reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Lili, fakt Gosia, coś mi się pokićkało:)piękna pogoda????gdzie?jak to?czy to Twoje poczucie humoru;P
Ewcia, wiem wiem, że Ty czekasz na 1szą, a moja pierwsza do po 8 była i dlatego napisałam, że ja to już na drugą:)
Ewelinko, są trzy sposoby,albo się przespać, albo któraś-chyba Kaira proponowała okłady, albo Apap, ale ja biorę jak już na prawdę boli, chociaż to bezpieczny lek dla maluszka
 
taką wiadomość na cpp zostawiła Karolcia 25.10:
"Wiadomość od As.....

już nic z tego raczej nie będzie...beta spadła...

As czeka teraz na decyzje odnośnie zabiegu, ale chyba lekarze czekają, aż sie samo zacznie coś dziać...aż zacznie plamić....

powiem Wam, że jest podłmana
 
Obraz 096.jpg

A to mój środek ciężkości:-)

Ewelina a zimne okłady na czółko?

Lilli miłego spacerku u mnie też słonko:-)

Ja już nigdzie nie wychodzę a mama nakrzyczała że ma dla niej mówić i ona będzie mi robić zakupy ciekawe jak jak sama ledwo chodzi. a dla M to już się boję powiedzieć, chyba mnie zamknie w domu:sorry:
 
melduję się jak codzień:)

Zjola kciuki trzymam!!!!!!! dopiero doczytałam i bardzo mocno wierzę,że jeszcze wszystko dobrze się skończy:)

co do książek ja mam też u mamy dużo:) więc wezmę i jak przyjdzie czas będę małemu czytać:)
ale dziś nie mogę napatrzeć się na suwaczek:) 1 1 1 :) dopieor Lucy tak miala....:)

uważajcie na siebie z tymi wywrotkami! Mysza keidyś się wywaliła

Martusionek zgrabniutki brzunio i bez rozstępów nie to co u mnie:(
wiecie co ja mam nawet na nogach rozstępy!
 
to może w takim razie te okłady wypróbuj.no ja niestety wczoraj np posiłkowałam się apapem, bo miałam taki właśnie ból o którym piszesz tylko mega silny, że aż niedobrze mi było i przed oczami mroczki, więc stwierdziłam, że to ten moment.jak masz możliwość, to zasłoń okna, wyłącz wszystkie dźwięki i połóż się na trochę.życzę żeby szybko minęło
Martuś, piękny bębenek:)jeszcze pamiętam, kiedy taki miałam, a później zaczął rosnąć jak szalony:)dziś wieczorkiem mam w planie zrobić sobie SPA dla stóp, tyle że nie wiem, czy dosięgnę;)
a mój póki co wygląda tak:
IMG20101027_012.jpg DSC_1137.jpg
ehh nie wiem, czemu mi się nie przekręciło zdjęcie:( no i MUSZę dodać, że te prążki to jeszcze nie rozstępy, tylko odgniecenia, ale obserwuję bacznie codziennie czy to już...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry