reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

My po rehabilitacji. Mamy zestaw ćwiczonek i mamy ćwiczyć , moje obawy o asymetrie na szczeście okazaly sie nie sluszne i super. Z malą wszystko ok. Niektore zachowania wynikają po prostu z asymetrii takiej jeszcze niemowlecej, ktora ma każde dziecko. Uff.

Widze że wyściegi sie zaczynają:)
Gosiu po co ci steper , latanina z dzieckiem i spacery działają cuda. A jak jeszcze będziesz musiala tak jak ja na diecie cud, bo tego i tamtego nie wolno. To szybko zgubisz.:) Gosiu a moze znasz jakiś cud na rozstępy , ktory mozna używać przy karmieniu piersią? Niestety boczki, uda i pośladki odczuły swoje kilo:(
A dziekuje w imieniu Poli
Pati - współczuje zgagi , ja był taki miesiac że spałam prawie pionowo. Wszystko paliło i wracalo. Buuu. Troche pomagały migdały i czasami mleko
 
reklama
Gosiu- ja mam nadzieję, że nigdy nie dowiem się na własnej skórze co to zgaga:-p:-p

Gosiu, Olu, Jankesowa- Kochane ja wiem, że muszę czekać w kolejce:tak:
i wcale przed Wami nie chcę rodzić;-)
ale gdyby tak czas przyspieszyć o 2 miesiące:laugh2::laugh2:

Annas- nom, można by jakoś przyspieszyć:-)

Kasikz- super wieści!!!:tak:


dopiero się zorientowałam, że za 2 miesiące, to już będzie po świętach:szok::szok:
o matko, ale ten czas leci:szok::szok::-D:-D:laugh2::laugh2:
 
Kasikz każdy organizm jest inny i niektórzy szybko gubią wagę innym potrzebne są systematyczne ćwiczenia, bądź dieta. No dieta przy dziecku to koniecznośc akurat i w sumię to mam nadzieję, że moje nie będzie alergikiem. Więc co do stepera to tak sobie wymyśliłam, Just się żali na brzuch wiec jest to jakieś wyjście też.
Co do rozstępów to tak jak pisze Lili - zabieg laserowy, ale nie wiem jak to się ma do karmienia piersią. Jest z Musteli preparat na istniejące rozstępy, on jest dość mocny, koleżanka dermokonsultantka sobie go chwaliła ale nie zniweluje wszystkiego.

Jankesowa, Annas ja to ruchy poczułam koło 20 tc takie mocniejsze, wcześniej tylko bulgotanie albo takie smeranie i się wtedy zastanawiałąm czy to ruchy i chyba to były w większości ruchy. Już niedługo na pewno poczujecie. Mnie to moje dziecko potrafi nieźle skopać.

Zrobiłam sobie już taka wstępną listę tych rzeczy większych i tak chyba czas zacząć robić zakupy.
 
Ostatnia edycja:
Ja tak ogólnie odpiszę

Co do ruchów, to chyba tu nie ma dziewczyny, która by nie pytała "czy to były już ruchy, czy to mogła być dzidzia?" :-D

Do pediatry idę we wtorek 9.11 na szczepienie to wtedy dokładanie mi Adriannę zważą ;-)

Co do kolejności rodzenia, póki co udaje nam się utrzymać kolejność i niech tak pozostanie, niech nikt się przed szereg nie pcha :-p

Co do wagi i ćwiczeń, ja mam stepper póki co stoi i się kurzy, najlepszy jest rower, ale to musi poczekać aż Adrianna będzie mogła w koszyku siedzieć ;-) Najważniejsza jest systematyczność i najgorzej jest zacząć i wytrzymać pierwszy tydzień, potem samo wchodzi w krew.

Ale i tak najlepszym spalaczem kalorii jest jak Kasikz pisze własne dziecko ;-)
 
Lili- ja przed szereg się nie pcham:no:
ja chcę dzidzie w terminie, a to, że czasami pomarudzę:-p



Ojj, ciekawe kiedy teraz poczuję ruchy...:-)

widziałyście to? Już prawie wyskoczy u mnie
13 tydzień :D
 
Ostatnia edycja:
wiecie co już tak byłam zmęczona wgapianiem się na allegro na koszule do karmienia,ze kupilam w koncu jakies trzy.każdą u innego sprzedawcy, bo nic mi się nie podobało,i chrzanie:)już mi wszystko jedno:)

co do ruchów dzidziusiów ja to chyba non stop dziewcyzny zadręczałam:)zreszta nadal to robię jak mało się rusza.
ale co do pierwszych to na początku ze dwa tyg czulam jakby jelita,ale to chyba byl juz niunio:)

co do siebie to ja mam zamiar powrócić do biegania.do lasu hyc i już:)
Gosia ja mustele niby używam i wygladam jak jeden wielki dramat...uda,boczki,brzuch porażka.a krem na dwa tyg jak starczy to cud
Ewciu leci ten czas leci:p nim się obejrzysz już 20ty będzie:)

doszły mi te pieluchy co któraś z was link wrzuciła żeby próbkę zamówić:)
 
Gosia ja mustele niby używam i wygladam jak jeden wielki dramat...uda,boczki,brzuch porażka.a krem na dwa tyg jak starczy to cud
Ale ja nie mówię o tym przeciw rozstępom podwójnie działającym tylko na istniejące rozstępy, on ma inna pojemność nawet, mniejszą.
Ja nie używam Musteli bo nie mam sensu jak na mój gust, jak będę miała tendencje do rozstępów to mi żadne smarowanie nie pomoże, smaruje oliwką w żelu póki co aby uelastycznic skóre, bo to jest istotne i czy krem kosztuje 100 czy 20 zł jak dla mnie nie ma różnicy.
 
wlasnie dostałam wiadomosc na gg ze Carri jest w szpitalu... juz do niej pisze smsa co sie stalo ale ponoc wszystko ok.... tyle ze ja prawie zawału dostałam... jak sie dowiem co i jak to wam napisze
 
Pati- dziękujemy za wiadomość... ja niestety mykam, ale wieczorkiem zajrzę co u Carri...


Olu- nom, jeszcze chwilka i będzie 20 :))


Gosiu- ja z Maciusiem używałam najpierw oliwki a od 4 msc kremu z rossmana perfecta mama... i ani jeden mi nie wyskoczył, ale prawdą jest to, że kto ma tendencję do rozstępów, to żaden krem nie pomoże...


Mykam, zajrzę wieczorkiem :*
 
reklama
Witam!
M odebrał wynik,ki i nadal jest nie dobrze tamten antybiotyk nic nie pomógł może za krótkie leczenie teraz mam wypić taki saszetce i cała noc nie sikać nie wiem jak to zrobić :(
Wo ogóle to się przestraszyłam bo przy mierzeniu tętna dzidziusia nie mogła go znaleźć dziewczyny myślałam,że zejdę tam na leżance, ale gin powiedziała, żeby położna już nie szukała że zaraz znajdzie na usg no i wiec niunio sobie tak nisko leży na samiutkim dole w poprzek pleckami na zewnątrz, czyli dalej ma wszystko dupce i to co mi tak rano wypina to jego pupcia. We wtorek znowu badanie i w czwartek wizyta, żeby było tylko dobrze.

Pati dziękujemy za wiadomość od Carii? Ciekawe co się dzieje. pozdrów ja od nas!!!!!
 
Do góry