reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witajcie
Asiu - wiem ze to trudne ale musicie olac te gadania i tyle, bo sie zameczycie
Ewitko - gratuluje i trzymam kciukaski.
Ewela synek śliczny:)
Just - czekamy na twoje zdjatka
Mysza - mi sie Julian podoba. U nas chłopiec miał byc Iwo, to dopiero pomyśl co gadali rodzice:-)
GosiaLew - i odpocznij sobie w ten weekend , bo ty taka zapracowana
Daa - nie przejmuj sie tym 4 kg , wcześniej schudłaś , wiec teraz nadrabiasz. Ja nie schudłam wcale tylko tylam a teraz mam juz 18 +. No ale coż. Trudno
Lucyf - to już duzy chłopak Miłoszek sie robi:-)
Carri- wydaje mi sie za takei klucia są noramlne
Pati - brzusio chyba wcale nie tskei wielkie, poprzednio było podobne, ale bardzo ladne:)

Lili - a ty gdzie jesteś. Odezwij sie bo sie martwimy

Co do mnie dalej meczy mnie tak jakby refluks, bleee. Wiec spac nie moge bo wszystko podchodzi mi do gardla. Umówiłam się do fryzjera na 27.07 mam nadzieje ze zdąże:-)Musze bo strasznie wyglądam. I dziecko mamy się wystraszy
 
dziewczynki moja beta to 22427 mIU\ml!!!!ale sie ciesze-ok tydzien temu byla 5331!!!jestem o wiele spokojniejsza i mam nadzieje ze to moja ostatnia beta.....inne badania jak narazie ok(wg norm-mieszcze sie)jutro przed wizyta odbieram reszte...
pati sliczny brzucholek :tak:
lilijanna hop,hop,gdzie jestes
 
kasikz ja mam Szymonka :-) a na Julianka to czeka ola** :-)
a co do fryzjera to moja mam wczoraj wymyśliła żebym chodziła nie częściej niż co 3 miesiące...a sama chodzi raz na miesiąc!
Ja też muszę się wybrać bo kolor mi płowieje strasznie.

aniołki gratuluję ! Super beta.
 
Mysza - sorki:)
Aniołki - gratuluje. I wydaje mi sie ze już wystarczy tej betki:)

Co do fryzjera to nie moge iść wcześniej bo leże. A 20.07 pewnie bede ściągac pessar . mam tylko nadzieje że nic nie wydarzy sie wcześciej:) i zdąże
 
Witam Ciężarne:-).

Dawno nie zaglądałam bo zawsze cos jest do zrobienia i tka patrze na Wasze suwaczki to normalnie sie usmiecham.Nie bede wymieniala każdej ale pamietam nasze zeszłoroczne rozmowy kiedy to ja sie kulałam a widze że wiele dziewczyn tez niedługo bedzie sie kukac:tak:.Wybaczcie że pisze bezosobowo ale nie chce niekogo pominąc.
Ogólnie to grtulacje dla zafosolkowanych i tym którym udało sie dokulac do konica;-).
BUZIOLE>
 
Po pierwsze to ciało obce, wiec łatwo o zakażenia i inne lepiej jak najkrócej . Po drugie 37 uznaje sie za ciąże donoszoną. Po trzecie szyjka musi zaczac pracować , mam też przestać brąc leki przeciwskurczowe , zeby macica zaczeła ćwiczyć. Przy skurczach większych pessar musi być jak najszybciej zdjety, bo może coś tam pęknać.
pani dr mówiła że zazwyczaj zajmuje około 2 tygodni do porodu od zdjecia. Ale sa i takie ze rodza po dwóch dniach a i takie że przenoszą, zalezy jak ta szyjka tam się zasklepiła
Wiec musze przygotować się do tego 20.07 bo róznei moze byc


Motylku
- witaj
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki.

Pati sliczny brzuszek:-)

She w ogole sie nie przejmuj tym co mowia inni.Szkoda,ze oni nie mysla,ze mowiac Wam takie rzeczy robia Wam przykrosc...

Kochane ja dzis bylam na dlugim spacerku z Julcia.W koncu znowu jest cieplo...
Julia dostala wrzosowe buciki a ja sobie kupilam dluga,fioletowa suknie(fiolet to moj ulubiony kolorek).

Mala teraz lezy na swojej macie i bawi sie zabawkami.Klade ja juz teraz z tym na dywanie bo po pierwsze lekarz tak kazal a po drugie boje sie,ze mi spadnie z tapczanu jak na chwile gdzies wyjde...
Wczoraj bylam na chwile w kuchni i nagle slysze jak moje dziecie sobie steka i sie meczy...Ide do pokoju a ona ''zespacerowala'' ze swojej maty i lezala na brzuszku,glowka u gory i sie do mnie smiala-hihi.


Pozdroinoka dla wszytkich.

Zajrze wieczorkiem
 
reklama
WITAM!!!

Właśnie wróciliśmy ze szpitala :-)
Pewnie Wam Agatka pisała, że Maluch okazał się super punktualny i zawitał dokładnie w terminie 15.06.2010, z 3710g, 55cm i 10 pkt :-) Jest słodki, strzela super minki, ale potrafi też walczyć o swoje drąc się głośno ;-)
Trochę nas przetrzymali w szpitalu, ale o tym potem. Najważniejsze, że już jesteśmy na wolności :-)

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.
Chwilę mi zajmie nadrobienie zaległości. Póki co pozdrawiam serdecznie :-)
 
Do góry