reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Wiola Twój fasolinek, to już KAWAŁ człowieka :-p:-p Gratuluję i cieszę się razem z Tobą, ze wszystko ok :-):-):-):-)
 
reklama
Witam mamuśki wieczorowa porą:-)

Przede wszystki WIELKIE OGROMNE GRATULACJE DLA NOWYCH PRZYSZŁYCH MAMUSIEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:happy2::happy2:

Ja o dziwo czułam sie dzis dobrze, popołudniu mała drzemka. Poza tym no cóz biore wciaz leki ,wizyta usg 1 lipca.
Prawie wszyscy wiedza juz o mojej ciazy, zostali tylko moi rodzice ale nie wiem kiedy im powiem - jakos mi nie spieszno.
Czuje sie szczesliwa patrzac jaki mam brzuszek, bo juz mi urosł:tak: Wierze ze tym razem sie uda !

No cóż ja znikam dziewczyny miłego wieczorku i buziaki dla Waszych pociech

Ps.Na koniec pytanko jaki krem,balsam polecacie dla kobiet w ciazy i od jakiego miesiaca zaczeliscie sie smarowac ??
 
Daa - gratuluję końca sesji, no i zdolna z Ciebie dziewczyna, dwa kierunki, pełen szacun :-)

Carri - ja na razie smaruję balsamem nawilżającym, coby skóra była elastyczna, inne dziewczyny polecają też oliwkę, ja planuję wypróbować oliwkę w żelu Penatena a potem jakiś balsam na rozstępy tylko jeszcze nie wiem jaki i na pewno nie Mustalę - bo jest mega droga a jak ktoś ma predyspozycje do rozstępów to nawet super drogi krem nie pomoże. Najważniejsze żeby skóra była elastyczna, bo rozstęp to rana, pęknięte włókno kolagenowe w skórze.
 
Wiola gratulacje!!!!

dziewczynki czy tez czasami czulyscie ruchy malenstw tak strasznie nisko?? bo ja to doslownie mam wrazenie ze zaraz wystawi mi reke albo noge? a poza tym strasznie kopie mnie po szyjce macicy co nie jest zbyt przyjemne:sorry2:

oooo a poza tym ja mam dzis studniowke:))) do porodu zostalo mi 100 dni:)
 
Witajcie!

Carri ja od samego początku stosuję Mustellę...teraz zamówiłam sobie Palmersa bo kilka osób polecało.
Niemniej jednak i tak widzę że te okropne czerwone kreski się pojawiają :-(

LucyF mam podobne wrażenie...że Szymon tak nisko bardzo "kopie"...u mnie to jeszcze nie są jakieś bardzo odczuwalne ruchu, bardziej od środka niż na zewnątrz je czuję, ale właśnie zawsze wydaje mi się że jak już go czuję to od razu mój pęcherz też to odczuwa.
Myślałam że to może przez to jego położenie pośladkowe, ale nie mam pewności.

Dzisiaj umówiłam się z koleżanką na zakupy bejbikowe :-) ona jest w 25tc :-)

Miłego dnia Wam życzę!
 
ale jestem wściekła! jak pisałam miałam się wyspać bo mam dopiero na 10:30 a tu ledwo M do pracy wyszedł czyli po 6tej to koszą w parku czy coś takeigo,huczy w każdym razie! jestem wkurzona ostro!!!wrr

i jeszcze bałągan w mieszkaniu!chcę misię ryczeć.ale sprzątać już nie koniecznie.masakra jakaś!
 
Ostatnia edycja:
WItam:
Olu - nie stresuj sie kochana
Carri - ja teraz stosuje ziajke i na brzuchu nie mam ale mam na udach. A wieczorem smarowałam tłustym fissanem.
I właśnie apropop zrobiły mi sie czerwone krostki na brzuchu tylko od czego?Biore na wszelki wapno. Myślicie że moge posmarować np. Bepanthenem?
Lucyf , Mysza - ja też ruchy czułam bardzo nisko. Na poczatku byłam kopana a teraz jestem walona głowką. W nocy aż boje sie ze mi wyleci przez te szyjke. Podkładam już poduszki pod nogi w nocy bo boje sie co ona tam robi
Wiola - gartuluje duzego już fasolinka
 
kasikz ja zawsze na wszystko używałam bepanthen i ostatnio się zdziwiłam jak w sumie przez przypadek przeczytałam ulotkę i wyczytałam żeby stosować tylko po zaleceniu lekarza.
 
reklama
spoko jakbym czytała wszystkiego ulotki to te wszystkie leki które biore , nie sa dla kobiet w ciaży:) Narazie pobiore wapno i zobacze coś sie z tym dzieje
 
Do góry