reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam Was dziewczyny po mojej troche długiej nieobecnosci

W koncu moge do Waszego grona dołaczyc :-) i tutaj pisac:-). Narazie bedzie mój to króciótki poscik bo dzis mam wiele rzeczy do zrobienia :baffled:....

Przed wszystkim gratuluje Just i Eweli - wspaniałe to ze juz macie swoje pociechy obok siebie !!!!!

Po krótce powiem co u mnie póki co z dzidzią ok:tak:, w końcu udało sie mi wstawic suwaczek takze mozecie juz go podziwiac. Czuje sie senna,zmeczona, mam mdłosci i czasem wymiotuje - czyli ciąża pełna parą.
Tata do nas przyjechał na tydzien,juz pojechał ale było ciezko mi ukryc ze jestem w ciazy.Tacie mam zamiar powiedziec jak porobimy z mezem remont, bo inaczej mógłby wczesniej przyjechac i by mnie wkurzał ...Poki co wczoraj w koncu powiedzielismy mojemu szwagrowi i jego żonie , dzis kolejny brat mego meza i tesciowie :)
Ciagle biore leki i tak chyba zostanie.Karte ciazy mam juz załozona. Lekarz do którego chodze jest w porzadku,i co najwazniejsze przyjmuje u nas w szpitalu i to mnie cieszy. W lipcu bede miała robiona toksoplazmoze i wiem ze na 100% bede miała badanie prenatalne robione. Oczywiscie lekarz zadba o to by sytuacja sie nie powtorzyła, takze bede miała robione badania równiez swojego serducha.Choc poki co mam je jak dzwon ;-)Inne badania które miałam juz robione czyli mocz,krew,cukier sa w porzadku.
Kolejne USG 1 lipca :-)
Ehh na tym pomału koncze jedynie coto poradzcie mi jaki krem do opalania mam sobie kupic bo jade w czwartek w nocy do Karpacza wróce dopiero wieczorem w niedziele wiec wole sie przygotowac na słoneczko no i druga sprawa co na komary ?? Bo nie wiem ....

Na koniec dodam, ze dzis juz nie ale po Karpaczu pokaze moje nowe ciuszki jakie kupiłam :)))))

Pozdrawiam wszystkie ciezarowkeczki i mamuski które maja pociechy juz obok siebie ....papapa
 
reklama
Lena, Mysza trzymam kciukasy za Wasze wizyty, na pewno beda udane:-)

a ja sie w koncu zmobilizowalam i poszlam na badania lacznie z obciazeniem glukoza, tak ze mam juz z glowy wyniki dzis po 14-ej ale odbiore jutro


Carri super ze do nas dolaczylas i gratuluje fasoleczki:)co do kremow do opalania to ja uzywam z iwostinu 50 UV( moze to przesada ale coz) a na komary niestety nic po prostu zwiewam do domku

kasikz jak ja ci zazdroszcze ze bedziesz slyszala dzisiejszy koncert
Lili wspolczuje remontu, choc nie wiem jak Ty bo ja to po prostu jestem chora jak mam w domu remont. a poza tym zawsze roboty jest po pachy
 
Ostatnia edycja:
Carri - no nareszcie suwaczek i szczegółowe wieści :-p Cieszę się, że kolejna ciężarówka tutaj zagląda, za chwilkę będzie nas już sporo i ogarnąć ten wątek nie będzie tak hop-siup ;-)
LucyF - mój A. sam robi, więc od razu dba żeby nie wynosiło się na cały dom, co prawda w tej chwili jest jedna gemyla, bo wszystkie meble stoją gdzie się da, ale jako, że nie wolno mi się denerwować też tego nie czynię ;-) Do końca czerwca ma być wszystko na swoim miejscu, więc pocieszam się, że to TYLKO dwa tygodnie.

Dziewczyny a mi zostało 7tc :szok: Jak sobie pomyślę, że niedawno patrzałam na suwaczek Just jak miała 33tc, a teraz ma Synka przy cycu, to gdzieś tam w środku brzucha zaczynają mi motyle jeździć i nie wiem czy więcej jest strachu czy podniecenia :eek:
 
JUST GRATULACJE:-) BUZIAKI DLA SZYMONKA:-)
Mysza, Lena, kciuki zaciśnięte i czekamy na dobre wiadomości:-)
Dziewczyny jak to jest z tymi tygodniami, czy jak mam na suwaczku 7tc to oznacza, że 7 tydzień się skończył i jutro zacznie się 8 tydzień?
Lilijanna, no niedługo będziemy czekać na wieści od Ciebie:-) Czas tak szybko pędzi:-)
 
sms od Karoli322

"Ja niestety nie mam czasu na nic. U nas za dużej poprawy nie ma ale znalazłam powód jej nie spania -Zuzia jest przestawiona o 12cm, chodzimy do kręgarza i już jest lepiej ale muszę z Nią ćwiczyć parę razy dziennie a przestawiona została najprawdopodobniej przy porodzie. Śpię po 3h dziennie ale mam nadzieje ze jak już skończymy wizyty to będzie lepiej. Pozdrów dziewczyny"

No i rozmawiałam z Just -malutki jest słodki i śpi:-) powiedziałam Jej żeby korzystała i też spała bo jak się w końcu głodomor obudzi to ło matko:-D choć życzę jej śpiącego, cichego i zadowolonego małego głoda
 
Carri nei póki co jest ok....tylko jest i będzie:)
Mysza Just pisała,ze tak jak Ty na Szymonka zdecydowała się:)przegapiłaś,bo nawet nie tak dawno pisała
co do połówkowego z tego co pamiętam(w szpitalu miałam robione)ocenia się wszystkei układy dzidziusia.tylko bardzo dokładnie i opisuje wszystko np serduszko,nerki itd.
Lili no teraz to Twój suwaczek poleci faktycznie,a jak się rozpakujesz to mój nawet nei dogoni jeszcze Twojego teraźniejszego.a Ty już będziesz cycować:)
kciuki za wasze wizyty mam zaciśnięte od wczoraj:)
a i w końcu mam książki:)po miesiącu przyszły z allegro.język niemowląt oraz matka i dziecko.ktos spzredawal akurat dwie:)
 
Ostatnia edycja:
Jeżynka - dokładnie tak jak mówisz, dziś kończy Ci się 7tc, jutro zaczynasz 8tc :-)
Agatko - pozdrów Karolę, a nie wiesz czy te kolki Zuzi minęły? Just też pozdrów. :tak:
Ola** - jaki jest autor tej książki język niemowląt? :sorry:
Daaa - jakieś dodatkowe 5? ;-) Widziałaś średnią As76?

Sms od Eweli mówi, że bardzo się cieszy, że jutro idzie do domu, w tej chwili czeka na teściów :-p
Dziewczyny jak po wizytach? :sorry:
 
Tracy Hogg i Melinda Blau "język niemowląt" mam nadzieję,że to ta książka o której Agata mówiła.póki co czytam tą drugą "matka i dziecko".w ogóle już mam nawet sporo tych książek,bo jeszcze keidyś kupiłam tą co Mysza polecała.a o dzieciach też mam ze dwie.
wy ciuszki ja książki:)

dobrze,że Ewela wychodzi do domu:) foty bedą:p
a Just kiedy?
 
reklama
Dziewczyny weszłam na listę naszych cudów po poronieniu i kurcze teraz jest w kolejności Diana81, Agu_ska i ......... JA :szok::szok::szok::szok::szok:

Ola** - ja mam z 5 książek, ale w tym dla Tatusia też :) Tych akurat nie mam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry