reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczynki Julencja spi juz od 13 to mialam duzo czasu na sprzatanie.

Bylam tez z mala dzis na zakupach i kupilam jej troszke ciuszkow bo byly poprzeceniane po euro za sztuke z 6-7 Euro.
To co kupilam podwojne wystawie na allegro.

Same zobaczcie jakie fajne spodenusie... SL271645.jpgSL271643.jpgSL271644.jpgSL271642.jpg
 
reklama
Katkaa endokrynolog chyba wie co mówi, pewnie jak Ci przepisze leki to Ci sie unormuje, nie ma co się stresować na zaś, bo to szkodzi fasolce.
 
czesc dziewczyny

ja dzis jestem padnieta na maxa, mały tak mi popalic daje,płacze,marudzi ech szkoda gadac... jeszcze ta pogoda deszcz,wiatr słonce - mieszanka totalna .. jesuu dzinks sie obudził - za co why???? :-(
 
lili to sprawdz moją liste :-D mysle ze z rozmiaru 62 dokupic tylko ze 3-4 kaftaniki, 3-4 spiochy 3-4 pajace 2 połśpiochy i będzie ok, mi wyszlo tyle tych body bo sobie dopasowywalam do siebie a metki poucinałam i te co miałam na 68 wyszlo ze sa na 62 a te co na 74 ze sa na 68 :baffled:

aaaa AGATKO STO LATEK :-D Z OKAZJI URODZINEK... PRZYZNAJ SIE JAKA Z CIEBIE JUZ STARUSZKA? :-p
 

Załączniki

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
Aga super te ciuszki, a jeszcze za taką cenę to już wogóle :-) będzie ślicznie księżniczka wyglądała :-)

ewela cóż pozostaje tylko życzyć cierpliwości...a od czego on taki nieznośny może być ? ząbki mu już idą ? i normalnie cudny masz podpis pod suwaczkami :-D

katkaa musisz ufać swojemu lekarzowi, zwłaszcza że to dodatkowo endokrynolog. Przecież nie mówiłby CI że jest ok gdyby było inaczej. W internecie to masę różnych bzdur można przeczytać...ja od jakiegoś czasu jak mam głupoty w głowie to przestałam już w necie szukać informacji, bo tylko się pogarszało to głupie myślenie i niepotrzebnie dziecko stresowałam. I Tobie też radzę tam nie zaglądać.
A jak mu nie ufasz i po każdej jego dobrej informacji masz i tak ją w myślach negować to lepiej zmienić lekarza.

She nic się nie oddzywa...ciekawe co tam u niej...

A z moich dzisiejszych planów nic nie wyszło...ehh...może jutro.
 
o kurza twarz ja sie przyłączam do życzonek urodzinkowych
sto lat
sto lat
sto lat
nich żyje ,żyje nam (i urodzi rodzeństwo córze)
sto lat
sto lat
niech żyje ,żyje nam (dorodnego chłopaka)
jeszcze raz ,
jeszcze raz
niech żyje żyje nam (a potem bliźniaki):-D:-D:-D:-D:-D
Niech żyje naaaaam!
 
reklama
Agatko 18-stke :-D:-D:-D to się jeszcze świętuje więc...

WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO!!!

Niech Ci się darzy jak najlepiej w tym życiu!

whmr2s.jpg
 
Do góry