reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam kochane ja też Olu jak poczytałam o tej stracie w 38 to posiało grozą. Mam nadzieję ze mała wytrzymie do stycznia w zdrowiu.Nawet nie chce myśleć o taki zakończeniu.Zauważyłam że na mnie tabletki działają 5 h pod wieczór wiec będę tak je zażywać. Lekarz powiedział ze sama zauważę jak mi pomagają i tak mam je zażywać.Po cłąym dniu mimo wszytsko czuje jak twardnieje. Maleństwo jest aktywne pod wieczór albo nad ranem, najczęściej jak dotykam brzucha się uspokaja wiec zostawiam ja w spokoju.I się zdziwiłam bo z piersi wypływa mi przezroczysty płyn więc to chyba siara??A tak to wszystko ok.
Ilonko dziękuje i czekam na ciebie:)
Mysza widzę przygotowania pełną parą .Ja zabiorę się w listopadzie za pranie.
Martusionek-powodzenia z pracą i odpoczywaj jak najwięcej!!
Lucy F -Kochana jeszce 2 tygodnie i Miłoszek będzie z Wami kiedy to mineło?????
Gosiu-to napewno maleństwo co tydzień będzie mocniej- JA poczułam w 17 tyg takie przelewanie i jakby coś mi pod ręką bulgotało.
Ananas-napewno rośnie i zobacz jak szybko te dni i tygodnie mijają:)
KArolcia milej lektury, tylko znów się nie przestrasz jak objawy się zmiejsza!
Wiolka mnie ten brzuch od 16 pobolewał ale maksymalnie miedzy 17-19 tyg teraz już lepiej tylko więcej odpoczywałam a jak bardzo bolało to nospe zażyłam i było o niebo lepiej.
Lili- miło o Was się czyta :)
kasikz-Będzie wszystko dobrze :)
She podziwiam Cię kochana ledwo po porodzie a już na przytulanki ochota:)
Ewela-jak egzaminy???- własnie doczytałam Gratuluje:)
PAti jeszcze tylko 100!!
Aniołki,Ola Pm,Słodziudka jesteście??
 
Witam,

my już w domu po wypadzie weekendowym do teściów. Szymek dzielnie zniósł 300 km, tylko straszliwie się pocił od spodu w tym głupim foteliku.

Lili, zasypiamy na naszym dużym łóżku. Lepiej by było jakby Szymek zasypiał w łóżeczku, no ale nad tym jeszcze popracujemy ;-)

Daaa, mój chłopak już nie taki mały i jakoś się odnajdujemy z tą kołdrą 135*100 ;-) Na początku przez to, że nie miałam rożka to robiłam taki prowizoryczny rożek z koca nawleczonego w poszewkę 135*100, więc może to jest sposób na wykorzystanie kołdry w pierwszych tygodniach.

Co do rozpuszczalności szwów to radzę nie sugerować się 3 tygodniami o których mówią lekarze, i co przytaczała Agatka. Moje (wewnętrzne) wytrzymały co najmniej 7 tygodni. I jak szukałam na necie to nie jestem wyjątkiem, i gin potwierdził na wizycie kontrolnej, że tyle to może trwać.

Nie wiem, czy coś jeszcze miałam napisać

Aaaaa, miałam się pochwalić, że w nocy w czasie oczekiwania aż mleczko się ogrzeje udało mi się namówić syna na cyca :-) Possał possał a potem i tak wtrąbił z butli 100ml, więc nie wiem czy taki głodny był, czy z cyca nic nie wyssał ;-)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie dziewczynki proszę napiszcie jak to u Was z tym bólem brzucha jest?

Tzn gdzie Was boli, jak boli (tzn jakie uczucie to jest?), jak często Was bolał(boli?). Jak Was boli w dole brzucha to jaki to jest ból? Długo trwa?Jaki ból powinien zaniepokoić? Bo mnie w sumie pobolewa coraz częściej,nie są to jakieś silne bóle, bardziej czuję że mam brzuch albo jakby naciąganie. Najczęściej w boku. Ostatnio też w pachwinach mnie boli.

Póki co jeszcze nie brałam nospy ale może powinnam zacząć, czytam że niektóre z dziewczyn to nawet kilka dziennie łykają bo im lekarz kazał.

Proszę wypowiedzcie się, jak Wy to odczuwacie. Bo czasem to już schizy łapię.

Dodatkowo mam te leciuteńkie klucia w pochwie, czasem bardziej w odbycie nawet. Czasami często, a czasami cały dzień nic. Mój gin mówi że normalne,moja pani doktor od tarczycy, też pisze że to macica rośnie.

I jeszcze jak czułyście te pierwsze ruchy. Bo ja ostatnio poczułam takie jakby trzy pod rząd mocniejsze puknięcia i sobie myślę czy to już leciutki kopniaczek. Czasami też jak stoję lub siedzę to czuję tak jakby mi coś w brzuchu pływało, takie nie określone uczucie. Mam nadzieję że to dzidziuś daje znać.
 
Ostatnia edycja:
Witam, trochę mnie nie było, ale nie miałam siły pisać na nockach:sorry:
Aneczka, Alanek cudny:tak:
Lili, super, że już po chrzcie, czekamy na fotki księżniczki:tak:
Pati, gratuluję 100-dniówki:tak:
Lucy, jeszcze chwila i Miłoszek będzie z Wami:-)
Daa, śliczny brzusio:-)
Mój mały coraz bardziej kopie, zwłaszcza od dwóch dni, kopniaki się wzmocniły i są wyraźniejsze. Mały przeważnie ucieka jak czuje rękę, ale zauważyłam, że jak rozmawiam z K. przez telefon to mały momentalnie zaczyna się ruszać:rofl2: Cieszę się, że mam w końcu wolne. Pojutrze lecimy do pl na 2 tygodnie, oby pogoda dopisała, bo u mnie tylko wiatry i deszcz ostatnio:-p Muszę poszukać sobie jakieś ciuszki na allegro na jesień/zimę;-) Moje usg połówkowe jest za tydzień:-) Mam nadzieje, że Ignaś pozostanie Ignasiem, bo się już nastawiliśmy na synka;-)
 
Just ja nie miałam wewnętrznych tylko 3 zewnętrzne:-p

Wiolka niestety u Ciebie nadszedł czas mega bóli... koło 20tc przygotuj się na ból w stylu "boże co się dzieje jedziemy na IP":sorry: mój gin mnie przed tym ostrzegł a i tak pojechałam, za drugim razem już sama wiedziałam ze to rozciąganie;-)
 
Właśnie dziewczynki proszę napiszcie jak to u Was z tym bólem brzucha jest?

Tzn gdzie Was boli, jak boli (tzn jakie uczucie to jest?), jak często Was bolał(boli?). Jak Was boli w dole brzucha to jaki to jest ból? Długo trwa?Jaki ból powinien zaniepokoić? Bo mnie w sumie pobolewa coraz częściej,nie są to jakieś silne bóle, bardziej czuję że mam brzuch albo jakby naciąganie. Najczęściej w boku. Ostatnio też w pachwinach mnie boli.

Póki co jeszcze nie brałam nospy ale może powinnam zacząć, czytam że niektóre z dziewczyn to nawet kilka dziennie łykają bo im lekarz kazał.

Proszę wypowiedzcie się, jak Wy to odczuwacie. Bo czasem to już schizy łapię.

Dodatkowo mam te leciuteńkie klucia w pochwie, czasem bardziej w odbycie nawet. Czasami często, a czasami cały dzień nic. Mój gin mówi że normalne,moja pani doktor od tarczycy, też pisze że to macica rośnie.

I jeszcze jak czułyście te pierwsze ruchy. Bo ja ostatnio poczułam takie jakby trzy pod rząd mocniejsze puknięcia i sobie myślę czy to już leciutki kopniaczek. Czasami też jak stoję lub siedzę to czuję tak jakby mi coś w brzuchu pływało, takie nie określone uczucie. Mam nadzieję że to dzidziuś daje znać.

Just ja nie miałam wewnętrznych tylko 3 zewnętrzne:-p

Wiolka niestety u Ciebie nadszedł czas mega bóli... koło 20tc przygotuj się na ból w stylu "boże co się dzieje jedziemy na IP":sorry: mój gin mnie przed tym ostrzegł a i tak pojechałam, za drugim razem już sama wiedziałam ze to rozciąganie;-)

No wlasnie... Juz prawie bylam naszykowana dzis by jechac na IP... W nocy czulam jakby "ściśnięcie" niżej podbrzusza... Kłucia w pochwie rowniez sie zdarzały. Poza tym jak przewracalam sie na drugi bok czulam znaczny dyskomfort. No a od rana twardnienie podbrzusza... Nie wiem czy to jest normalne :(
 
No wlasnie... Juz prawie bylam naszykowana dzis by jechac na IP... W nocy czulam jakby "ściśnięcie" niżej podbrzusza... Kłucia w pochwie rowniez sie zdarzały. Poza tym jak przewracalam sie na drugi bok czulam znaczny dyskomfort. No a od rana twardnienie podbrzusza... Nie wiem czy to jest normalne :(

ja brałam zwiększoną ilość magnezu 3x2tabl i no spa 3x2
ale jak Cię cokolwiek niepokoi to jedź na IP
 
reklama
Do góry