odzywa choc pisalam jej pare sms-ow dzis .... mam nadzieje ze u nich wszystko w porzadku, jakos sie zaczynam stresowac

Carri dobrze ze z dzidziusiem wszystko w porzadku, czas zwolnic i zaczac sie oszczedzac
aniolki widze ze ogarnal Cie szal zakupowy, baw sie przy tym dobrze:))))
 
Do góry