reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

She biedna jestes no ,ze trafila ci sie taka popiepszona rodzinka :-( po prostu po slubie,ktory bedzie najwspanialszym momentem waszego zycia , olej ta rodzine,a zobaczysz ,ze sami przyjda i beda jeszcze przepraszac. :-)
 
reklama
Witam

She najważniejsze że twój M. chce tego ślubu a to za niego wychodzisz za mąż a nie za jego rodzinę. Ja wiem, że później kontakty jak są złe to są nieprzyjemne, no ale co ty możesz zrobić, że oni są tacy powaleni. Głowa do góry kochana i nie dołuj się co by Emi za bardzo tego nie odczuwała, niech czuje, że mam się cieszy :-)

Ja od kiedy biorę duphaston to przestał boleć mnie brzuch (więc chyba dobrze) więc poza sennością i bolącymi cyckami nie mam objawów i się zapominam, że jestem w ciąży. Cieszę się z powodu braków mdłości, ale też martwię się czy aby wszystko jest ok. Chociaż wtedy miałam nudności a ok nie było.
 
A ja już duphastonu nie biorę,moja gin stwierdziła,że do 16tygodnia i tyle.
Ewela śliczny jest Twój synuś!!!! ale chciałabym jużmieć takie cudo przy cycu:)
She M im dobrze powiedział...przychodzić nie muszą! i tego bym się trzymała... bo tak to całe życie kady miesiąc będzie im się kojarzył z grzesiem.taka jest prawda.poza tym moim zdaniem już sporo czasu minęło i czas zacząć żyć normalnie...bo pamiętam jak ten temat na ciazy po poruszałas ładne pare miesięcy temu
 
Asiu pewnie najlepiej byłoby nie zwracać na nich uwagi i nie przejmować się ich gadaniem...ale cóż jak tak się nie da.
Pamiętaj że najważniejsze że razem z W. tego chcecie. Co do gadania rodzinki to postaraj się tym nie denerwować i trzymam kciukasy aby mimo przeszkód to był najpiękniejszy dzień w Twoim życiu!

ola** kiedy idziesz podglądać dzidzię ? Bo nie znasz jeszcze płci ?
 
She, nie zamartwiaj się na zapas. Jedno ci powiem, trzy tygodnie przed naszym slubem zmarł brat teścia a chrzestny męża i nikt bynajmniej z tego powodu nie kręcił nosem, że nie powinno być orkiestry wesela itp. Nawet teściu tańczył na weselu, bo to jest nasz dzień. Ale to zależy od konkretnych osób i ich podejscia do żałoby itp. Podejrzewam, ze gdyby to był brat albo tato mojej mamy, byłaby skłonna odwoływać wesele, bo żałoba. Jak mój tato zmarł, to krzywo patrzyła, że przez cały rok nie nosze żałoby, tj nie chodze ubrana na czarno, sama ostatnio wymysliła, ze po meżu to się półtora roku chodzi na czarno, ale to niestety takie zaściankowe myślenie.
Ewela synka widzialam na czerwcówkach, ale powtórzę, jest przeuroczy.
Nie pisałam tutaj wieki, ale moze mi wybaczycie. Chciałam wam powiedzieć, że moze jest szansa, ze będę lutową mamą, na razie zaczął się ósmy tydzień, więc jeszcze 4 tygodnie niepewności, ale jestem pełna optymizmu, ze tym razem wszystko będzie dobrze. Co ciekawe, mam mdłosci na wieczór, ale tym razem cieszę sie, ze jakiekolwiek są, bo wiem, że to dobry objaw.
 
Mysza dopiero 16lipca....pochwalę się czy Juluś jest Julusiem czy jednak córunia:)
wcześniej czyli gdzieś koło 2go idę na wizytę po prostu,czyli macanka:)

Ewitka nie może tylko na pewno!!!! wstawiaj suwaczek!:) na ciąży po gratulowałam ale i tu nie zaszkodzi:) więc...GRATULUJĘ!!!!!

tłukę truskawki tłuczkiem do ziemniaków, bo robot mi się zepsuł i nawet miksera przez to nie mam:)
a dostałam łubiankę działkowych niepryskanych i chcę soczek zamrozić
 
Ewitka gratuluję!!!

ola** a przeczucia masz na synka dalej?

Gdzie się Lili podziewa ? Pisała coś że jej nie będzie ?
 
Mysza no wciąż Julianek:) wtedy były myszki po prostu.teraz jest Julek od początku.
mój tata się krzywi na imię ale cóż:)
intuicja zobaczymy :)

a Lili nie wiem,wczoraj odzywała się normalnie,nie pamiętam by miało jej nie być
 
Ola ty to już masz 16 tydzień to duphaston już Ci nie potrzebny, bo łożysko już samo produkuje hormonki a ja to dopiero 6 tydzień albo i mniej nawet.

Mysza a jak ty sie czujesz?

Ja nie mogę doczekać się wolnego, mam teraz czwartek i piątek wolny i po prostu marzę, żeby nic nie robić. Ostatnio pracowałam 8 dni po rząd i tylko sobota wolna, gdzie w ogóle nie odpoczęłam.
 
reklama
Gosiu wiem wiem ,że Ty 7my już zaczęłaś,śledzę Twój suwaczek:)
a o mnie pisałam,bo wiem,ze ktoś pisał ,ze do 20go brał.no al egin powiedziała mi to co Ty właśnie napisałaś:)że 16ty bo potem łożysko
kiedy masz wizytę?

ja też odliczam dni do wolnego..prawdziwa laba od 6go lipca,ale od piątku też już lżej bo szkoła odpadnie
 
Do góry