reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

ola** ja jutro mam wizytę i się właśnie zastanawiam czy mi już połówkowe zrobi. Zobaczymy.
Jak nie to przynajmniej kolejna wizyta będzie szybko :-)

Lili a co u Ciebie ? Bo tylko odpisujesz wszystkim a o sobie ani słowa.

kasikz &&&&&

Agata podałaś ostatnio link do aukcji sprzedającego na allegro...czy kupowałaś może u niego prześcieradełka frotte ? Chodzi mi o tą firmę PPHU RYŚ
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie ciężaróweczki!!!!
Cieszę się że tyle Was tu przybyło.
Gratulację dla Eweli - śliczny chłopaczek z tego Tomaszka.
A co z Just - u niej też już końcóweczka.

Pozdrawiam.
 
profil.jpgziew1.jpg3d1.jpg3d3.jpg3d2.jpg


Wróciłyśmy . Wszystko w porządku Pola ślicznie rośnie. Tak jak myślałam poprzednio trochę waga byla zaniżona. Waży teraz 2 kg. Jest słodka. Już tak ślicznie ziewała. Ładnego zdjęcia prawi nie dało sie zrobic , bo tak była przytulona do mamusi. Z gorszych wieści lezy dalej strasznie nisko na szyjce
 
Ostatnia edycja:
witam
pare dni chyba nie zaglądałam...

ewela gratuluje maluszka na świecie :-) choc chyba gratulowałam już ale ładniutki kawaler do wziecia hihi

u mnie wszystko ok
przyszły do mnie kolejne spodnie tym razem rybaczki z H&M za 10zł i są super znalazłam drugą taką aukcje, za godzine sie konczy wiec jakty ktoras chciala to niech licytuje aha i wedlug mnie rozmiar to S a nie XS ja musiałam porządnie sciagnac tą gumke zeby lezaly dobrze na brzuchu a w brzuchu mam 82cm póki co wiec moze byc dla kogos kto ma rozmiar S i juz fajny brzuszek :-) w ogole strasznie ciazowo w nich wygladam :-D
Super bawełniane na lato "H&M" XS (1067507879) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
apropo w h&m sa przeceny ciążowych ciuszków, jakbyscie chciały coś kupić to lepiej się pospieszyć

SMS od JUST:
Kto by pomyślał że nasz synek Szymonek będzie taki punktualny.Łatwo nie było ale najważniejsze ze skarb jest z nami cały i zdrowy

GRATULUJEMY

 
Ostatnia edycja:
just alez sie ciesze...kolejny skarb po tej stronie :-) witamy Szymonku na swiecie :tak: i gratulacje dla rodzicow!!!faktycznie sie synus wbil rowniutko w czasie ;-)
 
WOW A JEDNAK!!!!!!!!!!!!! JUST ROZPAKOWANA!!!!ALE SUPER!!!
ALE TU MILUTKO DWA SŁODKIE DZIDZIUSIE:) W KOŃCU NIE W BRZUSZKACH MAMUŚ

Kasikz ale te nasze kciuki działają:)najważniejsze,że z Polą wszystko ok! na pewno wytrzymacie do samego końca nawet z małą nisko
Mysza ciekawe ale pewnie zrobi połówkowe bo to przecież już 20tydzień.a swoją drogą to dopiero chwaliłaś się ciążą a już połowa:)
 
reklama
Do góry