reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ja tam po glukozie czuje sie slabo zawsze, jest mi nie dobrze i przechodzą mnie poty:( Ostatnio jak robilam to poprosilamo mniej wody , a wiecej wody w osobnym kubeczku i jakos przezyłam. A gin mnie ochrzaniła powiedziała że ogolnei po glukozie można wode pić . I wogole przed badaniami jakimikolwiek dla cieżarnej nie obowiazuje nadczoo, bo ona musi pić
 
reklama
Hej dziewczyny.

Lili dobrze, że się odezwałaś.

Just - Szymonek słodziutki, no i ta minka boska :-)

Agata - to fajnie, że twój S. tak o Was dba, bo ja ostatnio stwierdziłam, że mój P. to weekendowy tata będzie, jak wraca po 20 z pracy często. Odrzekł mi na to, że trudno i że to nie jego wina. Ręce opadają.

Aneczka może jednak to nie będzie cukrzyca ciążowa a chwilowa nietolerancja glukozy. Trzymam kciuki oby było dobrze. No i pokoik śliczny.

Lucyf współczuje bólu kręgosłupa a schizy u kobiet w ciąży to normalne, ale staraj się trochę optymistycznie myśleć, że wszystko będzie ok.

Aniołki ja też się boję testu glukozy, ale to jeszcze przed nami jakiś czas.

Zaraz mam wychodzić do pracy a mi słabo.
 
Just79 prześliczne to Twoje maleństwo :-):-)

Aniolki przyznam, że ja na mnie wypicie glukozy w żaden sposób nie podziałało. Ani się nie poczułam słabo, ani mdłości mnie nie ogarnęły. Ot jak każdy inny sok. Chociaż pewnie pomogło to, że tutaj nie dają czystego roztworu glukozy tylko starają się aby to miało jakiś mniej odrażający smak.
U mnie jest wciąż wczesny ranek, więc wyników jeszcze nie mam...

LucyF z kręgosłupem potem może być lepiej. Tak było w przypadku mojej koleżanki, której na pewnym etapie ciąży też kręgosłup strasznie dokuczał, ale potem przestał, więc trzymam kciuki aby u Ciebie też ten ból szybko przeszedł.

Kasikz mnie też powiedziano, że wodę mogę pić zarówno przed jak i po teście na poziom glukozy. Zabroniono innych napojów oraz jedzenia, ale wodę można.
 
Lucy ja myślę,ze u mnie to jednorazowe po witamince z rana,zjadłam płatki i potem procha,a zawsze brałam miedzy jedzeniem
co do kręgosłupa ja z tego powodu chciałabym móc pływać,ale póki co gin zakazała wszelkich aktywności więc rosnę i boję się.
odpoczywaj ,nie siedz i nie leż za długo w jednej pozycji,a jak już nóżki ugięte by odciążyć kręgosłup
co do Twojej psychy podejrzewam,że każda tak ma.ja pow izycie jestem szczęśliwa i spokojna pół dnia:) i tyle
co do przedwczesnego porodu jeszcze trochę i Twój dzidziuś bedzie bezpieczny,a już teraz próbowali by go ratować...i właśnie dltageo nie mart się bo nic takeigo Cię nie spotka i urodzisz w terminie!!!
 
hejka!
próbowałam doczytać co tam u Was, ale i tak nie pamiętam za wiele.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, żeby w terminie przyszły do Was Wasze cudy :-)
Wiem, że ciężko jak stresy i obawy przychodzą, ale warto zacisnąć zęby i przetrzymać, bo potem się pojawia taki człowieczek strzela takie minki, że aż się serce rozpływa :-)
 
Just strasznie Ci zazdroszczę,ze wszystko skończyło się tak jak sobie wymarzyłaś i masz już przy sobie ten słodki cud .przytulasz i patrzysz na jego minki
a my tu panikary marzymy o tym,ale często nachodzą lęki:(

ja robiłam zapiekankę ziemniaczną i chyba ta moja ciążowa głowa nie funkcjonuje jak należy...na pierwszą warstwę ziemniaków zapomniałam przyprawy i na drugą też:)
a jak dziś jechałam do pracy saochodu nei zauważyłam!!! byłam pewna ,że jest pusto jak wyjeżdzałam na główną z osiedlowej,M już nawet nie mówiłam bo jeszcze zabroni mi jeździć samochodem
 
reklama
Do góry